9 راه برای ایجاد کارتن 5 لایه بهتر با کمک سگ شما

پس از ساختن قالب کارتن زینک را تولید می کنند و پستر را چاپ می کنند. بیشتر کارخانه های تولید کارتن به صورت اینترنتی و آنلاین نیز سفارش ثبت می کنند و مشتریان به راحتی می توانند کارتن مورد نیاز خود را در هر شهری که هستند سفارش دهند. این نوع از کارتن ها براساس تعداد لایه و ضخامتی که دارند به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. در داخل کارتن ها از لایه هایی به اسم فلوت نیز استفاده می شود که به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و باعث شکل دادن به کارتن هستند. به وسیله ماشین آلات مخصوص می توان انواع چاپ با کیفیت بالا را روی کارتن ایجاد کرد. فرآیند چاپ برای کارتن های لمینتی به این صورت است که از ماشین آلات مخصوص برای این کار استفاده می شود و به کمک دستگاه چاپ افست بر روی کارتن می چسبانند.

سپس این مقوا یا پوستر چاپ شده را به کمک چسب مخصوص روی کارتن می چسبانند. فلوت ها همان شانه ها یا به عبارت دیگر سطوح کنگره ای هستند که در میان ورق کارتن وجود دارند. از ویژگی خوبی که درباره این نوع از کارتن ها وجود دارد این است که به خاطر بسته بندی فوق العاده ای که دارند هزینه های حمل و نقل و نگهداری محصول را تا مقدار قابل توجهی کاهش می دهند. ساختار کارتن لمینتی به این صورت می باشد که از چندین لایه مختلف تشکیل شده است.

کوشا کارتن به عنوان تولید کننده این نوع کارتن یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین کارخانه های کارتن سازی استان تهران است. انواع مختلفی از کارتن برای کاربردهای مختلف عرضه می شوند که مهندسین نیز برای ایجاد کارتن سازی 5 لایه به عوامل بسیاری مانند هدف مصرف کننده و قیمت تمام شده برای مشتری توجه می کنند. به همین دلیل این نوع کارتن ها اختراع شده اند. همچنین از قابلیت بازتاب نور برخوردار است و به همین دلیل باعث افزایش درخشندگی سطح چاپی خواهد شد. اولین بار در سال 1977 در سوئد این نوع کارتن ها تولید شده اند و در سال 1980 به بازار راه پیدا کردند. به این صورت هر فردی که کارتن را تحویل بگیرد، میتواند شرایط مطلوب برای نگهداری و حفظ کیفیت خرما را رعایت کند. برای طراحی باید خلاقیت به کار برد تا با ظاهر جذاب بسته بندی مشتریان را جذب کرد.

تولیدکنندگان کارتنهای لمینتی باید از تجیهزات و دستگاه های لازم برای چاپ و تولید این نوع کارتنها برخوردار باشند تا بتوانند یک بسته بندی مناسب و با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند. در صورتی که قصد دارید در زمینه طراحی جعبه بسته بندی خرما سرمایه گذاری کنید، باید منحصر به فرد عمل کنید. لمینت مخملی بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و یک بسته بندی جالب و قابل توجه برای محصولات فراهم می کند. این لایه پلاستیکی مانع از جذب رطوبت می شود و به خوبی از محصول محافظت می کند. استفاده از کارتن پستی در تجارت ها و کسب و کارهای مختلف می تواند تا حد فوق العاده ای هزینه های اولیه را کاهش دهد، چرا که این محصول به شکل آماده در بازار یافت می شود و این یعنی شما می توانید آن را به صورت عمده تهیه کنید؛ اما این تنها دلیل در استفاده از کارتن های پستی نیست بلکه امکان چاپ آسان روی بسته بندی این کارتن این امکان را به شما می دهد تا نام و نشان تجاری خود را همراه با اطلاعاتی که تمایل دارید از کسب و کارتان برای تبلیغات و بازاریابی روی کارتن چاپ شود، چاپ کنید.

چرا که پوشش پلاستیکی ظروف به سرعت با مواد شیمیایی واکنش نشان میدهد. صنعت کارتن سازی یکی از مهم ترین صنایعی است که به سرعت در حال رشد است چون بسیاری از موسسات تولیدی به بسته بندی محصولات خود متکی هستند، بنابراین تقاضای زیادی برای این محصول در بازارهای جهانی وجود دارد. به دلیل بیشتر بودن تعداد لایههای بدنه این کارتن استحکام و مقاومت بیشتری را از خود نشان میدهد و این موضوع سبب محبوبیت بیشتر آن شده است. همچنین دقت چاپ روی این کارتن ها بسیار بالا است و کیفیت مرغوبی دارند. کارتن های پنج لایه جزو کارتن های لوکسی می باشند که نسبت به بقیه قیمت بالاتری دارند. اصلی ترین لایه ضخامت بیشتری نسبت به بقیه دارد و گاهی اوقات و بر اساس سفارش مشتری از جنس پلاستیک می باشد.

بسته بندی که برای این مدل خرما در نظر میگیرید باید ویژهتر از بقیه خرماها باشد و ارزش قیمت بالای محصولتان را به نمایش بگذارد. قیمت کارتن لمینتی هم درست مانند انواع دیگر کارتن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان تعرفه ثابتی برای آن درنظر گرفت. زیرا باید مواردی مانند آدرس فرستنده و گیرنده و… استفاده از کارتن انبار کردن محصولات را بسیار ساده تر می کند زیرا هم به خوبی می توان آن ها را روی هم چید و هم با مقاوم بودن در برابر نفوذ نور و رطوبت از خراب شدن اغلب محصولات جلوگیری می کند. به عبارت بهتر کشورهای دیگر هم به تولید کاغذ می پردازند اما کشورهای تولیدکننده بیشترین این مقدار را خواهد داشت. برای تولید کارتن سه لایه یک لایه فلوتینگ وجود دارد، اما دو سطح فیس در دو طرف آن قرار گرفته اند و سطح چاپی هم روی یکی از این سطوح فیس لمینت شده است.

با هر یک از این دستگاه های کارتن سازی میتوان روزانه ۳۰ الی ۵۰ هزار عدد کارتن تولید کرد.لازم به ذکر است کارتن ساز های قدیمی از هر دستگاه ۳تا یا ۲تا دارند. به طور کلی، هرگاه مشتری یک بسته بندی زیبا و جذاب و درعین حال بسیار مقاوم نیاز داشته باشد، استفاده از جعبههای لمینتی پیشنهاد میشود. درواقع این جعبه ها با توجه به سلیقه و نیاز مشتری تولید می شود. خرید کارتن ارزان به عوامل متعددی بستگی دارد. لمینت، نقش مهم و پر رنگی در کارتن سازی دارد و چاپ آن هم در فروش و کیفیت محصول خیلی تأثیرگذار می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های لمینت، کیفیت چاپ بالا و ماندگاری آن می باشد. برای ساخت جعبه های لمینتی از دو دستگاه لمینت سرد و لمینت گرم استفاده می شود. این دستگاه برای ساخت انواع پوستر، کارت ویزیت، منوی رستوران ها، کارت های هدیه و…

برای کارتن های سه لایه و پنج لایه دستگاه سرد به کار می رود و در تولید کارت های ویزیت، بروشور و منوی رستوران ها از دستگاه گرم استفاده می کنند. از این نوع لمینت معمولا برای ساخت جعبه های بسته بندی لوکس و مدرن، کارت ویزیت، بروشور، پوشه و… خوشبختانه در کارتنسازی کوشا کارتن دستگاه ها و تجهیزات کاملا مدرن و پیشرفته ای وجود دارد که امکان ساخت کارتن در ابعاد و قالب های گوناگون را فراهم می کنند. وقتی که زباله کمتری نیز در محیط تولید شود قاعدتاً نیاز به مکان های دفع زباله نیز کمتر خواهد شد.

این نوع لمینت یک سطح پوششی براق روی کارتن به وجود می آورد که از جذابیت خاصی برخوردار بوده و به راحتی توجه افراد را به خود جلب می کند. بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است كه شناساندن و نگهداری محصول از كارخانه تا توزيع و رساندن دست مشتری را برعهده دارد. لایه های هر کارتن نشان دهنده ضخامت کارتن است. شرق تهران منطقه مسکونی است که تراکم جمعیت در آن بالا می باشد این تراکم جمعیت باعث شده در همه ایام سال انسان های زیادی به این منطقه وارد و خارج شوند. شما می توانید بسته بندی محصولات خود را با خیال راحت به این کارخانه بسپارید و یک کارتن بسیار شیک و مقاوم تحویل گیرید.

کارتن لمینتی در برابر ریزش اب به صورت سطحی مقاوم است و به راحتی پاره نمیشود. کارتن های پستی سایز پنج ، شش ، هفت ، هشت ، نه از ورق ۵ لایه مقاوم ساخته شده و برای بسته بندی مرسولات سنگین و حجیم مناسب می باشد. کاربرد اصلی آن ها در بسته بندی قطعات نیمه سنگین نیز می باشد و تاثیر زیادی در فروش محصولات دارد. این کارتن ها مقاومت بسیار بالایی دارد و از موادی ساخته می شوند که ضد رطوبت هستند و به خوبی از محصول مراقبت می کنند. فلوت کارتن با توجه ارتفاع موج ها و فاصله آن ها از یکدیگر به 5 نوع کلی A فلوت ، B فلوت ، C فلوت ، E فلوت و F فلوت دسته بندی میشوند که هرکدام از ویژگی ها و کاربردهای خاصی برخوردارند. از مهم ترین مصارف و کاربردهای کارتن لمینتی، تولید جعبه برای انواع میوه های مختلف، به خصوص کارتن میوه های صادراتی می باشد.

کارتن پنج لایه در واقع کارتن های صادراتی می باشند که ساختار آن ها نسبت به دو نمونه قبلی متفاوت است و از پنج لایه تشکیل می شوند. جعبه پستی سایز چهار با ابعاد ۳۰۰ در ۲۰۰ در ۲۰۰ میلیمتر از مقوای سه لایه تهیه شده و در طراحی و تولید آن، کلیه استانداردهای اداره پست به کار گرفته شده است. کارتن لمینتی، یک نوع پوشش پلاستیک می باشد که در صنایع مختلفی به جز کارتن سازی استفاده می شود. این پوشش مقاومت بالایی برای کارتن ایجاد می کند و اگر تحت فشار قرار بگیرد، نه خود کارتن و نه کالای داخل آن آسیب نخواهند دید. سبک طراحی در چاپ کارتن از اهمیت بالایی برخوردار است.

این نوع چاپ هزینه ها را کاهش می دهد و از لحاظ اقتصادی به صرفه است. لمینت مات همانگونه از که از نامش پیداست، نوعی پوشش مات و تخت روی بسته بندی به وجود می آورد که به هیچ عنوان نور را بازتاب نمی دهد. کارتن یخچالی نوعی از کارتن است که برای بسته بندی یخچال استفاده میشود. یکی از مزایای چاپ کارتن با این جنس، داشتن امکان استفاده دوباره و همچنین بازیافت است. از مزایای آن می توان به آسان بودن حمل و نقل که تاثیر زیادی بر حفظ کیفیت محصول دارد اشاره کرد. کارتن لمینتی، مزایای زیادی دارد و همین امر باعث شده تا به محبوب ترین کارتن در بین مشتریان تبدیل شود. به راحتی قابل حمل و نقل هستند و می توان در تبلیغات محصولات از آن ها استفاده های زیادی کرد.

بسته بندی لازمه حمل و نقل و عرضه اکثر محصولات می باشد. قدیمی ترین شیوه عرضه خرما را می توان عرضه فله ای نامید. لایه های پلاستیکی را می توان در یک یا هر دو طرف ورق های مقوایی لمنیت شده، استفاده کرد. برای بسته بندی محصولات می توانیم از بسته بندی های کارتنی و یا پلاستیکی استفاده کنیم. با توجه به ویژگی های محصول خود می توانید از میان کارتن های مختلف مناسب ترین نوع را انتخاب کرده و سفارش دهید. کارتن 5 لایه چون نسبت به کارتن هایی همچون کارتن های 3 لایه از دو لایه بیشتر در تولید آنها استفاده شده می باشد در نتیجه از قیمت بالاتری هم برخوردار می باشند. به طور کلی تاثیرگذاری این نوع بسته بندی روی مشتریان از انواع دیگر بیشتر است. علاوه بر آن کارتن خرما لمینتی یکی دیگر از انواع پرطرفدار آن به شمار میرود.

این دستگاه برای ساخت انواع کارتن تک لایه، 3 لایه و 5 لایه مورد استفاده قرار می گیرد و برای ساخت این کارتن ها از چسب سیلیکات استفاده می کند. لمینت ضدخش به عنوان یک مکمل به همراه لمینت مات مورد استفاده قرار می گیرد تا از به وجود امدن خط و خش و ضربه روی بسته بندی محصول جلوگیری کند. مورد استفاده قرار می گیرد. اسكلت دستگاه تمام استيل و بدنه دستگاه استيل ۳۰۴ استفاده شده است. خرید کارتن اسباب کشی در بازار کارتن با بهترین نوع کارتن انجام میشود .اسباب کشی فرایندی است که طی آن طیف گسترده ای از محصولات در ابعاد و وزن های مختلف بسته بندی شده و آماده جابجایی است. در واقع چاپ لیتوگرافی روشی است که به کمک آن می توان انواع لوگوها و طرح های مختلف را بر روی کارتن ایجاد کرد.

به همین دلیل شرکت های پیشرو در امر تولید و پخش کارتن بسته بندی به جای فروشگاه های فیزیکی از یک سایت به عنوان فروشگاه آنلاین استفاده می کنند . به همین سبب رقابت بین فروشگاه های آنلاین زیاد شده است . کارتن های پستی برای دفاتر پیشخوان دولت در سراسر ایران، انواع فروشگاه های اینترنتی و شرکت ها برای ارسال مرسولات پستی می تواند کاربرد گسترده ای داشته باشد. خرید عمده کارتن های 3 لایه به صورت اینترنتی باعث می شود تا تخفیفات بیشتری بگیرید. همانطور که در مطالب این مقاله متوجه شدید، انواع فلوت در تولید این کارتن به کار می روند و نقش مهمی در ساخت این کارتن ایفا می کنند. کارتن پستی سایز چهار، طرح جدید (بسته ۲۰ عددی) شرکت ایران پست به خاطر کیفیت بالای ساخت شده از ورق ۳ لایه از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت چاپ جعبه بسته بندی.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما