«یک چیز در یک زمان» مورگان والن برای نهمین هفته در رتبه اول قرار گرفت. 1

مورگان والن، سوپراستار کانتری که بر استریمینگ مسلط است، رتبه اول را دارد. برای نهمین هفته متوالی در جدول آلبوم بیلبورد 1 جایگاه را کسب کرد و از چالشی بزرگ از سوی گروه کی پاپ Seventeen جلوگیری کرد.

به گزارش سرویس ردیابی Luminate، آخرین محصول والن، “یک چیز در یک زمان”، در آخرین هفته خود به فروش معادل 138000 در ایالات متحده رسید. این کل یک عدد ترکیبی است که شامل 174 میلیون استریم از LP 36 آهنگی و 5500 نسخه فروخته شده به عنوان یک بسته کامل است.

آخرین نسخه ای که حداقل نه هفته متوالی در شماره شماره ارسال شده است. 1 آلبوم قبلی والن، «خطرناک: آلبوم دوگانه» بود که به مدت 10 هفته بدون وقفه در اوایل سال 2021 حکمرانی کرد. (از آن زمان، «SOS» SZA 10 بار غیرمتوالی در صدر قرار گرفت، و «Un Verano Sin Ti» از Bad Bunny. 13.) بیش از دو سال بعد، “Dangerous” همچنان پرطرفدار باقی مانده است و در شماره شماره فرود می آید. 5 این هفته، 118 امین بار در 10 تاپ برتر.

با اد شیران روی عرشه جدول هفته آینده با آلبوم جدیدش، “-” (تلفظ می شود “Subtract”)، این نمودار می تواند نشان دهنده پایان مسیر پیروزی والن باشد، حداقل در نمودار آلبوم. آهنگ او به نام «شب گذشته» در رتبه اول قرار دارد. 1 در جدول تک آهنگ های Hot 100، پنجمین بار به عنوان آهنگ برتر.

همچنین این هفته، Seventeen در شماره شماره افتتاح می شود. 2 با فروش معادل 135000 مینی آلبوم شش ترکی خود “FML”. در انبوهی از تغییرات دیجیتالی و فیزیکی ظاهر شد. این موارد شامل چندین نسخه سی دی با چیزهایی مانند کتاب های غزل، عکس ها و برچسب ها، و 17 نسخه قابل بارگیری بود که شامل “جلدهای انحصاری امضا شده دیجیتالی” با هر یک از 13 عضو گروه بود.

در مجموع، Seventeen 132000 نسخه از “FML” را به عنوان یک بسته کامل فروخت و چهار میلیون استریم در هفته داشت.

«نیمه‌های شب» تیلور سوئیفت در رتبه سوم این هفته قرار دارد و «SOS» از SZA رتبه اول را دارد. 4.

«Desvelado» از گروه Eslabon Armado در شماره 10 افتتاح می شود. 6، که بیلبورد گفت که بالاترین آلبوم موسیقی منطقه ای مکزیکی در تاریخ چارت است. «Desvelado» معادل 44000 فروش در ایالات متحده داشت که شامل نزدیک به 64 میلیون استریم بود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما