چه آیا می‌خواهید خرید فالوور اینستاگرام برای تبدیل چیست؟

البته لازم است به نکاتی در هنگام خرید فالوور فیک اینستاگرام دقت کنید. یکی دیگر از دلایل برای خرید فالوور فیک اینستاگرام، ایجاد یک ظاهر حرفهای است. نکته : پس از خرید ، آیدی های پیج های هدفی که میخواهید فالوورهای آن ها را جذب پیج خودتان کنید را از طریق واتساپ و یا ایمیل برای ما ارسال بفرمایید . پشتیبانی این سایت از ساعت 9 صبح تا 7 شب به صورت 24 ساعته به صورت آنلاین از طریق ایمیل و واتساپ همراه شما است. در نتیجه بهتر است تعدادی فالوور فیک اینستاگرام خریداری کنید تا بتوانید از طریق بلاگرها فالوورها و مشتریان مورد نظر خود را جذب کنید.

این امر میسر نخواهد شد مگر با تعامل مخاطبین اولیه تان.

تمامی تراکنش های وبسایت پارس اینستاگرام ما نیز از طریق درگاه امن زرین پال انجام میشود. چرا زمانی که به این امر آگاه هستیم که افزایش فالوور میتواند باعث جلب اعتماد و اعتبار ما در بین کاربران شود از آن استفاده نکنیم. عنوان سایت معتبر را بعد از سال ها تلاش و ممارست در امر افزایش ممبر و فالوور کاربران گرامی که تجربه خرید از نکست ممبر را داشته اند به تیم ما داده اند. این امر میسر نخواهد شد مگر با تعامل مخاطبین اولیه تان. تا زمانی که تعداد قابل توجهی پست/استوری ارزشمند تولید نکردهاید و یاد نگرفتهاید که چطور با مخاطب خود تعامل کنید، تبلیغ نکنید. لطفا به یاد داشته باشید که بهترین کار خرید فالوور واقعی اینستاگرام است . چون قرار است یاد بگیرید که چطور در عرض 1 ماه به 300 هزار فالوور برسید. به طور کلی بلاگرها با پیجهایی همکاری میکنند که از تعداد فالووری در حد یک الی پنج هزار نفر برخوردار باشد. توصیه ما به پیجهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کردهاند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند.

در واقع پیجهایی با فالوور کم ممکن است غیرحرفهای و یا حتی تقلبی به نظر برسند. برای برنده شدن در آن، باید طبق قوانین بازی کنید. ما قرار است در این مقاله، شما را با فوت و فن این بازی آشنا کنیم. برای چند لحظه، از بازی بیرون بیایید و از بالا به قضیه نگاه کنید. قیمت تبلیغات در چنین پیج هایی می تواند بسیار بالا بوده و حتی برخی از آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود. وفادار نگهداشتن مخاطب در اینستاگرام راه روش خود را دارد. این ویژگی اهمیت بسیار زیادی دارد چون شما باید بتوانید با چند کلیک ساده به خواسته خود برسید در غیر اینصورت با مشکل روبرو خواهید شد. حال که معنای فالوور فعال را درک کردهاید، قطعا به دنبال خرید فالوور فعال برای پیج خود خواهید بود. حتی اگر بر فرض مثال این فالوورها فیک نباشند، باز هم مخاطب شما نیستند و یهچ تعاملی با پیج شما نخواهند داشت؛ این یعنی با دستهای خودتان پیجتان را نابود خواهید کرد.

، مقصد آرزوهای هر پست است.

ولی اگر با او تعاملی برقرار نکنید، طبق الگوریتم اینستاگرام این کاربر از افراد نزدیک به شما نمی باشد. فالوورهایی که اکانت واقعی دارند، به طور مداوم در اینستاگرام فعالیت می کنند اما فالوورهای فیک هیچگونه فعالیت و تعاملی نیز ندارند. در واقع این تنها یکی از مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام است که میتوانید این خرید را از مجموعهی زر ممبر انجام دهید. همیشه برای خرید فالوور اینستاگرام یا حتی ممبر تلگرام درصدی ریسک هر چند کم برای پیج و کانال وجود دارد، اما خوشبختانه ما در مجموعهی زر ممبر این افتخار را داریم که اعلام کنیم تا الان هیچ مشکلی برای هیچ یک از سفارشاتی که توسط مجموعهی ما انجام شده است پیش نیامده است، فلذا با توجه به تجربهی مجموعهی ما و عملکردی که تا به الان داشتیم میتوانیم بگوییم که جای نگرانیای برای این موضوعات وجود ندارد و با خیال راحت میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. اکسپلور اینستاگرام، مقصد آرزوهای هر پست است. اما خوب است بدانید که اینستاگرام بر اساس هشتگهایی که در کپشن پستهای خود قرار میدهید، موضوع آن پست را میفهمد.

نسبتا بالایی از کاربران اینترنت را تشکیل میدهد.

در واقع به این موضوع فکر می کنند که برایشان ارزش قائل هستید و به راحتی می توانید به رشد صفحه اینستاگرام خود کمک کنید. اما اگر به دنبال کسب درآمد از پیج اینستاگرام خود هستید یکی از مهم ترین وظایف شما به عنوان ادمین پیج این است تا بتوانید با روش های اصولی و در چارچوب قوانین اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش دهید . هنگامی که فالوور فعال خریداری کنید این فالوورها در پیج شما فعالیت خواهند داشت و با افزایش تعاملاتی همچون لایک و کامنت باعث ورود راحتتر پیج شما به اکسپلور خواهند شد و در نتیجه کسب و کار یا فروشگاه شما با سرعت بیشتری به مردم عرضه میشود. با انتخاب یکی از بسته های فالوور ما بهترین فالوورها را در بازار بدست آورید. همچنین تعداد کاربران اینستاگرام درصد نسبتا بالایی از کاربران اینترنت را تشکیل میدهد. همچنین فالوور زن اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از محبوب ترین خدمات خرید فالوور ایرانی واقعی را می توان خرید فالوور واقعی لایک زن به شمار آورد. فروشگاه هایپرفالو در حال حاضر قدیمیترین وبسایت فروش فالوور اینستاگرام در ایران است؛ همچنین این وبسایت، تنها فروشگاه آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیکی رسمی به شمار میرود که خبر از اعتبار بالای آن میدهد.

لایک اینستاگرام

قبل از پرداختن به خرید فالوور فیک اینستاگرام بهتر است در خصوص اهمیت تعداد فالوور در این شبکه اجتماعی صحبت کنیم. یکی از مهمترین و پرمصرفترین شبکههای اجتماعی اینستاگرام است. این وب سایت فالوورهای واقعی اینستاگرام را می فروشد که از انسان های واقعی هستند، بنابراین در اینستاگرام فعال هستند. اگر امکان خرید فالوور فعال برای افراد وجود داشته باشد، کار بسیار راحتتری در افزایش رتبه پیج خود خواهند داشت و میتوانند آن را در مدتی کوتاه به درآمد برسانند.

خرید فالوور اینستاگرام

کاربران میتوانند عکسها و ویدیوهای خود را در اینستاگرام به صورت عمومی یا خصوصی به اشتراک بگذارند. اینستاگرام نه تنها برای اکانتهای شخصی و خصوصی بلکه برای تجارت و فروشگاهها نیز کاربرد دارد. در واقع فالوورهای خریداری شده صفحه اینستاگرام شما را دنبال میکنند و فقط به تعداد دنبالکنندگان صفحه شما اضافه میکنند اما نه پستهای شما را لایک میکنند، نه برای پستهایتان کامنت میگذارند، نه آنها را ذخیره کرده و نه پستهایتان را با دیگران به اشتراک میگذارند. وقتی نه لایک کنند، نه کامنت بگذارند نه خرید کنند و نه اصلاً واقعی باشند، به چه درد شما میخورند؟ وقتی از مراجع غیر معتبر درخواست خدمات خرید فالوور اینستاگرام واقعی و اصیل دارید فالوورهایی که در اختیارتان قرار می گیرند 100 درصد واقعی نیستند. وقتی که شما یه پیج شخصی داشته باشید، میخواید دوستاتون ، فامیلاتون ، آشناهاتون و کسانی که شما میشناسینشون یا باهاشون ارتباط دارید شما رو فالو کنند. شما هیچجوره نمیتوانید فالوور بخرید، اما میتوانید در پیجهای پر بازدید تبلیغات هدفمند انجام دهید تا کسانی که به محتوای پیج شما علاقه دارند یا از محصول شما خوششان میآید، پیجتان را دنبال کنند.

 • بازدید اینستاگرام ( پست، استوری، IGTV، لایو)
 • پنل کامل کاربری به کاربران خود ارائه می دهد
 • گذاشتن عکس از صورت شخص استفاده کننده
 • خرید فالوور ارزان اینستاگرام
 • فالوور ایرانی

برای مثال، فقط یکی از پستهای ما در پیج اینستاگرام نوین بعد از رفتن به اکسپلور، حدود 6 هزار فالوور جدید برای ما آورد. به کمک این دو روش شما حتی امکان دارد در یک مدت کوتاه به صد هزار فالوور هم برسید. در این روش هنگامی که شما تعداد مشخصی فالوور را خریداری میکنید، سیستم دقیقا هما تعداد را به پیج اینستاگرام شما در کوتاه ترین زمان ممکن اضافه میکند. قطعا در هر کاری داشتن هدف و برنامه ریزی حرف اول را میزند.

در اینستاگرام داشتن پیجهای با فالور زیاد، برای جلب نظر هر چه بیشتر کاربران الویت بسیار بالایی دارد. بنابراین، داشتن تعداد فالوور و لایک های زیاد میتواند به پیج شما کمک کند تا بیشتر دیده شوید و بیشترین تاثیر را در فضای مجازی برای خود به دست آورید. در واقع شبکههای اجتماعی به معرفی و ارائه بهتر کسب و کار شما کمک میکنند. امروزه جایگاه شبکههای اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. حالا ما فرض را بر این میگذاریم که شما یک محتوای درجه یک تولید کردهاید. احتمالا تا به امروز پستهای تبلیغاتی بسیار زیادی را در اینستاگرام مشاهده کردهاید که گاها ممکن است از دست چنین تبلیغاتی کلافه شده باشید، یا اگر صاحب کسب و کاری در اینستاگرام هستید، حتما به فکر خرید تبلیغات اینستاگرام افتادهاید. اما به بعدش هم فکر کردهاید؟ توصیه می کنیم در خرید فالوور عجله نکنید و گول افراد سود جو را هم نخورید. تعامل در اینستاگرام، ارتباطی است که اگر نادیدهاش بگیرید، به هیچجا نمیرسید!

نه تبدیل خرید فالوور اینستاگرام باور نکردنی

دقت داشته باشید که فالوور واقعی به فردی گفته می شود که مثل شما اکانت واقعی دارند. فالوور های واقعی درواقع پیج های شخصی ای هستن که توسط اشخاص واقعی به وجود اومدند … مجموعهی زر ممبر همیشه تمام تلاش خود را میکند تا از آخرین روشهایی که توسط اینستاگرام شناسایی نشده است استفاده کند تا شناسایی و ریزش فالوور ها توسط اینستاگرام به حداقل برسد، اما از این رو اینستاگرام نیز همیشه در تلاش است تا الگوریتمهای خود را بروز کند، در حال حاضر مجموعهی زر ممبر از آخرین متد برای افزایش فالوور فیک استفاده میکند که کمترین ریزش را دارد ولی همیشه احتمال این که فالوورها توسط اینستاگرام شناسایی شوند وجود دارد ولی در حال حاضر کمترین ریزش در سرویسهایی که توسط ما ارائه میشود وجود دارد.

می توانید به این لینک مراجعه کنید.

Night Shot in Dubai این فالوورها اگر چه ایرانی نیستند اما کاملا مثل پروفایل های فعالی هستند در نتیجه موجب رشد سریع فالوورهای پیج اینستاگرام خواهند شد. این فالوورها در کمترین زمان ممکن به پیجتان اضافه میشوند و نیازی نیست که کار خاصی انجام دهید. سایت ما در قبال آپدیتها و سیاستهای اینستاگرام و همچنین ریزش فالوورها مسئولیتی ندارد. برای اطلاعات بیشتر در حوزه تبلیغات در اینستاگرام می توانید به این لینک مراجعه کنید. طبیعتا سایت های حوزه فالوور اغلبا شماره تماس مشخص و آدرس شفاف ندارند ولی مای ممبر جزو اولین سایت های این حوزه است که دارای یک تیم تخصصی شبکه های اجتماعی مخصوصا در اینستاگرام و تلگرام است. وبسایت هایپرفالو در حوزه فروش خدمات اینستاگرام 6 سال سابقه کار دارد.

 • عدم حساسیت الگوریتم اینستاگرام
 • برای خرید بیش از 50K فالوور نیاز به احراز هویت دارید
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد
 • هنگام خرید سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر ندهید
 • پشتبانی 24 ساعته
 • خرید فالوور واقعی اینستاگرام
 • افزایش جذب فالوور های بیشتر

روشهایمتعددی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما قطعا سریعترین و مطمئنترین روش خرید فالوور اینستاگرام است. یعنی اگر تعداد فالوورهای بالایی داشته باشید اما پست های شما تعداد لایک کمی داشته باشد حس خوبی به مخاطبان تان دست نخواهد داد. به عنوان مثال شما پستی را در محدوده مکانی نمایشگاه کتاب ثبت می کنید کاربرانی که برای دیدن پست های نمایشگاه کتاب وارد این قسمت می شوند. افرادی که ساعات زیادی را در اینستاگرام سپری می کنند، به خوبی با این واژه آشنایی دارند. همچنین در نظر داشته باشید که به هنگام سفارش و بعد از آن فالووران شما عرب زبان خواهند بود که باید در محتوای پیج خود به زبان عربی گفتگو کنید و انتشار پست هایتان به زبان عربی نیز باشد. شاید هنوز برای خیلی از ما، کلمه تعامل به خوبی جا نیافتاده باشد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما