مزایای سلامتی برای کهنه سربازان ایالات متحده از کشورهای اقیانوس آرام قدمی نزدیکتر بگذارید

پس از دهه‌ها غفلت، دولت ایالات متحده یک قدم به حذف موانع طولانی مدت برای مراقبت‌های بهداشتی رایگان برای جانبازان از سه کشور جزیره اقیانوس آرام نزدیک‌تر شده است.

صدها نفر از این جانبازان که به عنوان شهروند خارجی در ارتش ایالات متحده خدمت کرده‌اند، از نظر قانونی مستحق مراقبت هستند، اما قانون فعلی فدرال از وزارت امور کهنه سربازان جلوگیری می‌کند که مستقیماً آن را در محل زندگی‌شان به آنها ارائه کند یا هزینه‌های آن را جبران کند. برای آن به ایالات متحده پرواز می کند.

در این ماه، آنتونی جی. بلینکن، وزیر امور خارجه و دب هالند، وزیر کشور، از رهبران کنگره خواستند قانونی را تصویب کنند که به وزارتخانه اجازه می دهد یکی از این دو کار را انجام دهد.

جوزف یون، فرستاده ویژه پرزیدنت بایدن به سه کشور میکرونزی – ایالات فدرال میکرونزی، جزایر مارشال و پالائو – در مصاحبه ای گفت که گزارش نیویورک تایمز بر تصمیم برای پیگیری تغییرات در موانع “تأثیر” دارد. اهميت دادن.

سه کشور میکرونزی مستقل هستند، اما روابط نزدیک خود را با ایالات متحده تحت توافقنامه هایی که به عنوان قراردادهای انجمن آزاد شناخته می شوند، حفظ می کنند. این قراردادها به ایالات متحده کنترل امنیت کشورهای میکرونزی را می دهد و به شهروندان آنها اجازه می دهد تا در ارتش آمریکا ثبت نام کنند.

آقای. یون سال گذشته را صرف مذاکره درباره به روز رسانی قراردادها کرده است، زیرا ایالات متحده روابط خود را در اقیانوس آرام در برابر نفوذ چین مستحکم می کند. تغییرات مربوط به کهنه سربازان بخشی از یک بسته پیشنهادی مربوط به فشرده است.

کالانی کانکو، کهنه کار و وزیر بهداشت سابق مارشالی، گفت که نسبت به این خبر “امیدوار و خوشبین” است. اما او سپس یک یادداشت ناامیدتر زد. او گفت: «من همچنین جانبازانمان را به تصویر می کشم که جان خود را به دلیل دریافت نکردن کمک های مورد نیاز خود گرفتند. و ای کاش آنها هنوز در اطراف بودند تا پیشرفت را ببینند.»

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما