نظر | حزب جمهوری خواه می گوید که می خواهد از کودکان محافظت کند، اما نه از همه کودکان

در اینجا چند مورد از کارهایی است که حزب جمهوری خواه برای محافظت از کودکان آماده انجام آن است.

حزب جمهوری خواه – در ایالت هایی مانند تنسی، اوکلاهاما و کنتاکی – آماده است تا اجرای عمومی درگ و سایر رفتارهای ناسازگار با جنسیت را ممنوع یا به شدت محدود کند.

جک جانسون، رهبر اکثریت سنا در تنسی و یکی از حامیان ممنوعیت این ایالت، نوشت: «این لایحه به والدین اطمینان می‌دهد که می‌توانند فرزندانشان را به یک نمایش عمومی یا خصوصی ببرند و از اجرای جنسی چشم پوشی نخواهند کرد». در توییتر.

گری استابلفیلد، سناتور ایالت آرکانزاس که می‌خواهد ممنوعیت مشابهی را در آنجا وضع کند، گفت: «من نمی‌توانم هیچ چیز خوبی از بردن بچه‌ها و قرار دادن آن‌ها در مقابل یکسری مردان بالغی که مانند زنان لباس می‌پوشند، به دست بیاورم».

حزب جمهوری خواه آماده است تا بحث درباره افراد و هویت LGBTQ در مدارس دولتی و همچنین مراقبت های بهداشتی تراجنسیتی برای خردسالان را ممنوع یا به شدت محدود کند تا از آنها در برابر آنچه به گفته آنها دستکاری و سوء استفاده است محافظت کند.

شای شلنات، سناتور ایالت آلاباما که لایحه‌اش برای محدود کردن آموزش و ممنوعیت مراقبت سال گذشته به قانون تبدیل شد، گفت: «ما نمی‌خواهیم والدین با فرزندان‌شان سواستفاده کنند.» ما نمی خواهیم آن را به یک گزینه تبدیل کنیم، زیرا این همان چیزی است که هست. کودک آزاری است این فقط برای محافظت از کودکان است.»

حزب جمهوری خواه آماده است تا این دایره حفاظت را به بحث های نژادی و تاریخ آمریکا در مدارس دولتی – به اصطلاح نظریه نژاد انتقادی – گسترش دهد تا دانش آموزان را در برابر گناه، شرم، ناراحتی و هر گونه احساس منفی دیگر محافظت کند. دن بیشاپ، نماینده ایالتی در کارولینای شمالی، هنگام معرفی قانون توقف CRT در سال 2021، گفت: «تئوری نژاد انتقادی یک ایدئولوژی تفرقه‌انگیز است که روح و روان آمریکا را تهدید می‌کند. این تلاش برای از بین بردن حقیقت تأسیس ما و کشورمان است.»

و حزب جمهوری خواه به دلیل نگرانی از اینکه پلتفرم هایی مانند TikTok و Instagram ممکن است به سلامت روان و رفاه کودکان و نوجوانان آسیب برساند، آماده است تا رسانه های اجتماعی را به شدت محدود یا حتی ممنوع کند. کریس استوارت، نماینده یوتا، که لایحه‌ای ارائه کرده است که شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی را در صورتی که کودکان زیر 16 سال را از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خود دور نگه دارند، از نظر قانونی مسئول می‌سازد، گفت: «ما از فرزندان خود در برابر نوشیدن، سیگار کشیدن و رانندگی محافظت می‌کنیم. آنها در سن 12 سالگی نمی توانند رانندگی کنند. ما باید از آنها در برابر تأثیرات رسانه های اجتماعی محافظت کنیم.

به عبارت دیگر، حزب جمهوری خواه برای محافظت از کودکان در برابر جهان به طور کلی آماده انجام کارهای زیادی است. اما محدودیت هایی وجود دارد. خطوطی وجود دارد که حزب جمهوری خواه از آنها عبور نخواهد کرد.

به عنوان مثال، حزب جمهوری خواه از ناهار عمومی مدرسه برای محافظت از کودکان در برابر گرسنگی حمایت نخواهد کرد. به عنوان مثال، هنگامی که دموکرات های مینه سوتا این اقدام را در آخرین جلسه مجلس قانونگذاری این ایالت به اجرا درآوردند، یکی از همکاران جمهوری خواه آنها به شدت مخالفت کرد. استیو درازکوفسکی، یکی از سناتورهای ایالتی، گفت: “من هنوز با فردی در مینه سوتا ملاقات نکرده ام که بگوید به غذای کافی برای خوردن دسترسی ندارد.” او مانند اکثر جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری به این لایحه رای منفی داد.

در کنگره ایالات متحده، اکثر جمهوری خواهان از کمک هزینه کودک برای دور نگه داشتن کودکان و خانواده هایشان از فقر حمایت نمی کنند. در مورد مسئله مراقبت های بهداشتی، 10 ایالت وجود دارد – آلاباما، فلوریدا، جورجیا، کانزاس، می سی سی پی، کارولینای جنوبی، تگزاس، تنسی، ویسکانسین و وایومینگ – که در آن جمهوری خواهان گسترش Medicaid را که تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه تصویب شده، رد کرده اند و میلیون ها نفر را محروم کرده اند. آمریکایی ها، از جمله بسیاری از کودکان، به مراقبت های پزشکی منظم دسترسی دارند.

و در پی یک قتل عام دیگر در مدرسه – در نشویل، جایی که تیراندازی سه بزرگسال و سه کودک را در یک مدرسه خصوصی مسیحی کشت – جمهوری‌خواهان از انجام هر کاری که ممکن است احتمال تیراندازی دیگر را کاهش دهد یا احتمال مرگ یک کودک را کمتر کند، خودداری می‌کنند. خشونت با اسلحه

سناتور مایک راندز از داکوتای جنوبی روز چهارشنبه در مصاحبه ای با کیتلان کالینز از سی ان ان گفت: «هیچ کس در اینجا نیست که اگر می توانست رویکرد مناسب را پیدا کند، سعی نمی کرد کاری انجام دهد زیرا آن درد را احساس می کند. و با این حال، زمانی که ما شروع به صحبت در مورد ممنوعیت ها یا به چالش کشیدن متمم دوم می کنیم، فکر می کنم کارهایی که قبلا انجام شده است تا آنجا که می خواهیم با کنترل اسلحه پیش رفته اند.

تیم بورچت نماینده تنسی که نماینده منطقه مورد نظر است، گفت: “این یک وضعیت وحشتناک و وحشتناک است.” “و ما آن را درست نمی کنیم. جنایتکاران جنایتکار خواهند بود.»

در سال 2021، بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، سلاح گرم عامل اصلی مرگ و میر کودکان و نوجوانان در ایالات متحده بود.

وقتی همه اینها را کنار هم بگذارید، تصویر واضح است. حزب جمهوری خواه از قانون و دولت استفاده خواهد کرد تا تا حد امکان از کودکان در برابر دانش، تأثیرات فرهنگی و فناوری هایی که توسط رأی دهندگان، فعالان و دستگاه هایی که اولویت های آن را شکل می دهند و هدایت می کنند، تفرقه افکن، بحث برانگیز یا برانداز تلقی می شوند، استفاده خواهد کرد. وقتی تاکر کارلسون، کریستوفر روفو و مادران برای آزادی می گویند بپر، تنها سوال آنها این است: چقدر بالا؟

اما وقتی نوبت به تهدیدات واقعی برای زندگی کودکان آمریکایی می‌رسد – از فقر، گرسنگی، بیماری و اسلحه – پس، خوب، حزب جمهوری‌خواه از ما می‌خواهد سرعت خود را کاهش دهیم و هزینه‌ها و عواقب و حتی بیهودگی احتمالی گرفتن را در نظر بگیریم. هر اقدامی برای کمک

روز سه شنبه درباره فریب اساسی در پس شعار «حقوق والدین» نوشتم. آنچه برای والدین به عنوان مهم‌ترین بزرگسالان در زندگی اکثر کودکان به نظر می‌رسد، در واقع یک فریاد جمعی برای زیرمجموعه‌ای از محافظه‌کارترین و مرتجع‌ترین والدین است که خواهان وتوی هکری تحت تحریم دولت بر تحصیل همه کودکان هستند. در جامعه این یک اسب تروا برای تخریب آهسته مدارس دولتی است.

چیزی مشابه در مورد تماس های مداوم برای محافظت از کودکان صادق است. آن طور که درباره آنها صحبت می کنند، این کودکان کودکان واقعی، زنده و آسیب پذیر نیستند. آنها یک نماد هستند، و فراخوان ها برای محافظت از آنها بهانه ای است، بهانه ای برای استفاده از دولت در برابر دشمنان فرهنگی شناخته شده راست آمریکا. این قهرمانان کودکان آنچنان به جوانان به عنوان شهروندانی با حقوق و استحقاق خاص خود علاقه ندارند.

طنز تاریک در همه اینها این است که وقتی حزب جمهوری خواه ایده “کودکان” را علیه همجنس گرایان و همچنین ترنس ها و دیگر آمریکایی های ناسازگار با جنسیت می چرخاند، احتمال اینکه بچه های واقعی سعی کنند به خودشان آسیب برسانند بیشتر می شود. ترس یا ناامیدی یا احساس انزوا یا همه موارد فوق.

به نظر می رسد همه کودکان شایسته حمایت نیستند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما