چگونه با بودجه کم روان درمانی شگفت انگیزی دریافت کنیم

روان درمانی و حتی گاهی دارو به نوجوان شما کمک می کند تا با مشکلات خود کنار بیاید. در افسانه، به شرطی که دختر قهرمان از باز کردن درب اتاق جادوگر تاریک خودداری کند، در نهایت به یک جادوگر سفید تبدیل می شود (افسانه "واسیلیسا").

فصل دوازدهم به این یافته‌های رایج اشاره می‌کند که گسستگی در اتحاد کاری با نتایج ضعیف‌تری برای روان‌درمانی همراه است. نویسندگان در پایان این فصل خاطرنشان می‌کنند که امید به تغییر می‌تواند به‌طور جدی توسط فهرست انتظار تضعیف شود، زیرا این تحقیق نشان می‌دهد که بیماران دقیقاً همین کار را می‌کنند: بنشینند و منتظر بمانند. من این کار را در مواردی با بیمارانی که به شدت آسیب دیده اند انجام داده ام که از چالش های متعدد خود غرق شده اند و نور زیادی در افق نمی بینند.

بنابراین، زندگی ارزش زیستن ندارد.

آیا باید در درمان شخصی شرکت کنم؟ گاهی اوقات به دلیل مسائل شخصی و محرمانه نمی توانید احساسات خود را با کسی در میان بگذارید. مواجهه با مشکلات در زندگی شخصی گاهی اوقات می تواند به معنای داشتن مسائل خاصی در ازدواج یا رابطه باشد. کودکان و بزرگسالان احساس می کنند که کارهای روزمره آنها ارزش کار کردن را ندارد. بنابراین، زندگی ارزش زیستن ندارد. احتمالاً آنها برای این کار بسیار پیچیده هستند – یا شاید فقط احساس می کنند که ایمان فروخته نمی شود.

Psychotherapy بچه‌های بداخلاق، پرحاشیه و خارج از کنترل چیز جدیدی نیست، اما چه زمانی بد رفتاری یک کودک چیزی فراتر درمان اختلال دو قطبی از این است؟ وظيفه من تا آنجا كه امكان دارد اين است كه به شدت روي كلمات، لحن، آنچه گفته مي شود، روي چيزهايي كه اسکيت مي شود تمركز كنم. آنچه را که فکر می کنم شنیده ام بازتاب می دهم. بیشتر بخواهید در همه موارد، باید تعادل خوبی برقرار شود: وظیفه شما این نیست که بیماران را از خط پایان تغییر عبور دهید، و نه نادیده گرفتن تلاش های آنها برای رسیدن به آنجا.

تکنیک‌های اضافی در اینجا شامل درخواست از بیماران برای نقل تجربیات گذشته است که در آن‌ها در یک چالش خاص موفق بوده‌اند. به همین دلیل، در اینجا سخنان یک روانشناس اعتیاد را که می‌شناختم به یاد می‌آورم: شما یا کارکنانتان که به تلفن‌ها (ایمیل‌ها و غیره) افرادی که جویای خدمات هستند پاسخ می‌دهید، باید گرم‌ترین پاسخ ممکن را با نهایت ارسال بدهید– حداکثر ظرف 24 ساعت

می‌توان و باید به‌طور منظم مورد بازبینی قرار گیرد تا ببینیم آیا در مسیر درست هستیم، یا نیاز به ایجاد تغییرات داریم، یا حرکت به سمت خاتمه را در نظر بگیریم – یا، در فرمول شاید بهتری که اخیراً با آن برخورد کردم، توقف خدمات. از لحاظ تاریخی، روانپزشکان ارائه دهندگان اولیه خدمات مراقبت از سلامت روان برای کودکان و نوجوانان بوده اند. با این وجود، دیگران ممکن است مشکلات کوتاه‌مدتی داشته باشند که می‌خواهند به ناوبری کمک کنند.

Psychotherapy

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما