راز کولر گازی جنرال گلد 12000

gasاین AC قابل حمل هرگونه نیاز داخلی را که در هوای بیرون گرم و مرطوب است برطرف می کند. مدل یونیت خارجی که زیر استاندارد منطقه ای تایید شده باشد، تنها در صورتی می تواند به عنوان منطبق با استاندارد منطقه ای رتبه بندی و تایید شود که مدل واحد خارجی دارای شماره مدل منحصر به فرد باشد و به عنوان یک مدل پایه متفاوت برای توزیع در هر منطقه تایید شده باشد. که در آن مدل(های) اساسی که مطابق با استاندارد منطقه ای تایید شده اند، الزامات جمله اول را برآورده می کنند.

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M، برای مدل‌های پایه که از هر دو ترکیب مجرای و غیر مجرای تشکیل شده‌اند، مقدار نشان‌داده‌شده برای ترکیب مختلط غیر مجرای/مجرایی، میانگین مقادیر نشان‌داده‌شده برای ترکیبات غیر مجاری و مجرای مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

اگر هر یک از مبردهای تأیید شده برای استفاده HCFC-22 باشد یا دارای فشار مطلق اشباع نقطه میانی 95 درجه فارنهایت باشد که 18 ± درصد از فشار مطلق اشباع 95 درجه فارنهایت برای HCFC-22 است، یا اگر مبردی وجود نداشته باشد که به عنوان تأیید شده برای در استفاده، سازنده باید مقادیر ارائه شده (شامل SEER، EER، HSPF، SEER2، EER2، HSPF2، PW، OFF، ظرفیت سرمایش، و ظرفیت گرمایش، در صورت لزوم) را حداقل برای یک واحد خارجی بدون تطابق تعیین کند.

همچنین، دارای 2 سال ضمانت سازنده است. شامل قطعات و نیروی کار این برند با قطعات با کیفیت و عملکرد عالی قابل اعتماد است که ماندگار است. دارای 1 سال گارانتی قطعات و کار برای آرامش کامل است. با کولر گازی کامپکت پنجره‌دار 115 ولتی Frigidaire 12000 BTU 115V دنیای خود را خنک و دنج کنید! Frigidaire انتخاب عالی در روزهای گرم و مرطوب است. این تهویه مطبوع پنجره ای به سرعت 550 فوت مربع را خنک می کند.

برای استفاده روزانه، Frigidaire برندی است که می توانید به آن اعتماد کنید تا شما را شاداب و راحت نگه دارد. 5.9 فوت دارد. سیم برق با دوشاخه LCDI 3 شاخه می تواند در پریزهای برق استاندارد 115 ولت استفاده شود. به 115 ولت نیاز دارد که به راه اندازی کم برق نیاز دارد که مستلزم صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش صورتحساب است. حتی به عنوان یک AC Energy Star نیست، اما برای استفاده معمولی با 10.9 EER کارآمد است.

و 62.8 پوند وزن دارد.

محبوب ترین مورد در این منطقه که مردم از آن استفاده می کنند، خدمات خشکشویی PVRPV است که در 141 Pulpito واقع شده است. اندازه AC نصب شده روی پنجره 21.5 "x19"x14.5" و وزن 67 پوند. 12000 BTU است که به سرعت اتاقی با مساحت 550 فوت مربع را خنک می کند. تهویه مطبوع قابل حمل 3 در 1 دارای ابعاد 14.02 اینچ 11.81 x 30.94 اینچ است. و 62.8 پوند وزن دارد. این دارای 12000 BTU در استاندارد ASHRAE / 6500 BTU در استاندارد DOE است.

General Air Conditioner Representative

دارای 3.8 پینت در ساعت رطوبت زدایی هوای داخل اتاق شما را بسیار خنک تر و راحت تر می کند. فن چند سرعته شامل 3 تنظیم سرعت مختلف برای راحتی بیشتر خنک کننده است و ویژگی کنترل راحتی 6 جهته اجازه می دهد تا بدون زحمت هوا را به هر جایی که می خواهید هدایت کنید. کنترل‌های الکترونیکی انتخابی به شما امکان می‌دهند سطح راحتی را مطابق میل خود قرار دهید، در حالی که یک خوانش دما مناسب دمای تنظیم شده را نشان می‌دهد.

کنترل‌های الکترونیکی انتخابی به شما امکان می‌دهند بدون زحمت گزینه‌ها را با لمس دکمه انتخاب کنید. در بخش آخر، گزینه های مختلف و تأثیر منفی آنها بر مسافت پیموده شده شما را بررسی خواهیم کرد. حق ورود – Discovery Vallarta/Michael J. Mayo، مالک ملک یا نماینده او و مدیریت لاپالاپا حق ورود به محل را در هر زمان معقولی در طول مدت این توافقنامه برای بازرسی محل و تعهد و تعهد دارند. وظایف و مسئولیت‌هایی را انجام می‌دهند که طبق این موافقتنامه به عنوان محل کمتری بر عهده دارند.

General Gold 12000 Air Conditioner

دارای 2 سرعت فن، به صورت عمودی همراه با قابلیت تنظیم افقی دریچه های جلو، با رطوبت زدایی حدود 60 پینت در روز که شما را به طور طبیعی خنک نگه می دارد. این واحد شما را خنک نگه می دارد و مانعی در فضای شما نمی شود. فقط گاهی اوقات فیلتر را بشویید و خشک کنید تا AC در بهترین شرایط کار بماند. دارای فیلتر توری قابل شستشو در جلو، دسترسی کج به بیرون بوی اتاق را با سایر ذرات معلق در هوا که برای محیطی سالم تر و شادتر در نظر گرفته شده اند از بین می برد.

You’ll از ما متشکریم – 10 توصیه‌ها در مورد General Air Conditioner Representative ارزش دارد بدانی

کنترل از راه دور دارای عملکرد کامل برای کنترل دقیق دما، سرعت فن از هر قسمت از اتاق است. دارای 3 حالت عملکرد خنک، فن و خشک می باشد. به طور کلی، هر چه اندازه یک وسیله نقلیه بزرگتر باشد، وزن آن بیشتر است. ساکنان شهری به دلیل وجود جزایر گرمایی شهری، به ویژه آن دسته از افراد و جوامعی که در فقر زندگی می‌کنند، در برابر اثرات سلامت امواج گرما آسیب‌پذیرتر هستند (IPCC 2018). علاوه بر این، انتظار می رود خطر برخی از بیماری های عفونی منتقله از طریق ناقل (به عنوان مثال، مالاریا و تب دنگی) نیز همراه با گرم شدن کره زمین افزایش یابد.

gass cooler

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کولر گازی گری 30000 به این وبسایت رجوع کنید (روی صفحه وب بعدی کلیک کنید) وب سایت خود باشید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما