کندال جنر شلوار را با جوراب شلواری عوض کرد

نوشته شده توسط لیا دولان، CNN

«نگاه هفته» با ویژگی‌های خوب، بد و زشت، یک سریال معمولی است که به باز کردن لباس‌های مورد بحث هفت روز گذشته اختصاص دارد.

جدیدترین عکس کندال جنر در سبک خیابانی، یک استاد کلاس در مینیمالیسم است و یک عنصر قابل توجه از دست رفته است: شلوار.

این مدل این هفته در لس آنجلس دیده شد که عکسی جز یک جفت کت شلوار پاشنه دار، جوراب شلواری مشکی کالزدونیا و یقه سرمه ای بافتنی کلاسیک نداشت. کل ظاهر – از جمله جزئیات لباس زیر آشکار – از باند بهار و تابستان 2023 Bottega Veneta تازه بود و با یکی از کیف‌های ساردین دسته برنجی 4200 دلاری این برچسب و یک دسته گل آفتابگردان زرد تکمیل شد.

کندال یک کیف 4200 دلاری Bottega Veneta را با یک جفت جوراب شلواری و کت شلواری مشکی مات ست کرد.

کندال یک کیف 4200 دلاری Bottega Veneta را با یک جفت جوراب شلواری و کت شلواری مشکی مات ست کرد. اعتبار: آلیکس نیومن / شاتر استوک

در حالی که بسیاری از آخرین مجموعه Bottega برای یک طراحی دوگانه طراحی شده بود – از جمله شلوارهای چرمی که برای تجسم یک شلوار جین طراحی شده بودند – ظاهر جنر دقیقاً همان طور بود که به نظر می رسید. و اگرچه استفاده از جوراب شلواری بدون شک راحت است (این نوع لباسی است که ممکن است در خانه بپوشید و منتظر بمانید تا دامن کوتاه مشکی که خیلی دیر شسته شده روی رادیاتور خشک شود)، انجام این کار در مکان های عمومی باعث بالا رفتن اهمیت می شود.

با این حال، این یک شبح است که قبلاً دیده بودیم. لباس جنر یک ویژگی شیک و رقصنده دارد، شبیه به یک دختر همخوان باب فوسه یا یک بالرین خارج از وظیفه. اگر افزایش شهاب‌آمیز «باله‌کور» – یک روند مد محور TikTok با بیش از 142.6 میلیون بازدید – اتفاق بیفتد، مورد دوم درست است. زیبایی شناسی که به شدت از رقص کلاسیک وام گرفته شده، به باندهای این فصل سرایت کرده است، از کفش های ساتن پوینت سندی لیانگ و توتوس های روزمره گرفته تا آپارتمان های باله میو میو.

برای تاریخدانان شیک پوش مد، لباس جنر ممکن است اشاره ای به دختر It-girl و هنرپیشه اندی وارهول، Edie Sedgwick باشد. این هنرپیشه و مدل آمریکایی تی شرت، جوراب شلواری و لباس زیر قابل مشاهده را در دهه 1960 ساخت. در واقع، بدون شلوار بودن سگدویک بسیار بدنام بود، مجله لایف در سال 1965 قطعه ای را در مورد استایل او با عنوان «دختری با جوراب شلواری مشکی» منتشر کرد.

Edie Sedgwick در آن بازی می کند

ادی سجویک در فیلم «Ciao! Manhattan» (1972) به کارگردانی جان پالمر و دیوید وایزمن بازی می‌کند. اعتبار: دادگاه پرودز/کوبال/شاتراستاک

در این مقاله بخوانید: «دختر موبر با پاهای شیوا، بیشتر از هر کس دیگری برای جوراب شلواری مشکی کار می‌کند. «شاید استایل او برای همه مناسب نباشد، اما هوس‌انگیز بودنش برای دخترانی پر جنب و جوش با پاهایی مانند ادی مناسب است.»

بیزاری سدویک از شلوار، حداقل تا حدی به او کمک کرد تا به نماد مد تبدیل شود. هنگامی که سینا میلر در سال 2006 در فیلم اقتباسی از زندگی خود به نام “دختر کارخانه” نقش موز را بازی کرد، یک جفت جوراب شلواری مات (و نه چیزهای دیگر) را روی پرده پوشید.

ترندهای بدون شلوار

جنر به هیچ وجه اولین سلبریتی نیست که از روند رو به رشد بدون شلوار در این فصل حمایت می کند.

بلا حدید سپتامبر امسال با لباس زیر مردانه و مینی Uggs در نیویورک قدم زد.

بلا حدید سپتامبر امسال با لباس زیر مردانه و مینی Uggs در نیویورک قدم زد. اعتبار: جارد سیسکین/GC Images/Getty Images

در ماه سپتامبر، خواهرش کایلی با یک کت خاکستری، جلیقه سفید و یک جفت لباس زیر Y- جلوی برند اسپانیایی که به سبک سوپرمن، روی جوراب شلواری‌اش پوشیده بود، به نمایشگاه لوو در بهار و تابستان 2023 در پاریس آمد. در همان ماه، بلا حدید در حالی که تکه‌ای از پیتزای دلاری را در شهر نیویورک با لباس‌های کوچک، یک ژاکت موتورسیکلت و یک جفت شورت سفید پوشیده بود، به تصویر کشیده شد.

کایلی جنر با یک جفت شلوار تنگ Loewe که در بالا پوشیده شده بود، ظاهر فقط جوراب شلواری خود را تغییر داد.

کایلی جنر با یک جفت شلوار تنگ Loewe که در بالا پوشیده شده بود، ظاهر فقط جوراب شلواری خود را تغییر داد. اعتبار: تصاویر MEGA/GC/Getty Images

این نقطه پایان منطقی دیزی دوک‌های اواسط دهه 2000 و گرایش ورزشی تسلیم‌ناپذیر است که در دو سال گذشته ملزم به پوشیدن ساق‌های پوست دوم Lululemon و AloYoga به جای شلوارهای ساختار یافته است.

علیرغم گمانه زنی های بازیگوشانه کاربران رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه کندال جنر هنگام خروج از خانه دچار ضعف حافظه کوتاهی شده است، ظاهر کاملا حساب شده بود و احتمالاً دوباره شاهد تکرار آن خواهیم بود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما