وضعیت آب و هوا امروز 18 شهریور 1401; بارش باران و کاهش دما طی 3 روز آینده

کارشناس هواشناسی سازمان بارش باران، وزش باد، گرد و خاک و کاهش بارندگی را برای امروز و فردا در نقاط مختلف کیشور پیش بینی کرد.

به گزارش مهر، مرتضی ضرابی گفت: امروز و فردا در استان های ساحلی خزر و همچنین در اردبیل و خراسان شمالی همچنان شاهد بارندگی خواهیم بود و روز شنبه نیز شرایط برای بارندگی در مناطق شمال مهیا می شود. خراسان رضوی و ارتفاعات آذربایجان شرقی.

وی ادامه داد: در ساعات بعدازظهر امروز و فردا و همچنین در دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس مانند نواحی چهارمحال و بختیاری، لرستان، بخش هایی از ارتفاعات جنوبی کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق. در ارتفاعات استان هرمزگان نیز شرایط ابری و بارش های پراکنده وجود دارد.

Зараби хатериншан керд: روند کاهش دما در نواحی جنوبی البرز از جمله تهران طی دو یا سه روز آینده به طور نسبی پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: وزش باد طی دو روز آینده در نیمه شرقی استان های کیشور و بخش هایی از البرز جنوبی پدیده غالب خواهد بود. در استان های غربی کیشور مانند خوزستان، ایلام و کرمانشاه افزایش سرعت وزش باد با احتمال وقوع گرد و خاک همراه خواهد بود.

وی افزود: البته در خوزستان علاوه بر گرد و خاک، رطوبت نیز افزایش می یابد و در یکی دو روز آینده نیز هوای گرم خواهیم داشت. آب های دریای خزر نیز امروز مواج است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم