وضعیت آب و هوا امروز 18 شهریور 1401; بارش باران و کاهش دما طی 3 روز آینده

کارشناس هواشناسی سازمان بارش باران، وزش باد، گرد و خاک و کاهش بارندگی را برای امروز و فردا در نقاط مختلف کیشور پیش بینی کرد.

به گزارش مهر، مرتضی ضرابی گفت: امروز و فردا در استان های ساحلی خزر و همچنین در اردبیل و خراسان شمالی همچنان شاهد بارندگی خواهیم بود و روز شنبه نیز شرایط برای بارندگی در مناطق شمال مهیا می شود. خراسان رضوی و ارتفاعات آذربایجان شرقی.

وی ادامه داد: در ساعات بعدازظهر امروز و فردا و همچنین در دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس مانند نواحی چهارمحال و بختیاری، لرستان، بخش هایی از ارتفاعات جنوبی کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق. در ارتفاعات استان هرمزگان نیز شرایط ابری و بارش های پراکنده وجود دارد.

Зараби хатериншан керд: روند کاهش دما در نواحی جنوبی البرز از جمله تهران طی دو یا سه روز آینده به طور نسبی پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: وزش باد طی دو روز آینده در نیمه شرقی استان های کیشور و بخش هایی از البرز جنوبی پدیده غالب خواهد بود. در استان های غربی کیشور مانند خوزستان، ایلام و کرمانشاه افزایش سرعت وزش باد با احتمال وقوع گرد و خاک همراه خواهد بود.

وی افزود: البته در خوزستان علاوه بر گرد و خاک، رطوبت نیز افزایش می یابد و در یکی دو روز آینده نیز هوای گرم خواهیم داشت. آب های دریای خزر نیز امروز مواج است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما