کتابی جدید نشان می‌دهد که رنگ‌های مرجان پژمرده نشده است

بیورن بویر، یکی از مالکان و بنیانگذاران Eastwind Hotels، در مورد منطقه Catskills نیویورک می گوید: «در طول پنج سال گذشته توسعه قابل توجهی صورت گرفته است. این گروه جدیدترین ملک خود، Eastwind Oliverea Valley را در ژانویه امسال در این منطقه افتتاح خواهد کرد. این هتل به صفوف هتل‌هایی مانند مزارع گل وحشی و Inness می‌پیوندد تا منطقه کوهستانی نیویورک را که فقط در یک رانندگی کوتاه از شهر فاصله دارد، جوان‌سازی کند. بویر می‌گوید 30 اقامتگاه Oliverea Valley – ترکیبی از کابین‌های قاب A مستقل و اتاق‌های مهمان شیک در یک ساختمان مرکزی – اولین باری است که این برند، که هتل‌هایی را در Windham و Lake Placid نیز اداره می‌کند، «از صفر شروع کرده است». . فضای داخلی با الهام از احساسات اسکاندیناویایی هیج، با وسایل چوبی، فرش‌هایی که به آرامی پوشیده شده و پرتاب‌های پوست گوسفند است. فقط 25 مایل دورتر یک تازه وارد دیگر است: هتل لیلین، یک هتل بوتیک 18 اتاقه و کوکتل بار که توسط شرکت فیلد تئوری مستقر در سانفرانسیسکو با همکاری گروه مهمان نوازی Lost Boys طراحی شده است، که برای اقامت آخر هفته در ماه آگوست افتتاح شد، اما به طور کامل خواهد بود. قابل رزرو از دسامبر 1. این هتل دارای ترکیبی از اثاثیه است که ادای احترام به معماری اصلی ملک در دهه 1890 است. به «یک گوشه پذیرایی به سبک وس اندرسون به رنگ سبز آبی، دیوارکوب های هیویی، کاغذ دیواری موتیف اردک توت، یک کف ورودی مرمر شطرنجی سیاه و سفید و فرش های قدیمی ایرانی» فکر کنید که شکار همه آنها «بیش از یک سال» طول کشید. لیا هارماتز، بنیانگذار و طراح اصلی فیلد تئوری گفت. ما قطعاتی از دوره‌های مختلف را لایه‌بندی کردیم، درست همانطور که فردی که در طی چندین دهه در یک خانه زندگی می‌کرد به آرامی مجموعه‌ای الهام‌بخش و معنادار از مبلمان و هنر را جمع‌آوری کرد.»


این را بخور

هنرمند نیک کیو و شریکش باب فاوست برای اولین بار در سال 2022 به کیک پنیر الی متصل شدند، زمانی که به هر سه به دلیل کمک به شهر شیکاگو مدال افتخار شهردار اعطا شد. به زودی یک همکاری خلاقانه با نانوایی، که توسط خانواده شولمن از زمانی که برای اولین بار ساخت کیک ها را در سال 1978 شروع کردند، اداره می شد، در دست ساخت بود. نتیجه مجموعه ای از چیزکیک های 1 در 1 اینچی است که از ورودی جنگل اسپینر به نمایشگاه نظرسنجی هنرمند “Forothermore” الهام گرفته شده است، که توسط موزه هنرهای معاصر در شیکاگو سازماندهی شده و تا 10 آوریل 2023 در گوگنهایم در معرض دید قرار می گیرد. نمادها و شکلات های رنگارنگ که لقمه ها را زینت می دهند از زیورآلات باغ آویزان که این چیدمان را تشکیل می دهند گرفته شده است. آنها در طعم های وانیل، تمشک، لیمو (مورد علاقه Cave)، شکلاتی-وانیلی، و دولچه د لچه هستند و درآمد خالص حاصل از فروش به بنیاد تسهیلات هنرمند می رسد. کیو به اشتراک گذاشت: «ما بسیار خوشحالیم که این همکاری به ما کمک می‌کند تا به حمایت از برنامه‌های آموزش هنر و هنر در سراسر شیکاگو ادامه دهیم و همچنین به هنرمندان جوان و نوظهور کمک‌های مالی، سفارش‌های فردی و تجربیات نمایشگاهی در سراسر جهان برای پیشبرد شیوه‌های آنها ارائه کنیم. “مربع ها قرار است پاسخی خوراکی به اصول زندگی ارائه شده در نمایشگاه باشند: عشق و شادی مساوی با آرامش است و مانند غذا به عنوان پایه های راهنما برای اتصال ما عمل می کنند.” 125 دلار برای مجموعه 10 تایی، elicheesecake.com.


در چهار سال فعالیت خود، برچسب مد مستقر در شهر نیویورک Sies Marjan، لژیونی از جانبازان را با طراحی های پر جنب و جوش خود پرورش داد. هنگامی که این برند به طور ناگهانی در تابستان 2020 بسته شد، منظره مد شهر رنگ خود را از دست داد. کتابی که به تازگی توسط بنیانگذار و طراح این برند، ساندر لک منتشر شده است، در قالب 300 عکس، از جمله عکس‌های فوری از باند فرودگاه و کمپین‌های تبلیغاتی، لحظات پشت صحنه و سایر موارد متفرقه تابلوی خلق و خوی را ارائه می‌کند. رنگ های سیس مرجان.” برای لک، مأموریت او به همان اندازه شخصی بود. این طراح هلندی گفت: “همیشه می خواستم یک کتاب بسازم، اما همچنین احساس می کردم که این روش درستی برای بستن آن فصل است.” و افزود که هدف آن نه تنها تجلیل از مجموعه های تخیلی این برند بلکه راهی برای تجلیل از آن است. حدود 35 کارمندی که در آن زمان در آنجا کار می کردند.

به طور طبیعی، لک تصاویر کتاب را بر اساس سایه سازماندهی کرد، که با رنگ شرابی عمیق (رنگ امضای لوگوی برچسب) شروع شد و در طیفی از رنگ‌ها با نام‌هایی مانند آبی المپیک، مک زرد، قرمز Twizzler و جلبک دریایی ادامه یافت. «مهم نیست اولین مجموعه را در کنار آخرین مجموعه در کنار یک تصویر تحقیقی در کنار یک نمونه رنگی قرار دهم. همه اینها شبیه Sies Marjan است. گفتگوهایی با هنرمندان، همکاران و دوستانی مانند رم کولهاس، ایزابلا روسلینی و جولی مهرتو که لک با آنها در مورد روابط خود با رنگ آمیزی مصاحبه کرده است، پراکنده شده است. لک در بیانیه‌ای آغازین، مشغله‌ی خود را با این موضوع خلاصه می‌کند و نقل قولی از نقاش کلود مونه را نقل می‌کند: “رنگ، وسواس، شادی و عذاب روزانه من است.” برای خوانندگان و طرفداران، این کتاب به همان اندازه لذت و الهام بخش خواهد بود. 65 دلار، rizzoliusa.com.


از این بازدید کنید

جان واترز فقط هنری را می خرد که می خواهد با آن زندگی کند. او درباره قطعات مجموعه اش می گوید: آنها هم اتاقی من هستند، آنها همیشه دوستان من بوده اند. برخی از دوستان او – حدود 90 نفر از آنها – اخیراً برای نمایشگاهی که در نوامبر افتتاح می شود به موزه هنر بالتیمور منتقل شده اند. 20، توسط عکاسان کاترین اوپی و جک پیرسون با عنوان “جاذبه های آینده: مجموعه جان واترز”.

اوپی و پیرسون هر کدام واترز را برای چندین دهه می شناسند. واترز می‌گوید: «آن‌ها کارهایی را دریافت می‌کنند که من دوست دارم، و می‌دانند که تظاهر دشمن من است و ما باید در مورد همه آن‌ها کمی شوخ طبعی داشته باشیم. به عنوان یک خریدار، او می‌گوید که به سمت قطعاتی می‌کشد که دیگران ممکن است آن‌ها را رد کنند و «فرزندم می‌توانست این کار را انجام دهد». نقاشی 1950 بتسی شامپانزه، ساکن سابق باغ وحش آن زمان بالتیمور، نمونه بارز آن است. واترز می افزاید: «من هنری می خرم که بسیاری از مردم آن را دریافت نمی کنند و آنها را عصبانی می کند، از جمله من. در موزه، یک کلاژ مایک کلی فضای دیوار را با یک پارچه دستشویی نقاشی شده توسط پل لی، یک اثر دنیل مک دونالد و یک تخته دارت داگ پاجت به اشتراک می گذارد. در جاهای دیگر، یک مجسمه کاغذ توالت از جورج استول با چاپ روی لیختنشتاین و “آینه” ریچارد آرتشواگر (1988) همراه است.

اما اگر از واترز بپرسید که کدام بخش از میراث او در BMA برای او بیشترین اهمیت را دارد، حضور در هیئت امناء یا قول او برای اهدای 372 اثر هنری زیبا به موزه نیست، بلکه یک مجموعه حمام – مجموعه ای که اخیراً بازسازی شد تا از نظر جنسیتی خنثی باشد – اکنون به نام او نامگذاری شده است. «آنها می خواستند گالری را به نام من بگذارند، اما من گفتم حمام ها را می خواهم. فکر کردند شوخی کردم. اما نه، این یک معامله شکنی بود.» “جاذبه های آینده: مجموعه جان واترز” تا 16 آوریل 2023 نمایش داده می شود. artbma.org.


این را بخر

هنگامی که دایانا ویدمایر پیکاسو برای اولین بار در سال 2020 با شمع های بسته بندی شده با میسلیوم آمن در بازار خیابان دوور روبرو شد، شباهت قابل توجهی بین این برند مبتنی بر پایداری و پدربزرگ مرحومش پابلو پیکاسو پیدا کرد: «پابلو در اثر 50000 قطعه ای خود هرگز از پلاستیک استفاده نکرد. دایانا، که در آن زمان در حال برگزاری نمایشگاهی بود که به مادرش اختصاص داده شده بود، اشاره کرد: «مایا رویز-پیکاسو: دختر پابلو» که اکنون در موزه پیکاسو پاریس به نمایش گذاشته شده است. آخر سال. از هفته آینده، بازدیدکنندگان موزه می توانند پیکاسوی خود را به خانه ببرند، به لطف مجموعه جدیدی از شمع های ریخته شده با دست که با همکاری بنیانگذار آمین رودریگو گارسیا ایجاد شده است. “آنها مانند یک بوم سفید آماده برای نقاشی هستند – و چه کسی بهتر از پیکاسو آنها را نقاشی می کند؟” گارسیا درباره ظروف چینی لیموژ خط تولید خود می گوید که برای مدتی محدود، چهار اثر کمتر شناخته شده این هنرمند پرکار را به نمایش می گذارد که هر کدام با رایحه ای متمایز و بدون پارافین تکمیل می شوند: «شکل» (1927) ترکیبی از پرتقال و دارچین با الهام از تابستان های جنوب فرانسه، جایی که پابلو برای مدت طولانی در آن زندگی و کار می کرد. “Guitare à la main Blanche” (1927)، قطعه ای که حروف اول ماری ترز والتر، مادربزرگ دایانا را در خود جای داده است، به طور طبیعی خود را به یک نت یاس می رساند، که پابلو در نامه ای صمیمی که در سال 1936، کمتر از یک سال، به مدل فرانسوی نوشت، از آن صحبت کرد. بعد از تولد تنها فرزندشان. میوز دیانا، “با این عطر جذاب، زنانه و گلی، پدربزرگ من رایحه معشوقه مخفی خود را جلب کرد” – بسیار شبیه به خود شمع. 117 دلار، amencandles.com.


این را بپوش

زمانی که هوای سردتر نیاز به لایه‌بندی استراتژیک دارد، وقت آن است که ژاکت ترمه بدرخشد. برای کسانی که کمدهایشان در حال حاضر فاقد لوازم اصلی فصلی است، طراح الکس ایگل به راحتی مجموعه ای از بافتنی های نرم خاص خود را که همگی در شمال لندن ساخته شده اند، گسترش داده است. رول یقه کلاسیک، سبکی جدید برای این برند، در رنگ‌های چشم‌نواز مانند صورتی نئونی و زرد ارائه می‌شود، در حالی که یک جامپر یقه V در کنار سایر گزینه‌های پر جنب و جوش، اکنون در رنگ سبز روشن و زرشکی ارائه می‌شود. با طرح دومی پرفروش، ایگل به دنبال به روز رسانی جامپر کریکت مردانه بود که زمانی آن را دوست داشت. او می‌گوید: «این کاملاً انگلیسی بود و من آن را بسیار دوست داشتم. من می‌خواستم نسخه‌ای بسازم که هنوز کلاسیک باشد، اما پوشیدنی‌تر باشد، آن را به شکل جعبه‌ای با شانه‌های افتاده بسازم.» سپس یک جلیقه کریکت و ژاکت کش باف پشمی وجود دارد – همچنین سبک های جدید، هم برای زنان و هم برای مردان، و به راحتی قابل پوشیدن در بهار است. از 579 دلار، Alexeagle.com.


از اینستاگرام تی

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما