TikTok خود را به یک Ads Juggernaut تبدیل می کند

برندها آن را تطبیق داده اند. برند اسباب بازی Nerf اکنون یک مدیر ارشد TikTok دارد. برند چوب گوشتی SlimJim خود را «مدیرعامل نظرات تأیید شده» می‌نامد و به استراتژی خود برای اظهار نظر در مورد هرچه بیشتر ویدیوهای TikTok اشاره می‌کند.

و به نظر می رسد تبلیغات در TikTok نتیجه می گیرند. سال گذشته، شرکت مد مردانه Swet Tailor ویدیویی از TikTok منتشر کرد که در آن همان پیراهن، در رنگ‌های مختلف، روی مردی در حال چرخش پرتاب می‌شود. این ویدیو 5000 بازدید به دست آورد که بسیار بیشتر از اکثر ویدیوهای TikTok ارسال شده توسط این شرکت است که کمتر از 300 دنبال کننده دارد.

در دو هفته، Swet Tailor 35 درصد از موجودی خود را برای پیراهن فروخت، در حالی که به طور معمول 5 درصد فروخته می شد. در مقابل، آدام بولدن، مدیر اجرایی این برند لباس، گفت که تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام «به سختی سوزن را حرکت می دهند».

Swet Tailor در حال حاضر 15 درصد از بودجه بازاریابی خود را در TikTok صرف می‌کند که عمدتاً برای مشارکت با اینفلوئنسرها است، اما به دلیل جوان‌تر بودن مخاطبان این پلتفرم و موفقیت آن در ترغیب بینندگان به خرید کالا، می‌خواهد این مقدار را به 50 درصد افزایش دهد.

ما می دانیم که فیس بوک و اینستاگرام در حال از دست دادن کشش زیادی در بازار هستند. بولدن گفت. ما متوجه شدیم که ویدیو اگر اجباری نباشد بسیار مهم است.»

سایر مشاغل نیز همین تغییر را انجام می دهند. الکسا کیلروی، رئیس برند آن گفت: در Triple Whale، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده، مشتریان از ابتدای سال جاری تاکنون 99.89 میلیون دلار برای تبلیغات در TikTok در مقایسه با 18.39 میلیون دلار در سال 2021 هزینه کرده‌اند که 443 درصد افزایش داشته است.

با این حال، تبلیغات در TikTok لزوماً ساده نیست. این تا حدی به این دلیل است که برندها باید از تبدیل شدن به آنها اجتناب کنند، برای نقل قول از میم که اغلب روی پلتفرم دیده می شود، استیو بوشمی میانسال و اسکیت بردی که می گوید: “بچه های همکار، چطور؟”

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما