NLCS: فیلادلفیا برایس هارپر را به عنوان رهبر فیلی ها در آغوش می گیرد

فیلادلفیا – لیگ آتلانتیک جنوبی کلاس A یک جواهر تاریخی از بیسبال لیگ های فرعی و یک انکوباتور برای بسیاری از بازیکنان بزرگ است، اگرچه به ندرت یک نقطه کانونی در دنیای بیسبال است. اما در بهار 2011، مرکز جهان آینده بود.

اینجا جایی بود که پیشاهنگان و طرفداران سرسخت می‌توانستند برایس هارپر و مانی ماچادو را ببینند، یک جفت هیجان‌انگیز نوجوان، که به‌عنوان حرفه‌ای در برابر یکدیگر بازی می‌کردند – هارپر برای Hagerstown Suns، ماچادو برای Delmarva Shorebirds، در ویترین تیم‌های مریلند.

آنتون داهبورا که یکی از مالکان اقلیت سانز بود و به خاطر تکان دادن توپ در تمرین ضربتی با بازیکنان شهرت داشت، به یاد می آورد: «این برق بود. «آن دو نفر، توجه زیادی به آنها داشتند و واقعاً سر و صدا داشت. زمان کوتاه اما جادویی بود.»

هارپر که در آن زمان 18 سال داشت، شماره یک بود. 1 انتخاب توسط ناسیونال واشنگتن در درفت 2010. ماچادو که در آن زمان نیز 18 ساله بود، دو انتخاب بعد توسط بالتیمور اوریولز انتخاب شد. شغل آنها از آن زمان به صورت موازی طی شده است. هر دو اولین بازی خود در لیگ اصلی را در سال 2012 انجام دادند، هر دو پس از فصل 2018 بازیکن آزاد بودند و هر دو قراردادهای بزرگی با تیم های جدید امضا کردند.

رقابت دوستانه آنها روز سه شنبه ادامه می یابد و هارپرز فیلادلفیا فیلیز در بازی 1 سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی در سن دیگو به مصاف Machado’s Padres می رود.

برای هارپر، به خصوص شیرین است. هنگامی که فیلیز آتلانتا بریوز را در سری دیویژن ناراحت کرد، او برای اولین بار از دور تقسیمی پلی آف عبور کرد. در هفت سال حضور در واشنگتن، هارپر در چهار بخش بازی کرد اما هرگز پیشرفت نکرد. هنگامی که شنبه از هارپر پرسیده شد که چه احساسی داشتید، هارپر، که اکنون در چهارمین سال حضورش در فیلادلفیا است، شادی خود را با شادی تیم فعلی‌اش در هم آمیخت.

“به عنوان یک سازمان، درست است؟” او گفت. مدت زیادی است که اینجا نبوده ایم.

توانایی هارپر برای برقراری ارتباط با فیلی ها و طرفداران آنها به قدری بی عیب و نقص بوده است که می تواند به عنوان نقشه راه برای عوامل آزاد آینده مورد استفاده قرار گیرد. فیلادلفیا شهری است که به ورزشکارانش در زمانی که عملکرد خوبی ندارند، معروف است. برای برخی از بازیکنان، ممکن است طاقت فرسا باشد. اما موفقیت هارپر در زمین – او باارزش‌ترین بازیکن NL در سال 2021 بود و درصد شلختگی او در فیلادلفیا (.940) بیشتر از واشنگتن (.900) است – همراه با اشتیاق او به بازی و زیرا بازی در فیلادلفیا به ایجاد پیوند بین او و شهر کمک کرد.

هارپر درباره طرفداران فیلی گفت: “بدون بهانه، خوب یا بد، آنها اهمیتی نمی دهند.” “آنها فقط از شما می خواهند که این کار را ادامه دهید. من آن طرز فکر را دوست دارم. وقتی بزرگ می‌شدم، پدرم همین را می‌گفت: «مهم نیست. روز بعد، روز بعد، روز بعد، ادامه دهید، ادامه دهید، از آن لذت ببرید. و شهر اینگونه است.”

آخرین باری که فیلیز در پلی آف حضور داشت، در سال 2011، هیچ پیراهن برایس هارپر فیلیز وجود نداشت. اما در دو بازی پلی آف این تیم در هفته گذشته، پیراهن های هارپر همه جا در استادیوم بود و شعارهای “MVP” کارهای گذشته و فعلی او را شناسایی کرد، از جمله دو ران خانگی، سه دوبل و پنج ران در طول سری چهار بازی مقابل. آتلانتا

روبن آمارو جونیور، مدیر کل سابق فیلیز که در فیلادلفیا بزرگ شده است، می‌گوید: «او بسیار زیرک است و کاملاً از این که شهر درباره چیست و چه چیزی باعث می‌شود آن را نشان دهد، آگاه است. “این یک شهر یقه آبی با افرادی است که علاقه زیادی به تیم ها و ورزشکاران خود دارند. آنها خواهان پاسخگویی، تلاش و تعهد هستند و برایس این را به آنها داده است.»

این تعهد از روزی آغاز شد که هارپر قراردادی 13 ساله به مبلغ 330 میلیون دلار امضا کرد، درست چند روز پس از آن که ماچادو قراردادی 10 ساله به مبلغ 300 میلیون دلار با پادرس امضا کرد. اما قرارداد ماچادو حاوی بند انصرافی است که به او امکان می‌دهد در صورت تمایل، پس از فصل آینده سن دیگو را ترک کند. هارپر اینطور نیست و این جزئیات مهم در فیلادلفیا مورد توجه قرار نگرفت.

آمارو گفت: “یکی از مهمترین چیزها برای هر هواداری در اینجا وفاداری یک بازیکن به شهر است.” وقتی کسی را دارید که با حرف و عمل می گوید که می خواهد درازمدت در فیلادلفیا باشد و آن را می پذیرد، طرفداران فیلادلفیا آن را دوست دارند.

زرنگی هارپر از راه های دیگری نیز مشهود بود. در اولین بازی خود در فیلیز در سال 2019، او قیقه سبز روشن Phillie Phanatic را پوشید، که ادای احترامی به طلسم دوست داشتنی تیم است، و او هنوز هم گاهی اوقات یک هدبند Phanatic و دستکش های ضربتی می پوشد. او که یک طرفدار قدیمی فوتبال دالاس کابوی بود، در سال 2020 آن تیم را کنار گذاشت و علناً فیلادلفیا ایگلز را پذیرفت.

او سرمایه‌گذاری مشابهی را در واشنگتن نشان داد، حتی در زمان کوتاهی که در هاگرستون، Md.

داهبورا، مالک سابق اقلیت، گفت: «او در امضای امضا و گذراندن وقت با هواداران عالی بود. «او تنها کسی بود که برای دیدن صف کشیده بودند. یادم می آید که یک بار با خجالت پرسیدم که آیا از باشگاه بیرون می آید تا با دوستانم ملاقات کند. او نه تنها این کار را کرد، بلکه در واقع مدتی با آنها معاشرت کرد.»

هارپر که پس از استخدام در سال 2010 قراردادی 5 ساله به مبلغ 9.9 میلیون دلار امضا کرد، فوراً تبدیل به یکی از گزینه‌های ارزشمند ملی‌ها شد. دهبورا توجه ویژه کادر مربیگری و مدیرانی را که برای بررسی او به او فیلتر می کردند، به خاطر می آورد. در یکی از اولین روزهای تمرین بهاری به عنوان یک حرفه ای، هارپر وقتی از یک حصار زنجیره ای 10 فوتی بالا رفت تا یک توپ بیسبال خطاکار را به دست آورد، همه آنها را از وحشت نفس نفس زد.

دهبورا گفت: «این فقط یک حصار معمولی بود، با خارها در بالا. او فقط از این نوع بچه بود، خیلی مشتاق بود، و فقط دوست داشت بازی کند و دنبالش برود. به نظر می رسد که او هنوز هم همان مرد است.”

این چیزی است که آمارو آن را بازی با موهای آتش زده، با شور و هیجان واقعی می نامد. هارپر آن را مجسم می کند و هم تیمی ها می گویند که معتبر است.

جی تی ریلموتو، شکارچی فیلیز، گفت: “شما صحبت های او را می شنوید، اقدامات را در زمین می بینید.” “این واقعی است. اگر او 0 بر 4 بازی کند، برنده شدن تیم برایش مهم نیست. این چیزی است که همه بچه‌ها می‌توانند به آن بچسبند، و آنچه شما در باشگاه به آن نیاز دارید، مخصوصاً در این فصل از سال.»

روز شنبه، در حالی که فیلی ها پیروزی خود را بر بریوز جشن می گرفتند، بازیکنان یکدیگر را روی الماس داخل زمین در آغوش گرفتند، برای دوربین ها لبخند زدند و پیراهن های یادبود خود را پوشیدند. هارپر، که روز بعد 30 ساله شد، در میانه همه چیز بود و در میان سرخوشی، شروع به ضربه زدن به شانه های هم تیمی ها کرد و به سمت سکوها که هنوز مملو از هواداران هذیان بودند، به بیرون اشاره کرد.

به دنبال پیشروی هارپر، بازیکنان کلاه های خود را برداشتند و شروع کردند به تکان دادن برای هواداران در هر گوشه از ورزشگاه، یک حرکت ساده، اما مورد استقبال هواداران قرار گرفت و آنها حتی با صدای بلندتری تشویق کردند.

هارپر گفت: «احساس می‌کنم که دست در دست آنها هستم. «وقتی می‌خواهی در یک شهر باشی، وقتی می‌خواهی عاملی در یک شهر باشی، این تنها چیزی است که آنها می‌خواهند ببینند. آنها فقط از شما می خواهند که سخت بازی کنید. خودشه.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما