نوشتن از دوران کودکی هارجیت کائور به جوانترین شاعر هندی شهر تبدیل شد | اخبار

هارجیت کاور دو کتاب باشکوه را ضبط می کند و از ستاره بودن خود به عنوان یک مدل در حال ظهور، صدایی بیرون می زند.

هارجیت کائور به ارث رسیده تا در جهان بدرخشد. او به‌عنوان جوان‌ترین شاعر هندی در کتاب‌های شگفت‌انگیز برای کتابش «باس ززباتون که الفااز» متشکل از 50 شعر هندی است که در کمتر از یک سال آماده کرده است.

ذاتا جسور خانم کاور پر از زندگی است و معتقد است که هر ثانیه را به طور کامل زندگی می کند. پس از تربیت او در شهر توسعه یافته راجستان، عزم او برای انجام کاری خارج از چارچوب در خون او بود. با همین دیدگاه، او تصمیم گرفت کار خود را به عنوان یک نویسنده و مدل آغاز کند.

هارجیت که به عنوان جوانترین شاعر هندی اعطا شد، همچنین رکورد کتاب نابغه را به خاطر اشتیاقش به نوشتن به دست آورد. او که در حرفه خود ساخته است، آماده است تا به همه دختران شهر کوچک الهام بخشد تا روی پای خود بایستند و اجازه ندهند دیگران روحیه آنها را خرد کنند.

نویسنده کتابی که برنده جایزه شده است، مجموعه‌ای از رمان‌های «حقیقت مشکوک» را نیز به رشته تحریر درآورده است. با انتشار کتاب رز آبی، این کتاب مورد تشویق خوانندگان قرار گرفت و آنها هیجان زده اند که به زودی دنباله ای از آن را ببینند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial