نظارت بر تامین آب فیلادلفیا پس از نشت از کارخانه شیمیایی

مقامات فیلادلفیا عصر یکشنبه پس از نشت یک ماده شیمیایی به یکی از شاخه‌های رودخانه دلاور، که منبع آب آشامیدنی حدود 14 میلیون نفر است، از پیشنهادی که ساکنان این شهر به جای آب لوله کشی برای آشامیدن و پخت و پز استفاده می‌کنند، از آب بطری‌شده عقب‌نشینی کردند. در چهار ایالت

به گفته مقامات، توصیه قبلی که صبح یکشنبه صادر شد، پس از پاره شدن یک لوله در Trinseo PLC، یک کارخانه شیمیایی، اواخر روز جمعه، ارسال حدود 8100 گالن محلول پلیمری اکریلیک محلول در آب به Otter Creek در شهرستان باکس، در شمال فیلادلفیا ارائه شد. گفت.

مسئولان تاکید کردند که آلاینده هایی در سیستم آب این شهر پیدا نشده است.

مقامات گفتند که ساکنان، به دلیل احتیاط فراوان، می توانند به فکر خرید آب بطری باشند، زیرا به گفته آنها، نمی توان “100 درصد مطمئن بود که اثری از این مواد شیمیایی در طول بعد از ظهر در آب لوله کشی وجود نخواهد داشت.”

مایکل کارول، معاون مدیر عامل فیلادلفیا در بخش حمل و نقل، زیرساخت ها و پایداری در یک نشست خبری بعداً در روز یکشنبه، گفت که چنین اقداماتی غیرضروری است.

او گفت: “اگر می خواهید آب را ذخیره کنید، باید آن را از شیر آب بکشید، آن را در یک بطری ذخیره کنید، می توانید آن را در یک پارچ قرار دهید، آن را در یخچال بگذارید.” “در حال حاضر نیازی نیست که مردم عجله کنند و آب بطری بخرند.”

علاوه بر این، او گفت، احتمال آلودگی به مرور زمان کاهش می یابد. پرواز با هلیکوپتر هیچ شواهد بصری از ستون‌های رودخانه را نشان نداد و آزمایش‌ها نشان داد که هیچ سطحی از آلودگی در نزدیکی ورودی کارخانه آب وجود ندارد.

با این وجود، نشت بیش از یک ماه پس از انتشار فاجعه بار مواد شیمیایی در خارج شدن از ریل در شرق فلسطین، اوهایو، در ذهن ساکنان فیلادلفیا تازه ظاهر شد.

در یک صفحه فیس بوک که کنفرانس خبری قبلی شهر را نشان می دهد، نظر دهندگان شباهت هایی را با خروج از ریل اوهایو ترسیم کردند و از نوشیدن آب لوله کشی شهری ابراز بی میلی کردند.

ویدئوهای نمایش داده شده در شبکه های اجتماعی عجله برای خرید آب بطری و اخبار تلویزیون محلی نیز ساکنان را نشان داد خالی کردن قفسه های مواد غذایی از بطری آب.

در به روز رسانی عصر یکشنبه، آقای. کارول گفت که شرایط جزر و مد و باران در روز شنبه باید به رودخانه کمک کند تا خود را به سمت خلیج دلاور خارج کند.

آقای “در عرض چند روز، آب دلاور باید خوب شود.” کارول افزود، با تاکید بر اینکه آب موجود در شیر – که از تاسیسات تصفیه آب که در اوایل روز برای آلودگی نمونه برداری شده بودند – حداقل تا عصر دوشنبه قابل شرب است.

پس از نشت آب، شهر تا ساعت 23:59 روز دوشنبه به اندازه کافی آب رودخانه را برای تامین نیاز مشتریان خود دریافت کرد. مقامات مطمئن بودند که این عرضه آلوده نیست. آنها قصد داشتند یکشنبه عصر آب بیشتری مصرف کنند تا سه شنبه به شیرهای آب مشتریان برسند – اگر آزمایش ثابت کند که منبع تازه سالم است.

Trinseo در بیانیه ای گفت که به نظر می رسد نشت مواد شیمیایی ناشی از نقص تجهیزات باشد. با نمایندگان شرکت برای اظهار نظر بیشتر در روز یکشنبه نمی توان تماس گرفت.

تیم توماس، معاون رئیس کارخانه شیمیایی Trinseo به WPVI-TV در فیلادلفیا گفت: “این مانند موادی است که در رنگ پیدا می کنید.” «این رنگ اکریلیک معمولی شماست که در خانه دارید. این چیزی است که واقعاً این ماده در یک پایه آب است.

سیستم آب فیلادلفیا به حدود 2 میلیون نفر در شهر و شهرستان های اطراف آن خدمات رسانی می کند که بیش از نیمی از آن را از حوضه رودخانه دلاور تامین می کند. رودخانه دلاور همچنین آب دلاور، نیوجرسی و نیویورک را تامین می کند.

اداره حفاظت از محیط زیست پنسیلوانیا تا صبح یکشنبه گفت: “هیچ محصول اضافی از تاسیسات خارج نشده و وارد رودخانه دلاور نشده است.” با این حال، گارد ساحلی ایالات متحده، که همچنین به نشت آب واکنش نشان داد، گفت که مردم باید از سایتی که در آن عملیات پاکسازی در حال انجام است، اجتناب کنند.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما