10 نکته برای رشد خودارضایی

از آنجایی که کوچکترین شرکت کنندگان ما 14 سال داشتند و در این سن نسبت بالایی از مردان و زنان گزارش خودارضایی داشتند، تحقیقات بیشتر باید شامل سنین پایین تر باشد تا تصویر کامل تری از خودارضایی در دوران کودکی و نوجوانی ارائه شود. لیزا ویلیامز و آننیکی سامرویل از Hotbed Collective در مورد این موضوع در کتاب خود با عنوان مناسب More Orgasms Please: Why Female Pleasure Matters (در یک برگه جدید باز می شود) نوشتند. این فکری است که وقتی در رختخواب با کسی هستم در ذهن من می چرخد ​​و هر گونه فکر لذتی را از بین می برد.

اگر طولانی و سخت به این فکر کنید که اولین انزجار از خود بیزاری از کجا آمده است، به احتمال زیاد آن افکار به شکلی جادویی و از ناکجاآباد ظاهر نشده اند. اگر پورن تماشا می کنید، به انواع بدن هایی که به طور منظم می بینید فکر کنید. تحقیقات نشان می دهد که زنانی که تصویر بدنی ضعیفی دارند، به دلیل افکار منحرف کننده درباره بدنشان، رضایت کمتری از رابطه جنسی دارند. علاوه بر این، زنانی که مشکل تصویر بدنی دارند، کمتر احتمال دارد که رابطه جنسی را آغاز کنند. تصویر بدن من بدترین دشمن زندگی جنسی من است. همانطور که در میان آنها چرخیدم، تصویر نیمه برهنه ام بلافاصله مارپیچی از خود بیزاری به راه انداخت. من در گذشته با او در مورد اینکه احساس خوبی دارد و این که طبیعی و خوب است صحبت کرده ام، اما به دلیل این سناریوها، احتمالاً بهتر است قبل از رفتن به رختخواب راه های دیگری برای تسکین و آرامش خود بیابید..

این می تواند به کیفیت خواب شما کمک کند و ممکن است زمانی که احساس ناراحتی یا تحریک پذیری می کنید کمک کند. مردانی که پوست آلت تناسلی خشک و چروکیده دارند، از دو مرطوب کننده طبیعی، کره شی و ویتامین E که در روغن مرد Man1 یافت می شود، بهره مند خواهند شد. ویلیامز و سامرویل برای این کار نکات عملی ارائه کردند: «روی ارگاسم تمرکز کنید نه روی ظاهرتان. به تنفس خود فکر کنید، کف لگن خود را فشار دهید و رها کنید، نوک سینه های خود را اصلاح کنید، روی هر احساس تمرکز کنید، به احساس پوست همسرتان توجه کنید، به هر حرکتی که دو نفر انجام می دهید و احساس آنها فکر کنید." به گفته دو کارشناس سکس، نکاتی در مورد نحوه انگشت گذاشتن به ترک خود ارضايي شریک زندگی خود. اوهن گفت: بهره بردن از خلاقیت شما و ایجاد داستانی در مورد شما دو نفر می تواند راهی برای به اشتراک گذاشتن لحظات تلخ با هم بدون نیاز به ورزش باشد.

شما همچنین می توانید با پزشک خود در مورد نوع داروی مناسب خود صحبت کنید، حتی اگر نوع دیگری از داروهای ضد افسردگی برای شما مناسب تر باشد یا خیر. این افکار مرا متقاعد کرد که لیاقت دوست داشتن یا حتی نگاه کردن را ندارم. افکار در مورد بدن شما می تواند در حین رابطه جنسی بسیار حواس پرت کننده باشد. حتی وقتی عکس دور از چشم بود، آن افکار منفی در مورد بدنم برای یک دهه و نیم دیگر مثل یک سایه مرا دنبال کرد. با این احساسات، عدم علاقه مشخصی برای نشان دادن بدنم به انسان دیگری به وجود آمد – کسی که احتمالاً می توانست من را در حالتی از لباس درآوردن ببیند و تمام احساسات منفی را که تا به حال در مورد خودم احساس کرده بودم تأیید کند. بریستول – به Mashable گفت: رسانه های اجتماعی "پر از پرتره های ایده آل از انسان های بی نقص هستند." مینچین افزود: "مقایسه خود با یک مدل تناسب اندام، یک ستاره پورن یا یک تأثیرگذار غیر واقعی است. ما همه منحصر به فرد هستیم و در نهایت عزت نفس از خودتان شروع می شود."

آیا فید اینستاگرام شما پر از عکس هایی است که شبیه شما نیستند؟ در تنظیم فید خود با بدن‌های باشکوه و باشکوه که دقیقاً شبیه بدن شما هستند، سعی کنید دقیقاً مشخص کنید کدام حساب‌ها باعث می‌شوند نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید و همه آنها را دنبال نکنید. در نظر بگیرید که فیدهای اجتماعی خود را با افرادی که شبیه شما هستند و به طور فعال بدن خود را در آغوش می گیرند تنظیم کنید. فلو پری، نویسنده کتاب چگونه سکس فمینیستی داشته باشیم (در یک برگه جدید باز می‌شود)، به Mashable گفت که رسانه‌های جریان اصلی «تعریف محدودی از بدن «جذاب» به ما ارائه می‌دهند. پری افزود: یادآوری این نکته می تواند مفید باشد که در واقعیت مردم انواع بدن را داغ می بینند. تماشای فیلم های پورن یا هر تصویر جنسی روی صفحه نمایش می تواند ما را با تصورات عمیقی در مورد اینکه رابطه جنسی باید چگونه باشد و به طور خاص بدن ما باید چگونه به نظر برسد در زمانی که در شور و اشتیاق هستیم، ایجاد کند.

همانطور که پیلای-فریدمن به من گفت: "وقتی بدن ها همکاری نمی کنند، چرا ذهن خود را وابسته به عشق شهوانی نکنیم؟ کسانی که اشیا را به عنوان کمک به خودارضایی وارد می کنند، خطر گیر افتادن آنها را دارند (مثلاً به عنوان اجسام خارجی رکتوم). امروز "یک نمایش رایج رایج مانند مدرن خانواده می‌توانند خانواده همجنس‌گرا را با محبت و بدون قضاوت نشان دهند.". کارشناس روابط در eharmony (در یک برگه جدید باز می شود) ریچل لوید توصیه کرد به خود یادآوری کنید که رسانه های اجتماعی واقعی نیستند. متخصص سکس، کیت مویل، در شرکت اسباب‌بازی‌های جنسی LELO (در برگه جدیدی باز می‌شود) از استفاده از تکنیک‌های جنسی ذهنی یا «جنس ذهنی» حمایت می‌کند. کیسی تانر، متخصص جنسی و متخصص برند اسباب‌بازی LELO، به گیرنده پیشنهاد کرد از روش «نمایش و بگو» استفاده کند.

علاوه بر این – یا به طور متناوب – می توانید به شریک خود بگویید. او همچنین می‌گوید برای کشف اینکه چه چیزی برای شما مفید است یا نه، لذت خود را تمرین کنید، که می‌تواند به تبدیل رابطه شما به لذت کمک کند. نزدیک شدن به رفاه خود به روشی مناسب می تواند از سلامت روان شما حمایت کند و با احساس لذت و میل جنسی همراه باشد. وقتی صحبت از ارگاسم به میان می‌آید، او نقشه‌برداری لذت را توصیه می‌کند، یا توجه داشته باشید که بدن شما در کجا احساس لذت می‌کند. در حالی که این درام ها ممکن است به ما کمک کنند تا نسخه های خودمان از رویدادهای تاریخی را بازنویسی کنیم، ممکن است تأثیر کمتری نسبت به آن چیزی که ما انتظارش را داشته باشیم بر اشتهای مداوم ما برای شرمساری عمومی و تبعیض جنسیتی داشته باشد – به ویژه وقتی صحبت از افراد مشهور می شود. ممکن است یک فرد همیشه میل جنسی نداشته باشد یا کم باشد یا فقدان میل ممکن است در طول زندگی فرد اکتسابی باشد.

سپس این سوال مطرح شد: چگونه می توانم احساسات مخربی را که در بیشتر عمرم نسبت به خودم داشتم، از بین ببرم؟ در طول یک طلسم خشک جنسی اخیر – که توسط یک دوره از عزت نفس بسیار پایین ایجاد شد – متوجه شدم که تنها چیزی که مانع یک زندگی جنسی سرگرم کننده و رضایت بخش است، مغز من است. اگر تمام زندگی خود را صرف داشتن رابطه جنسی ناخوشایند کنید و هرگز رابطه جنسی را شروع نکرده اید، کارهای قابل لمس و عملی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا سعی کنید بیشتر اوقات رابطه جنسی بهتری داشته باشید. در بیشتر دوران بزرگسالی من، موقعیت‌های جنسی خاصی وجود داشته است که من تمایلی به امتحان کردن آنها نداشتم زیرا نگران بودم که بدنم از یک زاویه خاص چگونه به نظر برسد. با داستان‌های واقعی این درام‌های تلویزیونی، استنباط عجیبی از همدستی زنان در رسوایی‌های جنسی وجود دارد که آنها خیلی نمی‌خواستند. رند گوتیه، مردی که نوار جنسی اندرسون را دزدید، فکر می‌کند که این یک بازی منصفانه است، زیرا نمی‌تواند او را از ستاره‌های پورنو که با وسواس تماشا می‌کند متمایز کند، و در فیلم A Very British Scandal، دوک فکر می‌کند که این یک بازی منصفانه است زیرا از رفتار همسرش متنفر است.

او می‌گوید: «ما هنوز از رابطه جنسی نافذ لذت می‌بریم، اما زمان بیشتری را صرف لذت بردن از بدن یکدیگر می‌کنیم. ما به راحتی می‌توانیم درک کنیم که چگونه ارتباط بسیار نزدیکی بین مغز و بیضه‌ها وجود دارد؛ زیرا این دو عضو از خون لطیف‌ترین و نفیس‌ترین لنف را تشخیص می‌دهند که مقدر شده است به اعضا نیرو و حرکت دهد و حتی کمک کند. کارکردهای روح راه های دیگری برای کمک به سلامتی و تنظیم سیستم عصبی شما یا به عبارت دیگر، بازگرداندن حس آرامش به بدن شما وجود دارد. تحقیقات اولیه نشان داد که سوء تفاهم و برداشت های غیرواقعی زیادی در عموم مردم در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان و پدوفیل ها وجود دارد. استودیو Disney-MGM ویدیویی را که پی‌وی توضیح می‌داد که چگونه آهنگ‌های صوتی از تور استودیویی خود ساخته شده بود را به حالت تعلیق درآورد.

برخی از زنان چنین ارگاسم های متعددی را کاملاً خود به خود تجربه کرده اند. با توجه به این کمبود، اگر سوالی در مورد انگشت گذاری داشته باشید قابل درک است. انگشت گذاری یک حرکت جنسی است که در همه جا وجود دارد، اما نه چیزی که اغلب در مورد آن بحث می شود. عاشق وانمود شده را به عنوان دختر گاوچران در نظر بگیرید. بگذارید شریکتان بداند که نیازی به احساس فشار ندارد یا وانمود کنید که چیزی را دوست ندارد. آیا هر بار که اسکرول می کنید باعث می شود احساس بدی داشته باشید؟ در پادکست How To Fail الیزابت دی، نویسنده ماریان کیز در مورد چگونگی تلاقی جنسیت گرایی و سرمایه داری برای "آموزش متنفر بودن به زنان" صحبت کرد. او گفت: «وقتی اضافه وزن دارم، که اغلب اوقات است، از درخواست چیزی که می خواهم احساس شرم می کنم. مطالعات نشان داده‌اند که زنان دارای الگوی واکنش تناسلی غیر اختصاصی برانگیختگی جنسی هستند، به این معنی که پاسخ‌های تناسلی آن‌ها فقط با دسته مورد علاقه‌شان مرتبط است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فواید ترک خود ارضايي بر چهره دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما