چرا خانه شما بهترین مکان برای تماشای جام جهانی قطر است؟

فرارو- خرید تور جام جهانی قطر بین 108 تا 240 میلیون تومان خرج تماشاگران ایرانی می کند که می خواهند برای سه بازی مرحله گروهی در کشور میزبان بمانند. این آخرین و حداقل قیمت ها است. اگر می خواهید هتلی لوکس، اقامت بهتر و صندلی های بهتر داشته باشید، کل هزینه می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. مدت زمان جام جهانی برای ایرانیان تقریباً 10 شب و 11 روز است. یعنی از 29 فروردین یک روز مانده به بازی ایران و انگلیس تا 9 آذر که فردا بازی با آمریکا خواهد بود. این تورها به صلاحدید مشتریان بلیط ورزشگاه CAT2 و CAT3 را ارائه می دهند و علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، هزینه ترانسفر به استادیوم، حداقل سه تور شهری و بیمه مسافرتی نیز تحت پوشش قرار می گیرد. راهنمای تور فارسی زبان را در اختیار شما قرار می دهند و معمولاً هنگام عقد قرارداد 50 درصد هزینه را می خواهند. در پایان این گزارش ممکن است به این نتیجه برسید که بهترین گزینه برای تماشای مسابقات جام جهانی قطر اتاق نشیمن اتاق زیر شیروانی شما خواهد بود.

هزینه خرید بلیط باشگاه در بازار است

به اطلاع می رساند، مدت زیادی است که بلیت فروشی جام جهانی توسط فیفا به پایان رسیده است. با توجه به پایان قرعه کشی و محدودیت های نقل و انتقال پول، اکثر هواداران ایرانی بلیت ندارند و همچنان به دنبال بلیت هستند. در چنین مواقعی بازار سیاه باز می شود و هرکس تا جایی که بتواند روی بلیت قیمت می گذارد. مثلاً بنده خدایی که ظاهراً چندین بلیط ایران و آمریکا دارد، در قسمت CAT2 برای هر کدام 10 میلیون تومان می خواهد و بلیط قسمت CAT3 را 12 میلیون می فروشد. در این مرحله فقط فروشندگانی که کارت هایا کارت ندارند می توانند بلیط تهیه کنند. اگر خریدار اولین بلیط را با کارت ثبت کرده باشد، دیگران نمی توانند با در دست داشتن آن وارد ورزشگاه شوند.

آگهی‌ای در سایت منتشر شده است که فروشنده مدعی است زیر نظر فدراسیون فوتبال بلیت ارائه می‌کند و می‌تواند بلیت ورزشگاه بازی‌های ایران و انگلیس، ایران و ولز و ایران و آمریکا را تحویل دهد. تلفنی می گوید ترجیح می دهم بلیت ها را ناقص نفروشم و بسته را کامل بفروشم. در این صورت تماشای سه بازی ایران در مرحله گروهی تنها از روی صندلی های یک ورزشگاه خوب 67 میلیون و 300 هزار تومان هزینه دارد. فروشنده سه بلیت بعدی ورزشگاه را 80 میلیون تبلیغ کرد.

فروشنده دیگری برای 3 بازی ایران در مرحله گروهی 3 بلیت دارد و هر کدام را 10 میلیون می فروشد. صندلی ها در CAT3 قرار دارند و یک صندلی در انتظار خریدار است که 9 بلیط را با هم خریداری می کند. گزینه بد نیست؛ اگر موافق هستید 90 میلیون پول صرف تماشای بازی ها در استادیوم کنید. در میان آگهی‌هایی که در سایت‌ها پخش می‌شود، احتمالاً منصف‌ترین فروشنده کسی است که در قرعه‌کشی فدراسیون فوتبال ۶ بلیت برنده شده و به کسانی که در سه بازی مرحله گروهی ایران دو صندلی در CAT3 در کنار یکدیگر دارند، می‌فروشد. جمعا 36 میلیون تومان. به یاد داشته باشید، هزینه بلیط هواپیما، اقامت و سایر اقلام کوچک همچنان باقی مانده است

هزینه خرید بلیط هواپیما قطر

جام جهانی 2022 از 29 آوریل آغاز و تا 27 دسامبر ادامه خواهد داشت. تیم ملی ایران در گروه دو با تیم های آمریکا، انگلیس و ولز رقابت می کند و اولین بازی خود ساعت 16:30 دوشنبه 9 فروردین به مصاف انگلیس می رود. دومین بازی روز جمعه 13 آذر از ساعت 13:30 برابر ولز برگزار می شود و در نهایت آخرین بازی روز دوشنبه 17 آذر ساعت 12:30 برابر تیم ملی آمریکا برگزار می شود.

این شرکت هواپیمایی قیمت بلیط رفت و برگشت قطر را 13 میلیون تومان اعلام کرده و می گوید از تهران، شیراز، لار و لامرد پروازهای بین المللی فوتبال ویژه انجام خواهد داد. سازمان هواپیمایی اما می گوید با توجه به استقبال تماشاگران، امکان برنامه ریزی پروازهای جام جهانی قطر از منبع دیگری وجود دارد. یکی از گزینه ها جزیره کیش است. پیش بینی می شود ایرانی ها بتوانند در جزیره کیش مستقر شوند و هر روز به دوحه بروند و پس از پایان بازی به کیشور برگردند. اگر فرض کنیم اقامت خود را کامل کرده اید و می خواهید 8 آبان به قطر بروید و 18 آبان به ایران برگردید، یعنی فردا آخرین بازی مرحله گروهی، ترکیه یکی از گزینه های موجود خواهد بود و بلیت برگشت. برای این مدت 23 میلیون و 300 تومان 1 هزار تومان به فروش می رسد.

چرا خانه من بهترین مکان برای دیدن جام جهانی در قطر است؟تماشاگرانی که با تور به قطر سفر می کنند باید حداقل 108 میلیون برای کاهش مشکلات احتمالی بپردازند

ایران ایر پروازهای خود را به گونه ای برنامه ریزی کرده است که مسافران می توانند با پرداخت 26 میلیون به دوحه قطر پرواز کنند. این پرواز به صورت چارتر فروخته می شود و احتمالاً همنوردان شما هم مانند شما از طرفداران فوتبال هستند. اگر می خواهید فقط برای تماشای بازی ایران و انگلیس بروید، باید بلیط حرکت 29 فروردین و بلیط رفت و برگشت شب 30 فروردین را رزرو کنید و حدود 18 میلیون بپردازید. در بازی سوم و مهم ایران و آمریکا هم می توان همین کار را کرد. چند شرکت هواپیمایی برای این روز پروازهای خود را در نظر گرفته اند تا این مسابقه از ساعت 22:30 قبل از شروع مسابقه آغاز شود. قیمت بلیت رفت و برگشت این پرواز 17 تا 33 میلیون تومان خواهد بود.

هزینه اقامت در هتل های دوحه قطر

اقامت در هتل الریان یک گزینه وسوسه انگیز به نظر می رسد. این هتل در مرحله گروهی میزبان کاروان تیم ملی ایران است. هتل الریان بیش از 200 اتاق دارد که حدود 40 اتاق آن نیز به تیم ملی اختصاص دارد. بقیه اتاق ها به تماشاگران اجاره داده می شود. هتل الریان در 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی حمد دوحه قرار دارد و تا محل تمرین تیم ملی چهار دقیقه فاصله دارد. طبیعی است که با این ویژگی ها هزینه اقامت در هتل الریان بالاست. یک وب سایت معروف در بازی افتتاحیه ایران و ولز، پکیج ویژه پنج شب اقامت در هتل الریان قطر را برای دو بزرگسال به قیمت تقریبی 110 میلیون تومان ارائه می دهد. شب چهارم آذر ماه اقامت شما در هتل الریان به پایان می رسد و تا چهار روز بعد که باید بازی مهم ایران و آمریکا را تماشا کنید، معلوم نیست وضعیت چگونه خواهد بود.

اگر برای هر سه بازی بلیت دارید و می خواهید به جای رفت و آمد مداوم بین ایران و قطر در کیشور بمانید، در حال حاضر هتل آپارتمان الخرایج لوسیل و هتل آپارتمان ماریوت اجرایی جزو گزینه های پیش روی شما هستند. Marriott Executive هتلی چهار ستاره است که از 29 فروردین تا 9 آذرماه به مدت 10 شب مسافران ایرانی را می پذیرد. هر اتاق دو نفر ظرفیت دارد و شبی 30 میلیون و 810 هزار تومان قیمت دارد. شرایط اقامت در هتل آپارتمان الخرایج لوسیل منطقی تر به نظر می رسد. اتاق زیر شیروانی آن می تواند میزبان حداقل چهار نفر باشد. بنابراین هزینه هر شب اقامت 25 میلیون و 650 هزار تومان به چهار قسمت تقسیم می شود. اگر چهار نفر بغض فوتبال درجه یک بخورند و تمام 10 شب را کنار هم بمانند، سهم هر نفر 64 میلیون و 115 هزار تومان می شود.

هزینه و قیمت تور گردشگری

تماشاگرانی که برای کاهش مشکلات احتمالی ترجیح می دهند با تور قطری سفر کنند، ممکن است هزینه زیادی بپردازند، اما حداقل اکنون می دانیم که ارزش پرداخت این هزینه را در ازای دردسری که از دوش می آید، دارد. قیمت بسته بازی ایران و انگلیس که شامل بلیط، پرواز، هتل و بیمه می شود، از 123 میلیون تومان برای هر نفر شروع می شود. اگر این بسته را بر اساس تعداد خریداری کنید، هزینه آن اندکی کاهش می یابد. به عنوان مثال در دو نفر ۱۰۵ میلیون، سه نفر ۱۱۱ میلیون و چهار نفر هزینه هر نفر ۱۰۵ میلیون تومان خواهد بود.

پکیج تور ایران آمریکا برای یک نفر از 145 میلیون تومان شروع و برای حداقل چهار نفر برای هر نفر به 108 میلیون کاهش می یابد. تماشاگرانی که می خواهند استراحت کنند و توری بخرند تا هر سه مسابقه را مانند یک شاه تماشا کنند، اگر یک نفر باشد، باید 242 میلیون دلار بپردازند. اگر دو نفر باشند هزینه هر نفر به 196 میلیون می رسد. در صورت چهار نفر امکان پرداخت 187 میلیون برای هر نفر را دارید. در این صورت پرواز یکشنبه 29 فروردین به پایان می رسد و چهارشنبه 9 آذر شما را به ایران برمی گردانند. بلیط باشگاه ساحلی (واقع در قسمت استادیوم CAT1، پذیرایی قبل و بعد از بازی) و کارت زندگی را خودشان می گیرند اما خبری از صبحانه نیست.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances