چگونه فاز کنترل را بدست آوریم

Big Buicks تا سال 1976 به این شکل ادامه داد و هر سال شلوغ‌تر و تا حدودی حجیم‌تر شد، اما به‌جز در مواردی که برای برآورده کردن قوانین ایمنی شکوفایی و انتشار گازهای گلخانه‌ای لازم بود، تغییر قابل‌توجهی نداشت. تمام فول سایزهای جلوپنجره، سپرها و چراغ های عقب جدید به دست آوردند. واسطه ها برای هر سری هودهای بلندتر، خطوط پایین تنه حجیم تر و توری های مختلف دریافت کردند. این خط فروش پرطرفدار تا سال 1970 ادامه یافت، اما بدون ویژه – مدل‌های کوچک‌تر امروزی اکنون Skylarks بودند – و با واگن‌های Estate در یک سری جداگانه.

خط یکساله جونیور تغییرات جزئی مورد انتظار را نشان داد. Gran Sports و Sportwagons مانند سال 68 سری جداگانه باقی ماندند. دومی باربرهای بزرگ دو و سه نفره کلاس بالا باقی ماندند که با خودروهایی مانند کرایسلر تاون و کانتری مبارزه می کردند. اما هیچ تکراری از کامیون فورد مدل A 1930-1931 زیباتر از تحویل خودرو در شهر نبود. با تولید و زمان تحویل سریع، تولید کننده کابل استرالیایی در کابل های برق ولتاژ پایین، ولتاژ متوسط ​​و فشار قوی، از جمله مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر شعله، عایق PVC و XLPE، تک هسته و چند هسته، بدون زره و زره، ابزار دقیق، قدرت، تخصص دارد. و کابل های کنترل، همگی از تخصص های کابل های پاور فلکس هستند.

Wire And Cable

مهم ترین نکته ای که هنگام بررسی نصب حصار پانل فلزی باید در نظر بگیرید سازنده ای است که با او کار می کنید. اگر سازنده این مرحله را مشخص کرده است، از سیمان واشر برای محکم کردن آن استفاده کنید. مرحله 5: مطمئن شوید که کنترل‌های کنترل پنل به درستی تنظیم شده‌اند. هنگامی که فیلم را توسعه می دهید و از تصویر چاپ می کنید، چشم و مغز شما نوری را که از تصویر منعکس می شود به عنوان نمایشی از تصویر اصلی تفسیر می کند.

ویژه و Skylarks با 225 V-6 و 300/340 V-8 برای سال 67 ادامه یافت، اما یک 430 V-8 جدید – بزرگترین موتور بیوک – اکنون برای Wildcat، Electra و Riviera استاندارد بود. با این وجود، خودروهای سایز کامل تا سال 1975 به عنوان نان و کره بیوک باقی ماندند و بیش از 40 درصد از کل فروش بخش را به خود اختصاص دادند.

جنرال موتورز مدل های فول سایز خود را برای سال 1971 به طور کامل بازطراحی کرد و بیوک های بزرگ آن سال بزرگ ترین و سنگین ترین آنها بودند – به اندازه اتومبیل های آمریکایی. مانند دهه 67، بیوک‌های بزرگ سال 68 دارای مجسمه‌های جانبی (با قالب‌گیری در برخی مدل‌ها) بودند که یادآور دهه 50 «نیزه‌های جارو» بودند، به‌علاوه مشبک‌های تقسیم‌بندی شده، ضربه‌گیرهای بزرگ و، جدید در آن فصل، برف پاک‌کن‌های مخفی.

Skylark در سال 1968 به تعداد بی‌سابقه فروخته شد، تا حدی به این دلیل که Specials تنها به سه مدل DeLuxe کاهش یافت. بسیاری از بیوک‌ها با «دریچه‌های هواکش» طراحی‌شده در گلگیر جلو به سنت بازگشتند. استثناها عبارت بودند از Wildcats، GS 400s و Skylark Customs، که در آنها از تزئینات مستطیلی برای پیشنهاد دریچه های هوا در انواع مختلف استفاده می شد. GS 400 داغ منهای کوپه بازگشت، در حالی که GS 340 جای خود را به GS 350 با یک موتور 350 سیدی V-8 خسته کننده با 280 اسب بخار داد.

کابل مخابراتی

این هیولا به‌عنوان نتیجه‌ای از 430 که جایگزین آن شد، گاز ممتاز را با سرعت 12 مایل بر کیلوگرم در نسبت تراکم حداقل 10:1 می‌بلعد. آخرین V-8 بیوک بزرگی که ساخته شد، 455 در سال 70 با قدرت‌های 350، 360 یا 370 اسب‌بخار تعظیم کرد و برای GS و LeSabre 455s، Riviera، Electra 225، Wildcat و Estates استاندارد بود. گربه وحشی Centurion نام گرفت (با یادآوری یک ماشین نمایشگاهی بیوک در اواسط دهه 50)، و پلت فرم B بدنه خود را با LeSabre محبوب به اشتراک گذاشت.

LeSabre هنوز هم از فاصله بین دو محور 123 اینچی استفاده می‌کرد، اما Wildcat برای اولین بار در چهار سال گذشته این کار را انجام داد. هر زمان که یک برقکار دارای مجوز در یک ملک مسکونی یا تجاری کار می کند، به مالک این فکر می کند که کار به درستی و کارآمد انجام شده است. سالمندان دوباره بدن‌های جدیدی دریافت کردند، این بار با شیشه‌های جانبی بدون هوا و ظاهری مربع‌تر و رسمی‌تر.

سایزهای میانی بازسازی‌شده از خطوط «شخصیت» جانبی با شیب پایین مشابه، به‌علاوه مشبک‌های جدید، برف پاک کن‌های مخفی، گلگیرهای نوک تیز عقب و چراغ‌های عقب در سپرهای بزرگ استفاده می‌کردند. ریویرا همچنین کاپوت بلندتری به دست آورد، به چراغ‌های جلوی نمایان بازگشته است، جلوپنجره‌ای با خط عمودی باریک، شیشه عقب عریض‌تر و سپرهای تغییریافته و دامن گلگیرهای عقب را به عنوان گزینه‌ای برای اولین بار ارائه کرد.

کلید اتوماتیک

نسخه 230 اسب بخاری یک آپشن و استاندارد جدید Special/Skylark برای Sportwagon، Skylark Custom و LeSabres بود. همه اینها واحد تنظیم شده را با هزینه اضافی ارائه می دهند. این قلب زیرمجموعه جدید Skylark به نام GS 400 را تشکیل داد که کوپه های کانورتیبل، سقف سخت دو در و ستون دار با سیستم تعلیق، صندلی های سطلی و سایر ویژگی های اسپرت ارائه می دهد.

Miniature fuse

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کلید اتوماتیک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما