پشت صحنه بازی های لیگ برتر غیر قابل تماشا شد

انجام بازی های لیگ برتر بدون حضور تماشاگر به طور اتفاقی به یک عادت تبدیل شده است. هفته گذشته گلگهار و استقلال بدون تماشاگر به میدان رفتند و پرسپولیس و تراکتور در غیاب تماشاگر با دستور کمیته انضباطی به مصاف هم رفتند. سازمان لیگ در ابتدای فصل به دلیل فشار فیفا برای ورود بانوان به بهانه های مختلف مجبور به انجام برخی بازی های لیگ بدون تماشاگر شد و دلیل این توافق را مشکل بلیت فروشی عنوان کرد. . فصل قبل از شیوع ویروس کرونا، سازمان لیگ برخی مسابقات را بدون تماشاگر بهانه ای برای این بیماری کرد. این بار بدون هیچ توضیحی تنها خبر عدم حضور تماشاگران در برخی از مهم ترین بازی های هفته از جمله استقلال – فولاد و سپاهان – پرسپولیس به رسانه ها رفت.

İstiklal görbın beğrın

ریکاردو سا پینتو سرمربی استقلال مدرن را بدشانسی می دانند. او در اولین بازی مقابل سپاهان روی نیمکت این تیم بود و تیمش باید در ورزشگاه خالی حریف میزبان می شد. در آن دیدار استقلالی ها با دو گل سپاهان را شکست دادند. این هفته استقلال میزبان یکی دیگر از مدعیان لیگ برتر است. بازی هایی که در آب هستند باید در ورزشگاه بدون تماشاگر برگزار شوند. استقلال یک هفته پیش از کمبود تماشاگر مقابل گلگر استفاده کرد، اما برگزاری دو بازی حساس مقابل سپاهان و فولاد مقابل صندلی های خالی، این تیم را بزرگترین قربانی این اتفاق می کند.

طلسم نقش جهان

بازی مستقیم پرسپولیس و سپاهان در سال های اخیر با اتفاقات عجیبی گره خورده است. درگیری های پایانی آخرین بازی دو تیم در این ورزشگاه باعث شد تا دیدارهای فصل قبل پرسپولیس و سپاهان طبق دستور کمیته انضباطی بی طرف برگزار شود. سپاهان هم در لیگ نهم در این دیدار حاضر نشد و پرسپولیس توانست یکی از سخت ترین بازی های فصل را با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برساند. حالا دیدار این هفته دو تیم به دلایل غیر ورزشی بدون تماشاگر خواهد بود و به لیست اتفاقات عجیب کلاس کلاسیک ایران می رود. سپاهانی که از زمان افتتاحیه نقش جهان نتوانسته پرسپولیس را در این ورزشگاه شکست دهد، بدون تماشاگر کار سخت تری خواهد داشت.

از قائم شهر به شهرهای دیگر

بازی این هفته پارچه در حال آب شدن است، بازی دیگری است که مخاطب نمی تواند آن را از نزدیک تماشا کند. در این بازی در کنار پکان و آلومینیوم مسابقات لیگ برتر روز پنجشنبه است. این دومینو احتمالا به دیگر بازی های هفته نیز سرایت خواهد کرد و شاید تنها تیم های بدون تماشاگر از آن حذف شوند. میلوان و نفت مسجد سلیمان دو میزبانی هستند که باید آماده بازی بدون تماشاگر در این هفته لیگ باشند. این روند از هفته هفتم هفته شروع شد و هیچ کس نمی داند چه زمانی ممکن است به پایان برسد.

منبع: Football 360

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances