12 کتاب جدید در ماه جولای

یک رمان‌نویس و همسر بسیار بزرگ‌ترش – کارگردان مشهور سینما – در سفری دریایی از آلاسکا به ژاپن هستند که در جریان یک غوغای شدید در دریا می‌افتد و غرق می‌شود. اما این حکایت غم و اندوه و ماتم نیست: رمان نویس که در حال پنهان کردن برخی از رازهای بزرگ است، ناگهان خود را در کانون توجه رسانه ها قرار می دهد.

گربه سیاه، 18 جولای

این اولین رمان یک مترجم پاکستانی را دنبال می کند که دوست پسر سفیدپوستش می تواند زبان های جدید را با سرعت باورنکردنی یاد بگیرد. راز موفقیت او: یک سازمان مرموز به نام مرکز، که تسلط را در 10 روز تضمین می کند – با هزینه ای شوم.

کتاب های جیلیان فلین، 11 جولای

رمان 2021 وایتهد “Harlem Shuffle” یک روایت دزدی است که در دهه 1950 و 1960 اتفاق می افتد، زمانی که هارلم در پرتگاه تغییرات بزرگ قرار داشت. این دنباله به دهه 1970 می رسد، با آمریکا که آماده می شود دویستمین سالگرد خود را جشن بگیرد و یک آتش افروز سریالی ساختمان های نیویورک را هدف قرار می دهد. ری کارنی، قهرمان بازگشته وایتهد، قسم خورده است که جنایت کرده است اما با اکراه به بازی باز می گردد تا بتواند بلیت های فروخته شده جکسون 5 را برای دختر نوجوانش به دست آورد.

دو روز، 18 جولای

در این رمان علمی تخیلی نویسنده پرکار کره جنوبی – که هویتش مشخص نیست – یک غول بین المللی به نام LK Corporation اولین آسانسور جهان را به فضا می سازد. این فیلم در جزیره گرمسیری پاتوسان در جنوب شرقی آسیا، که تنوع زیستی آن قبلاً از طمع شرکت‌ها رنج می‌برد، می‌گذرد. شورشیان جزیره – که ممکن است توسط برخی از عوامل امنیتی و کارکنان سطح متوسط ​​شرکت کمک شود یا نه – در برابر پروژه مقاومت می کنند.

پانتئون، 11 ژوئیه

کتاب قبلی گودل درباره فاجعه بالا آمدن سطح دریا بود. مورد جدید او درباره فاجعه افزایش دما است. گودل در مورد درختان فریاد، ذوب آسفالت، ماهی‌هایی در آب‌های گرم که قارچ‌ها را در پشت خود می‌رویند، و مکان‌هایی که به زودی برای زندگی انسان‌ها غیر قابل مهمان‌نواز خواهند شد، می‌نویسد.

لیتل، براون، 11 ژوئیه

یک رمان ترسناک روانشناختی، “خانه میلیشیا”، گروهی از تفنگداران دریایی را دنبال می کند که در سال 2010 به افغانستان اعزام شده اند. آنها حوصله سر رفته اند و به پایان سفر خود نزدیک شده اند، بنابراین وقتی سربازان بریتانیایی از یک پادگان خالی از سکنه و متروکه شوروی در آن نزدیکی یاد می کنند، تصمیم می گیرند از آن بازدید کنند. . اشتباه بزرگ.

هولت، 11 جولای

نویسنده کتاب “دزدیدن شام بودا” که در آن زمان با نام بیچ مین نگوین شناخته می شد، با خاطره ای باز می گردد که شرایط خروج او از سایگون را در 8 ماهگی بررسی می کند. او توسط پدرش به آمریکا آورده شد. مادرش پشت سر ماند و نگوین با سؤالات بزرگ شد. آیا مادرش عمدا جا مانده بود؟ یا دخترش را با کمال میل تسلیم کرده بود؟ هنگامی که نگوین به مسائل وفاداری، هویت و تعلق می پردازد، داستان بلوغ خود را نیز تعریف می کند.

اسکریبنر، 4 ژوئیه

در این داستان دسیسه و سرکوب، فیلپس، یک روزنامه نگار، به بررسی این موضوع می پردازد که چه اتفاقی افتاد زمانی که استالین تصمیم گرفت به نیروی مطبوعاتی انگلیسی-آمریکایی اجازه ورود به اتحاد جماهیر شوروی – البته با شرایط او – بین سال های 1941 و 1945 را بدهد. هتل مجلل متروپل، جایی که آنها پذیرایی شدند، تحت نظر بودند و رژیم غذایی ثابتی از تبلیغات کرملین دریافت کردند.

پگاسوس، 4 ژوئیه

آخرین رمان مورنو-گارسیا، خوانندگان را به دنیای تکنیکالور دو دوست صمیمی می برد – یکی ویرایشگر صدا، دیگری یک هنرپیشه باسابقه اپرا – که در تلاش کارگردانی فرقه برای فیلمبرداری از صحنه گمشده در ترسناک غرق می شوند. فیلمی که کارش را نفرین کرد

دل ری، 18 ژوئیه

به نورث باث، نیویورک، خانه دو رمان اول سه گانه روسو، “احمق هیچکس” و “احمق همه” خوش آمدید. مردم شهر هنوز غیبت دونالد سالیوان را احساس می کنند، شخصیت نمادین فرانسین پراز که در بررسی تایمز به عنوان “خرسی نیمه اهلی و کمی دیوانه” توصیف شده است. ده سال پس از مرگ سالی، آخرین مبارزه او با نسل بعدی درام پدر و پسر، جسد مرده ای در هتلی متروکه پیدا می شود و نورث باث توسط همسایه ثروتمندترش ضمیمه می شود.

Knopf، 25 ژوئیه

آزوما نلسون اولین کار مشهور خود، «آب باز» را با رمانی درباره نوجوانی شیفته موسیقی به نام استفن و خانواده غنایی اش در جنوب لندن دنبال می کند. استفن در محیطی ظالمانه و انتظارات پدرش، یک مهاجر نسل اول، پیمایش می کند و در دنیایی که به نظر می رسد همیشه با رویاهایش مغایرت دارد، عاشقانه و آرامش پیدا می کند.

گرو، 18 ژوئیه

کامینگ که در ادینبورگ به عنوان دختر یک نقاش اسکاتلندی بزرگ شد، عاشق هنر هلندی قرن هفدهم شد و در نهایت به منتقد هنری The Observer در لندن تبدیل شد. او در اینجا، با الهام از علاقه‌اش به یک اثر واحد از هنرمند دلفت، کارل فابریتیوس، خاطرات، نقد هنری و تاریخ را با هم ترکیب می‌کند و نگاهی تازه به دوران طلایی هنر هلند ارائه می‌کند، در حالی که رویدادهای مربوط به انفجار سال 1654 در یک باروت‌فروشی دلفت را بازگو می‌کند. صدها نفر از ساکنان، زندگی فابریتیوس را در 32 سالگی کوتاه کردند.

اسکریبنر، 11 ژوئیه

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances