نمرات تاریخ ایالات متحده برای کلاس 8th Plunge

نمرات آزمون ملی که در روز چهارشنبه منتشر شد، کاهش محسوس دانش دانش‌آموزان از تاریخ ایالات متحده و کاهش ملایم در علوم مدنی را نشان داد، که نشانه‌ای از گستردگی هشداردهنده همه‌گیری است که به عملکرد دانش‌آموزان تقریباً در هر رشته تحصیلی آسیب می‌زند.

فرو رفتن همه گیر در تاریخ ایالات متحده روند نزولی را که تقریباً یک دهه پیش آغاز شده بود، سرعت بخشید و در زمانی که خود موضوع به طور فزاینده ای از نظر سیاسی تفرقه افکن شده است، به پایین ترین سطح اخیر رسید.

تعداد فزاینده‌ای از دانش‌آموزان حتی از استانداردهای اولیه تعیین شده در ارزیابی ملی پیشرفت تحصیلی که یک آزمون ملی سختگیرانه توسط وزارت آموزش و پرورش است، پایین‌تر می‌روند. حدود 40 درصد از دانش‌آموزان کلاس هشتم در سال گذشته در تاریخ ایالات متحده نمرات «پایین‌تر از پایه» کسب کردند، در حالی که این رقم در سال 2018، 34 درصد و در سال 2014، 29 درصد بود.

فقط 13 درصد از دانش‌آموزان کلاس هشتم ماهر در نظر گرفته می‌شدند – نشان دادن شایستگی در موضوعات چالش‌برانگیز – نسبت به 18 درصد تقریباً یک دهه قبل کاهش یافته است.

سؤالات از ساده – دانستن اینکه شرایط کارخانه در دهه 1800 خطرناک بود، با روزهای طولانی و دستمزد کم – تا مجتمع را در بر می گرفت. به عنوان مثال، تنها 6 درصد از دانش‌آموزان می‌توانستند به زبان خودشان توضیح دهند که چگونه دو ایده از قانون اساسی در قانون اساسی منعکس شده است. دکتر. سخنرانی مارتین لوتر کینگ جونیور “من یک رویا دارم”.

افت در عملکرد مدنی کوچکتر اما قابل توجه بود: این اولین کاهش از زمان شروع آزمایش در اواخر دهه 1990 بود. حدود 22 درصد از دانش آموزان ماهر بودند که نسبت به 24 درصد در سال 2018 کاهش یافته است.

میگل آ. کاردونا، وزیر آموزش پرزیدنت بایدن، از نتایج استفاده کرد و سیاستمداران را به خاطر تلاش برای محدود کردن آموزش در تاریخ، اغلب در مورد موضوعات نژادی، توصیه کرد، روندی که در ده‌ها ایالت که معمولاً تحت کنترل جمهوری‌خواهان هستند، دیده می‌شود.

وی با بیان اینکه الان وقت آن نیست، گفت: ممنوعیت کتاب های تاریخ و سانسور مربیان از تدریس این موضوعات مهم به دانش آموزان ما آسیب می زند و آمریکا را به سمتی سوق می دهد.

نتایج، از یک نمونه ملی حدود 8000 دانش‌آموز کلاس هشتمی در هر موضوع، با نمرات در ریاضیات و خواندن، که در طول همه‌گیری کاهش یافته است، پیگیری می‌کند. در سرتاسر دروس، افت اغلب توسط دانش‌آموزان با کمترین عملکرد انجام می‌شد، روندی که مقامات فدرال را چنان نگران کرده است که اکنون در نظر دارند سؤالات آزمون را بازنویسی کنند تا آنچه را که این دانش‌آموزان از دست داده‌اند، به صفر برسانند.

در تاریخ، ممکن است کاهش درک مطلب نقشی در عملکرد دانش‌آموز داشته باشد.

اما کارشناسان همچنین به عدم تأکید مداوم بر آموزش مطالعات اجتماعی اشاره کردند.

از زمان اجرای برنامه هیچ کودکی پشت سر نگذارد در اوایل دهه 2000 و به روز رسانی آن در دوران دولت اوباما، سیاست فدرال ایالت ها را ملزم کرده است که دانش آموزان را در خواندن و ریاضی آزمایش کنند. آزمایش دوره ای نیز برای علم لازم است.

چنین دستوری برای مطالعات اجتماعی وجود ندارد. (بسیاری از سیاست های ایالتی در مورد آزمایش و پاسخگویی نیز شامل مطالعات اجتماعی نمی شود.)

در حالی که برخی از کارشناسان از آزمون‌های استاندارد شده به‌عنوان اثربخشی محدود و مضر برای دانش‌آموزان انتقاد کرده‌اند، اکثراً موافق هستند: آنچه آزمایش می‌شود، آنچه را که آموزش داده می‌شود، هدایت می‌کند.

زمان آموزشی برای مطالعات اجتماعی پس از اجرای هیچ کودکی پشت سر نگذارد، کاهش یافت، الگویی که در طول همه‌گیری، زمانی که مدارس باید افت تحصیلی را ارزیابی می‌کردند، تقویت شد و در نتیجه تمرکز بیشتر بر خواندن و ریاضی بود.

کریستین داچر مان، استاد تاریخ در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک، گفت: «اگر آموزش های بیشتری را در زمینه مطالعات اجتماعی شروع نکنیم، برای آینده این کشور و آینده دموکراسی نوید خوبی نخواهد داشت. که به تربیت معلمان مطالعات اجتماعی راهنمایی و دبیرستان کمک می کند. او گفت که در یک مقطع، دانش‌آموزان دبستانی مسن‌تر در هر جامعه یک ساعت مطالعه اجتماعی دریافت می‌کردند. حالا او گفت: “اگر دو بار در هفته 30 دقیقه برای مطالعات اجتماعی داشته باشند، خوش شانس خواهند بود.”

(شورای ملی مطالعات اجتماعی حداقل 45 دقیقه آموزش روزانه در مقطع ابتدایی و معادل مشابه در دبیرستان و راهنمایی را توصیه می کند.)

دستورالعمل نیز تغییر کرده است.

دانش‌آموزان زمان بسیار کمتری را صرف حفظ سرمایه‌های ایالتی یا مقدمه قانون اساسی می‌کنند – اطلاعاتی که به راحتی می‌توانند در گوگل جستجو کنند – و در عوض بیشتر روی مهارت‌های کلیدی تمرکز می‌کنند، مانند تمایز بین اسناد منبع اولیه و ثانویه. این لزوما چیز بدی نیست، دکتر. دالر مان گفت. به دانش آموزان باید تفکر انتقادی آموزش داده شود.

اما او گفت که تاکید می‌تواند به کمبود آزاردهنده دانش زمینه کمک کند. او گفت که حتی در کلاس‌های کالج خود متوجه “کاهش سریع و بسیار چشمگیر” دانسته‌های دانش‌آموزان درباره تاریخ و جغرافیا شده است – مانند این واقعیت که آفریقا یک قاره است، نه یک کشور.

کی کاواشیما-گینزبرگ، مدیر مرکز CIRCLE دانشگاه تافتس، سازمانی که بر مشارکت مدنی جوانان متمرکز است، گفت که دانش پایه در تاریخ و علوم مدنی برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندانی آگاه و متعهد، به ویژه در میان اطلاعات نادرست در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، بسیار مهم است.

او به کمپین اخیر TikTok علیه یک پروژه نفتی آلاسکا اشاره کرد که منجر به یک طومار نادرست از رئیس جمهور بایدن شد که آلاسکا را نفروشد.

او با اشاره به اینکه رئیس جمهور قدرت اجرایی برای فروش یک ایالت را ندارد، گفت: «شما به برخی اصول اولیه نیاز دارید تا بفهمید چه چیزی حتی قابل تأیید است: «آیا حتی با چیزهایی که من یاد گرفتم همخوانی دارد؟»

با کاهش اعتماد آمریکا به موسسات به پایین‌ترین سطح، اما با مشارکت جوانان در رای‌دهی و مشارکت سیاسی، بسیاری این را لحظه‌ای مهم برای تاکید مجدد بر تاریخ و آموزش مدنی می‌دانند.

شیلا ادواردز، معلم تاریخ مدرسه راهنمایی در شهرستان لس آنجلس، گفت که پس از تیراندازی‌های اخیر در مدرسه، دانش‌آموزان او را با سؤالات دقیق درباره متمم دوم غرق کرده بودند. در روز ژانویه. پس از حمله به ساختمان کنگره، او مجبور شد یک تکلیف جدید برای رسیدگی به علاقه دانش آموزانش به اخبار ارائه کند.

او گفت: «به نظر می رسد که بچه ها بیش از هر زمان دیگری به تاریخ و مدنی علاقه مند هستند.

صوتی تولید شده توسط جک دیزیدورو.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما