7 نکته برای لینک سازی خارجی

وقتی کاربر محتوا را میخواند اگر لینک سازی داخلی ما خوب باشد و اصولی باشد میتواند محتوای دیگر سایت مان را هم در همون محتوا پیدا کنه و از سایت خارج نشود. این بحث لینک سازی داخلی برای ارتباط صفحات که باعث می شود کاربران مان لذت بیشتری از بودن در سایت ما ببرند و سریع از سایت ما خارج نشود. https://xseo.ir/ اگر کاربران که میان داخل سایت وقتی یک مقاله را میخوانند اگر لینک مربوط به آن مقاله وجود نداشته باشد از صفحه خارج می شوند. اما لینک سازی داخلی در واقع چه کاری برای ما انجام میدهد؟ چگونه برای صفحات مهم لینک سازی داخلی را انجام دهیم؟ پس بنابراین ما ارزش لینک ها را باید بدانیم و اینکه در کجای سایت ما داریم لینک میدهیم. کدام صفحه سایت ما صفحه مهم است و در چه کلمه کلیدی ما دوست داریم اون صفحه رتبه بگیرد؟ اولین کار این است که ما صفحات مهم سایت مشخص باشد. اگر می خواهید مخاطب هنگام کار با سایت شما رضایت داشته باشد باید تلاش کنید تا تجربه کاربری خوبی برایش فراهم کنید.

همونقدر دارید ارزش لینک ها را کم میکنید چون پیشنهادهای بیشتری می دهید. اگر ما لینک سازی داخلی را صحیح انجام بدهیم و هر جای که نیاز بود کاربر منبع بیشتری را ببیند باعث میشه کاربرای بیشتر در سایت ما بمانند. نکته مهمی که لینک سازی داخلی دارد این است که ما باید قبل از هر لینک سازی که می خواهیم انجام بدهیم اول تا حدی بلد باشیم با اصول اولیه لینک سازی که من سعی میکنم خدمتون عرض کنم و ثانیا ما باید لینک سازی را به صورت صحیح انجام بدهیم و کاملا با توجه به استراتژی سایتتون و صفحاتی که مشخص کردیم برای ما مهم است آن را انجام دهیم. این کاری است که ما در لینک سازی داخلی باید انجام بدهیم. حالا که صفحات مهم را مشخص کردید بهترین کار این است که از منوی سایتمان یک لینک به آن بدهیم. پس ما در بحث انتقال ارزش اگر اصولی کار کنیم می توانیم به صفحات مهم سایت مان انتقال ارزش داشته باشیم و در نتیجه رتبه بهتری در گوگل بگیرد. This h​as ​be᠎en generated with GSA Content  G enerator D᠎emov​ersi​on᠎!

مثلا یکی از کارهایی که ما بعد از نوشتن مقاله باید انجام بدهیم و من در مقاله آموزش محتوا نویسی توضیح دادم اینکه شما وقتی صفحه جدید درست میکنید در سایتتان اتوریتی پایین داره در این موقع میریم از صفحات قبلی سایت ما که مرتبط هستش موضوعش به این صفحه جدید لینک را قرار می دهید به این صفحه که انتقال ارزش بدین. بگذارید بیشتر توضیح دهم. بنابراین هر چقدر سایت هایی که به شما رپورتاژ می دهند معتبر و با ارزش تر باشند ، گوگل بیشتر روی رپورتاژ آنها حساب می کند در رتبه بندی آن را تاثیر می دهد. اینفوگرافیک ها یا پست هایی را با ویدیوهای جذاب طراحی کنید. ایجاد محبوبیت مصنوعی و امتیاز گرفتن از الگوریتم های گوگل در این سال ها برای گوگل معذل بزرگی بوده و به همین دلیل الگوریتمی ساخته که فقط مسولیت نظارت بر سایت ها در زمینه لینک سازی خارجی را انجام می دهد. برای نمونه سایت ویرگول یکی از سایت هایی است می توانید در آن مطالب خود را به اشتراک بگذارید. روش استفاده از HTML اغلب تغییر می کند، اما روش هایی که برای ایجاد پیوند خارجی با زبان برنامه نویسی استفاده می کنید در کل ثابت مانده است.  Da ta was gener​ated by G᠎SA Con tent G᠎en erator  DE MO!

که به معنای مجموعه ای از سایت ها و بلاگ هایی است که برای تقویت و کمک به سئوی سایت اصلی و برای لینک سازی ایجاد شده اند. یک طرف قضیه گوگل است که با پیمایشی که در صفحات سایت ما انجام میدهد موضوعات را متوجه می شود و یک طرف قضیه ما هستیم که ما باید وظیفه ای که به عهده خودمان را به بهترین نحو انجام بدهیم. شما فرض کنید حالا یک خانه را مثلا بخواهد لوله کشی کنیم باید تمام مسیرهایی که این خونه یعنی آبی که در خونه جریان دارد باز باشد و هیچ مسدودی نباشد و در سایت هم باید کارهایی را انجام بدهیم. چه تاثیری در سئو دارد؟ همانطور که میدانید لینک سازی جزء مهمی از آموزش سئو است که باید قبل از انجام هرکاری آن را به خوبی آموزش ببینید. چرا خرید بک لینک برای سایت مهم است؟ مثلا با موضوع خرید مانیتور. Conte nt h​as  be​en gen erat᠎ed by G SA Con᠎te᠎nt G​enerator  Demov ersion.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما