MHT CET LLB 3 ساله CAP Round 2 Merit List که فردا در cetcell.mahacet.org منتشر می شود- زمان و موارد بیشتر را اینجا بررسی کنید | اخبار هند

MHT CET LLB 3 سال: سلول آزمایشی ورودی مشترک ایالت، ماهاراشترا فهرست شایستگی دوره دوم MHT CET LLB 3 ساله را فردا، 15 نوامبر 2022 طبق برنامه زمانبندی منتشر خواهد کرد. داوطلبان توجه داشته باشند که فهرست شایستگی به ترتیب حروف الفبا در وب سایت llb3cap22.mahacet.org یا در cetcell.mahacet.org منتشر خواهد شد. طبق برنامه قرار است فردا فهرست شایستگی به ترتیب حروف الفبا منتشر شود و پس از اعلام لیست شایستگی، نامزدهایی که اسامی آنها مشخص شده است، باید شکایات خود را در رابطه با لیست شایستگی تکمیل کنند. به این داوطلبان فرصتی داده می شود تا درخواست خود را ویرایش کرده و مدارک مربوطه را از طریق ورود به سیستم بارگذاری کنند.

مشاوره دوره دوم MH CET 3 ساله LLB 2022: نحوه دانلود در اینجا آمده است

از وب سایت رسمی مشاوره MH CET 2022 – llb5cap22.mahacet.org دیدن کنید.
بر روی پیوند با گزینه فهرست شایستگی الفبایی در بخش اطلاع رسانی کلیک کنید.
PDF را باز کنید و شماره رول و رتبه خود را در لیست حروف الفبای داده شده بررسی کنید.

بر اساس تغییرات ایجاد شده توسط نامزدها، سلول MHT CET لیست شایستگی نهایی را برای CAP راند 2 در 18 نوامبر 2022 منتشر خواهد کرد. دور تخصیص صندلی 2 در 21 نوامبر 2022 منتشر خواهد شد. پس از انتشار فهرست شایستگی الفبایی ، لینک مستقیم در اینجا ارائه خواهد شد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما