یک روش شگفت آور کارآمد برای تور مسافرتی

مکان دیرینه شناسی بسیار جالب و آموزنده با ارزش جهانی در کوگیتانگ غربی، فلات شناخته شده دایناسورها با چاپ پانگولین های باستانی با قدمت حدود 160 میلیون سال است. انتقال: تنگه Kyrk Gyz – شهرک Hodzhapil – دره ساری کیا (فلات دایناسورها) (7 کیلومتر). انتقال: ترکمن آباد – شهرک سیات – آبادی هلاچ – مجموعه معماری آستانه بابا (200 کیلومتر). هر از گاهی مردم دوباره به این شهرک می آمدند و بنابراین دیگر نمی شد آن را "هیچ" نامید. دو روز بعد، هیوز و کومیا روی آنتن اعلام کردند که تور دیگر ادامه نخواهد داشت، به دلیل هویی که مایک بیربیگلیا تازه وارد هنگام حضور روی صحنه دریافت کرد. هنگام انتخاب از بین تعداد به ظاهر بی شمار اپراتورهای تور، باید به شهرت یک شرکت برای حمایت از سفرهای پایدار توجه زیادی داشته باشید. با احساس محدود بودن تعداد افرادی که از طریق آن کار می‌توانستند به آنها دسترسی پیدا کنند، آقای ابوساره و آقای. کوپر تصمیم گرفت تجربیات خود را در یک قلمرو کاملاً متفاوت به کار گیرد: گردشگری.

آقای ابوسارا اخیراً از خانه خود در کارولینای جنوبی گفت: "به معنای واقعی کلمه، همه ما به ما گفتند که این احمقانه ترین ایده بود." خوب، به نوعی. آقا ابوساره اخیراً گفت: این یک جوری بین آنها بود. برخی از افراد لیبرال در گروه تور هرگز به این نوع گفتگوی آزاد با یک محافظه‌کار که نه تنها یک لقمه صوتی، بلکه یک گفتگوی واقعی و سازنده بود، نداشتند. اما اصلاً اینطور نبود. آنها مقصدهای بسیار خوبی دارند و من می خواهم همه آنها را انجام دهم و فقط آنها را با Detours انجام خواهم داد. مقاصدی که بازدید می کنید چقدر امن هستند؟ بازدید از شانگهای بدون بازدید از The Bund کامل نمی شود، که به گذشته باشکوه شهر با ردیف ساختمان های تاریخی در امتداد اسکله شهر اشاره دارد. چک در هتل. از ساحل آب های شور ملاکارا دیدن کنید. وضعیت اعضای خانواده که در سفر شما به شما ملحق می شوند را بررسی کنید.

نمی توان انکار کرد، حتی تورهای راهنما با بودجه نیز هزینه بیشتری نسبت به سفر مستقل دارند. اگر برای اولین بار مسافر کوله پشتی می شوید، برای یک تور کوتاه با راهنما ثبت نام کنید و پس از آن چند سفر مستقل انجام دهید. اکثر کوله‌گردان‌های بلندمدت طرفداران سفر مستقل هستند، اما توجه به این نکته مهم است که بسیاری از کهنه‌کارهای کوله‌گردی در واقع سفرهای خود را با تورهای راهنما آغاز کردند تا پایه و اساس خوبی در دنیای کوله‌پشتی ایجاد کنند. برخی از مکان‌ها در سراسر جهان وجود دارند که دسترسی به آن‌ها بدون کمک یک تور راهنما از نظر لجستیکی غیرممکن است. بیش از یک دهه پس از تأسیس، Mejdi Tours میزبان بیش از 20000 مهمان بوده است و این شرکت در حال حاضر سفرهایی را به بالکان، کلمبیا، مصر، مراکش، شیلی و کاستاریکا و سایر نقاط انجام می دهد. ادوارد پیگزا، رئیس و بنیانگذار شرکت تور بوتیک کلاسیک جورنیز. از میان سفرهای تمام دوچرخه‌سواری انتخاب کنید یا همه چیز را با یک تور دوچرخه‌سواری و دوچرخه‌سواری یا یک ماجراجویی چند ورزشی ترکیب کنید – مهم نیست که همه چیز را شامل می‌شود، از اقامتگاه‌های بوتیک لوکس گرفته تا دوچرخه‌های برند با کیفیت بالا.

تورهایی برای همه سلیقه ها وجود دارد، از تورهای لوکس در توسکانی گرفته تا ماجراجویی های شدید مانند صعود به کلیمانجارو (با یک راهنمای زن!). جولی دانزیگر، مدیر اوقات فراغت در Embark Beyond، یک توصیه سفارشی برای سفرهای لوکس، نیز تاکید می کند که اکنون زمان خوبی برای بحث و گفتگو و انجام تحقیقات خود برای سفرهای پایین است. سفر نیویورک تایمز را در اینستاگرام، توییتر و فیسبوک دنبال کنید. اگر واقعاً در حال حاضر قصد رزرو دارید، تقریباً همه نمایندگان و اپراتورهایی که با آنها صحبت کردیم بر نیاز به رزرو گزینه های قابل استرداد تأکید کردند، زیرا ما به طور قطع نمی دانیم چشم انداز سفر در آینده چگونه تور استانبول نوروز – https://safaryaar.com/tour/istanbul-nowruz – خواهد بود. ما می پرسیم که آنها چه هستند و برای گردشگران چگونه به نظر می رسند.

نگاهی به کایاک و موموندو بیندازید. در یک تور با راهنما، احتمال کمتری وجود دارد که مجبور شوید ابتکار عمل را به دست بگیرید و ممکن است یک تجربه خودآموزی واقعا فوق العاده را از دست بدهید. هرچند امیدواریم که این اتفاق بیفتد. همچنین می‌توانید در تور راهنما با افرادی ملاقات کنید که در موقعیتی مشابه شما هستند و می‌خواهند پس از پایان تور، یک دوست مسافرتی برای ماجراجویی‌های بیشتر پیدا کنند. اگر به دنبال رزرو سفرهای پس از قرنطینه پس از ایمن شدن هستید، ما همیشه توصیه می کنیم برای سفر همه دستورالعمل های CDC و WHO را دنبال کنید و به دقت عوامل شخصی و همچنین عوامل خطر اطرافیان خود را ارزیابی کنید.

این سایت‌ها یافتن هتل‌های قابل استرداد را در مقابل گزینه‌های غیرقابل استرداد برای مسافران آسان‌تر می‌کنند. با مطالعه مقاله «دوره گردشگری: مروری کامل بر دوره‌ها و مربیان گردشگری» ما، می‌توانید درباره گزینه‌های دوره گردشگری موجود، مزایایی که ارائه می‌دهند و کجا می‌توانید آنها را پیدا کنید، اطلاعات بیشتری کسب کنید. به راحتی گزینه های صفحه اول را برای نمایش آخرین پست ها یا یک صفحه ثابت انتخاب کنید و همچنین صفحه اول و صفحه پست ها را در صفحه خاصی اعمال کنید. به طور کلی، تور لیدرها گروهی آگاه و سرگرم‌کننده هستند که مقصد شما را از قبل می‌دانند و می‌توانند با حقایق سرگرم‌کننده، نکات برتر و داستان‌های سرگرم‌کننده به شما کمک کنند. خوشبختانه، خطوط هوایی، هتل ها و حتی سایت های رزرو این کار را آسان تر از همیشه می کنند. شما می توانید اطلاعات کلیدی را جمع آوری کنید و با استفاده از منابعی مانند راهنمای ما در مورد سیاست های ایمنی جدید که توسط هتل ها اجرا می شود، تصمیم بگیرید که آیا در یک هتل یا Airbnb احساس راحتی بیشتری می کنید و برای تعطیلات آینده خود برنامه ریزی کنید و از این زمان برای به دست آوردن جوایزی استفاده کنید. برای رزرو سفرهای آینده استفاده می شود.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما