نیویورک یانکیز میزبان وایت ساکس در بازی پوشیده از دود در پی آتش سوزی های جنگلی کانادا استCNN

در صحنه‌ای که شبیه به یک فیلم پسا آخرالزمانی بود، نیویورک یانکیز میزبان وایت ساکس شیکاگو بود، در حالی که ورزشگاه یانکی در دود آتش‌سوزی‌های کانادا غرق شد.

شهر نیویورک در بخش‌هایی از روز سه‌شنبه در صدر فهرست بدترین آلودگی هوای جهان قرار گرفت، زیرا دود مضر بیش از صد آتش‌سوزی جنگلی در کبک به سمت جنوب پخش شد.

دود ناشی از آتش‌سوزی‌های کانادا به‌طور دوره‌ای بیش از یک هفته است که شمال شرقی و اقیانوس اطلس میانه را تحت تأثیر قرار داده است و نگرانی‌هایی را در مورد مضرات کیفیت بد مداوم هوا افزایش داده است.

بر اساس گزارش IQair، شاخص کیفیت هوای شهر نیویورک در یک نقطه سه شنبه شب بالای 200 بود – سطحی که “بسیار ناسالم” است. طبق گزارش IQair، روز سه شنبه ساعت 10 شب به وقت شرق این شهر بدترین کیفیت هوا را در بین کلان شهرهای بزرگ داشت.

IQair گزارش داد که اواخر سه شنبه شب، شهر نیویورک پس از دهلی نو هند، دومین بدترین سطح آلودگی هوا در جهان را داشت. شهرهای دیگر این لیست دوحه قطر بودند. بغداد، عراق؛ و لاهور پاکستان

اما نمایش باید ادامه یابد و یانکی ها به دنبال بازی افتتاحیه در سری خانگی خود مقابل وایت ساکس بودند.

با این حال، با بازی بدون کاپیتان آرون قاضی، که قرار است در لیست مصدومان قرار گیرد، یانکی ها در شش اینینگ هیچ ضربه ای نداشتند و علیرغم اینکه تقریباً در نهم بازگشتی داشتند، بازی را 3-2 باختند.

سبی زاوالا دو خانه را در میان جمعیت دود آلود له کرد تا به تیم در جاده ابتکار عمل بدهد. شکارچی در اینینگ سوم به میدان سمت راست حرکت کرد و سپس در بت پنجم خود با یک ضربه خانگی عمیق به سمت مقابل زد.

سبى زاوالا در بازى بازى سرى مقابل یانکیز دو ران خانگی را به ثمر رساند.

لیام هندریکس سپس موفق شد اولین سیو خود را پس از بازگشت از نبرد با سرطان به دست آورد.

هندریکس پس از انجام درمان برای لنفوم غیر هوچکین در باخت 6-4 وایت ساکس مقابل لس آنجلس هفته گذشته، بازگشت احساسی داشت.

هندریکس پس از بازی پس از ضربه خوردن در خانه توسط جاش دونالدسون گفت: “آره، وقتی استادیوم آنقدر بلند می شود تقریباً به من کمک می کند.” “من تمایل دارم بعد از آن کمی بهتر شوم. این به من کمک کرد کمی بیشتر از آنچه در ابتدا داشتم قفل کنم.”

یانکی ها و وایت ساکس چهارشنبه دوباره با نیویورک بازی می کنند که به دنبال تسطیح سریال است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما