کتاب جدید آنتونی بوردین زندگی و آخرین روزهای دردناک او را نشان می دهد

داستان آقای توربوشارژ شد. حرفه نویسندگی بوردین، منجر به کتاب پرفروش او «محرمانه آشپزخانه» شد. این موضوع علاقه تهیه کننده و تدوینگر مستقل تلویزیون لیدیا تناگلیا-کالینز را برانگیخت که اولین برنامه خود را با عنوان “یک کوک تور” و شرکت رسانه ای Zero Point Zero که برنامه های بعدی او را تولید کرد، ایجاد کرد.

کتاب عمیقاً در مورد آقای. رابطه بوردین با خانم آرجنتو این دو برای حدود دو سال درگیر یک رابطه پر سر و صدا و بسیار عمومی بودند که آقای. Leerhsen می نویسد، Mr. به نظر می رسید بوردین مایل به انجام هر کاری برای حفظ بود.

او خطاب به همسرش نوشت: “من ناامیدانه عاشق این زن هستم.”

آقای. بوردین صدها هزار دلار برای خانم خرج کرد. آرجنتو، طبق کتاب، از او، دو فرزندش و گاهی اوقات دوستانش حمایت مالی می کند. او به همکارانش اصرار کرد که او کارگردانی و در این برنامه حضور داشته باشد، و پس از اینکه در سال 2017 به خبرنگار رونان فارو گفت که هاروی واینستین به او تجاوز جنسی کرده است، مدافع سرسخت جنبش #MeToo شد.

در یک نقطه، آقای Leerhsen می نویسد، Mr. بوردین یک کارآگاه خصوصی را استخدام کرد تا جیمی بنت، یک نوازنده و بازیگر جوان را که در زمان انتخاب نقش خانم 7 ساله بود، تحقیق کند. آخرین فیلم آرجنتو در «قلب فریبنده بیش از همه چیز است»، فیلمی که او در سال 2004 کارگردانی کرد.

بعد از خانم آرجنتو با گزارش خود از تجاوز جنسی توسط آقای. واینستین، آقای بنت اخطاریه ای مبنی بر قصد شکایت به خاطر آنچه که وکلایش ادعا می کردند جنس جنسی بود ارسال کرد: او و خانم. آرجنتو در 37 سالگی رابطه جنسی داشت و او 17 ساله بود که هنوز خردسال بود.

آقای. بنت 3.5 میلیون دلار درخواست کرد. آقای. بوردین بی سر و صدا ترتیب داد تا 380000 دلار به او بپردازد.

آقای. لیرهسن گفت که چند ایمیل با خانم رد و بدل کرده است. آرجنتو که به گفته او به نقل از اسکار وایلد به او گفته است: “همیشه این جوداس است که زندگی نامه را می نویسد.”

در ایمیلی به نیویورک تایمز، خانم. آرجنتو گفت که او کتاب را نخوانده است و افزود: “من به وضوح به این مرد نوشتم که او نمی تواند هر چیزی را که به او گفتم منتشر کند.”

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما