چرا تقریباً همه چیزهایی که در مورد لینک سازی خارجی چیست یاد گرفته اید اشتباه است و آنچه باید بدانید

عدم توجه و استفاده از روشهای متفاوت ساخت بک لینک سبب میشود، استراتژی شما کارآمدی لازم را نداشته باشد، بنابراین شما وقتی فقط از یک روش استفاده میکنید گمان میکنید که روش ساخت بک لینک روشی کهنه است که دیگر اثرگذاری قبلی خود را ندارد. بنابراین لازم است قبل از شروع به تولید محتوا برای سایتتان، محتوای رقبایتان را بررسی نمایید. از آنجا که مجله آنلاین محبوبی به شمار میآید، بسیاری از سایتهای دیگر به مقاله وی پیوند داده میشوند. از آنجا که او در مورد مجله اینترنتی مشهور خود در مورد این موضوع می نویسد، این پیوند ایجاد شده برای پست شما بسیار با ارزش خواهد بود. باز هم ، مهم است که سایتهایی را پیدا کنید که مربوط به حوزه شما باشد و محتوای خود را در آنجا تبلیغ کنید. بدین صورت که با نظر دادن در وبلاگ های مشابه خود و قراردادن آدرس سایت خود در آن ها امتیاز سایت را بالا ببرید.خبرهای جدید وبلاگ و سایت خود را در سایت هایی که محتویاتشان مداوم به روز می شود قرار دهید. This w as creat​ed by G᠎SA C onte​nt G​enerat​or D᠎em᠎ov ersion​.

یه راه خوب لینک دادن به یه آژانس معتبره که میتونه براتون لینک بدست بیاره. یا فرض میکردید که صاحب سایت به صورت دستی اینکار را میکرده و متوقفش کرده.یا که فرض میکردید این سایت اعتبارش را خراب کرده که سایت دیگری اقدام به معرفی و لینک دادن به آن نمیکند.پس به یکباره نمیشود لینک سازی را قطع کرد. در وبلاگ­های جدید، کامنت­ها و یا به عبارت دیگر محتواهای تولید شده توسط کاربران نشان دهند تعامل این وبلاگ­ها با کاربران است و به وبلاگ کمک می­کند که سریع­تر اندیس گذاری شود. ۲- وبلاگ نویسی هم اهمیت بالایی دارد. اما نوفالو بودن برخی از لینک ها به این معنا نیست که آن ها هم در روند سئو بی تاثیر هستند. هرچند وبلاگ نویسی نیازمند تولید محتوای زیاد است اما نتایجی ماندگار دارد و از قدرتمندترین راه های سئو خارجی و لینک سازی خارجی است. ۴- سئو رسانه ها و شبکه های اجتماعی : تا جایی که می توانید در رسانه های اجتماعی فعالیت کنید هر چند برخی از آنها اصلا لینکی به وب سایت شما ارسال نمی کنند ولی توجه داشته باشید که تمام این رسانه های بزرگ توسط موتورهای جستجوب تجزیه و تحلیل می شوند و اگر لینیکی از آنها به ساید شما در محتویاتش دیده شود آن را برای وب سایت شما در نظر خواهد گرفت و در نهایت نتیجه بخش خواهد شد. ​Th​is a​rt icle h​as been written  with GSA Con​tent Generator  D em ov​ersion .

بک لینک های شما فقط روی چند کلمه کلیدی خاص و برای چند صفحه خاص ساخته نمی شوند. متن پیوند، باید یک گروه خاص و توصیفی از کلمات باشد که به یک موتور جستجوگر کمک می کند تا صفحه وب خود را بهتر بشناسد یا درک کند. افرادی را که در ذهن دارید که احتمال این را دارد که دوست داشته باشند با شما ارتباط ایجاد کنند را لیست کنید و مجموعه ای از وبلاگ نویسان را در صنعت کاری خود جمع کنید .سپس با آنها ایجاد رابطه کنید از طریق شبکه های اجتماعی همانند توییتر و … برای مثال لینکهای سایت ویکیپدیا از نوع نوفالو هستند اما تاثیر آنها میتواند از یک لینک فالوی ضعیف هم بیشتر باشد. بهینه سازی سایت باعث افزایش اعتبار یک طراحی سایت و جذب ترافیک بیشتر می شود. در مقاله لینک سازی خارجی چیست ، برای اینکه بتوانید از لینک سازی خارجی نتایج خوبی بگیرید باید لینک سازی رقبایتان را بررسی کنید و بهتر از آنان لینک سازی را انجام دهید بررسی لینک سازی رقبا، اطلاعاتی را در اختیار شما می گذارد و شما را با نحوه لینک سازی آنها آشنا می کند. با وجود آنکه این کار ممکن است زمان­بر باشد، اما به مرور موجب می شود که مدیران و وبلاگ نویسان متوجه حظور و همکاری شما با آنها شوند و این رابطه می­تواند برای شما بسیار سودآور باشد.

6. لینک سازی مصنوعی برای گوگل بسیار مهم می باشد به همین خاطر، الگوریتم پنگوئن را به وجود آورد تا اگر متوجه لینک سازی مصنوعی شد سایت شما را پنالتی کند. مخصوصا اگر وب سایت تان تازه کار است، بهتر است به سراغ پکیج های پی بی ان با تعداد بالای بک لینک نروید. در گذشته نه چندان دور، در حدود سالهای 1395-1396 به قبل، اصلیترین و مهمترین عامل رتبه بندی موتورهای جستجو اعم از گوگل،تعداد بالای بک لینک و تکرار زیاد کلمه کلیدی در آن صفحه بود.یعنی هر صفحه یا سایتی که تعداد بک لینکهایش بیشتر بود (بدون در نظر گرفتن کیفیت لینک)، و در آن صفحه از کلمه کلیدی مورد نظر بیشتر استفاده کرده بود رتبه بالاتری داشت.همین امر باعث شده بود تا بازار سیاه بک لینک فروشان داغ و محتواهای بی کیفیت زیادی در نتایج مشاهده شود.اما گوگل از ابتدا تا کنون در حال آپدیت هسته و https://xseo.ir/ بوده و چنین مشکلاتی را به حال خودش باقی نگذاشته است. هرچقدر که شما پست­های بیشتری در وبلاگ­های خود در رسانه­ های اجتماعی ایجاد کنید، احتمال آنکه افراد از وبلاگ شما در این رسانه ها بازدید کنند بیشتر خواهد شد و احتمال آنکه شما بتوانید ترافیک بیشتری جذب کنید افزایش خوهد یافت.

This has been cre᠎at ed by GSA Conten​t Gene ra tor ᠎DE​MO​.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما