مخالفت وال استریت در مقابل هزینه های دستور کار نظارتی رئیس گری جنسلر در SEC

واشنگتن- وال استریت در تلاش است تا با به چالش کشیدن مفروضات اقتصادی که پشتوانه ده ها پیشنهاد سیاستی است، دستور کار گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار را از مسیر خارج کند.

کارگزاری‌ها، صندوق‌های تامینی، شرکت‌های سهام خصوصی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل، شرکت‌های تجاری با فرکانس بالا و شرکت‌های دولتی در نامه‌های نظری ارسال شده در سال جاری استدلال کرده‌اند که هزینه‌های بسیاری از پیشنهادات از مزایای آن بیشتر است و مطالعات SEC درباره این موضوعات ناقص هستند.

آقای. جنسلر آنچه را که وکلا و تنظیم‌کننده‌های سابق می‌گویند تهاجمی‌ترین دستور کار SEC در دهه‌های اخیر است، دنبال می‌کند، تلاشی که می‌تواند مدل‌های تجاری تثبیت‌شده و پرسود را تغییر دهد. این شامل الزام شرکت‌های دولتی به افشای اطلاعات مربوط به تغییرات آب و هوایی، شفاف‌سازی بیشتر برای سهام خصوصی و صندوق‌های تامینی، تحمیل قوانین سخت‌گیرانه‌تر برای محصولات سرمایه‌گذاری که به‌عنوان مسئول محیط‌زیست یا اجتماعی تبلیغ می‌شوند، و بازنگری در نحوه انجام معاملات سهام می‌شود.

برای هر قانون پیشنهادی، SEC موظف است مطالعاتی درباره اثرات اقتصادی احتمالی انجام دهد. دادگاه ها قوانین SEC را در گذشته پس از اینکه طرفین دعوا به کاستی هایی در آن تحلیل ها اشاره کردند، مسدود کردند.

گری جنسلر، رئیس SEC و تیم او می گویند که بازار از کارایی، شفافیت و رقابت بیشتر در دستور کار او سود خواهد برد.


عکس:

جاستین تی گلرسون برای وال استریت ژورنال

اکنون صحنه رقابت بین صنعت مالی و تیم توسعه یافته اقتصاددانان SEC است که باید چالش های صنعت را رد کنند تا یک پیشنهاد به یک قانون تبدیل شود. نتیجه سرنوشت آقا را مشخص خواهد کرد. دستور کار گسترده گنسلر.

یکی از این اختلافات بر روی پیشنهادی برای تشدید قوانین پیرامون نام‌های صندوق‌های مشترک متمرکز است که تمرکز بر روی عوامل محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی یا ESG را پیشنهاد می‌کند.

SEC تخمین زد که هزینه های انطباق بین 50000 تا 500000 دلار برای هر صندوق متغیر است. این قانون می‌گوید که این قانون تضمین می‌کند که نام صندوق‌ها با دقت بیشتری تمرکز سرمایه‌گذاری آن‌ها را منعکس می‌کند و کارمزد صندوق‌هایی با نام‌های گمراه‌کننده را سخت‌تر می‌کند تا کارمزدهای بالاتری را که به اصطلاح مدیران ESG دستور می‌دهند، دریافت کنند.

در یک آگوست 16 نظر نامه، گروه لابی صنعت صندوق سرمایه گذاری مشترک، موسسه سرمایه گذاری شرکت، گفت که تحلیل اقتصادی SEC برای این قانون دارای “کاستی های قابل توجهی” است و “به شدت کم گفته شده است.”

افکار خود را به اشتراک بگذارید

نظر شما درباره پیشنهادات نظارتی اخیر SEC چیست؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

اریک پن، رئیس ICI، با استناد به برآورد هزینه SEC گفت: “این محدوده بسیار بزرگی است و مجموع هزینه ها می تواند به راحتی در بالاترین حد یا حتی بیشتر از آن باشد – یک پیامد وحشتناک برای سهامداران صندوق.”

ICI برآورد دیگری از هزینه احتمالی این قانون ارائه نکرد.

SEC معمولاً تنها زمانی که یک قانون را تکمیل می کند، به نامه های نظرات فردی می پردازد. غرفه آقای جنسلر و تیم او می گویند که بازار در نهایت از کارایی، شفافیت و رقابت بیشتر تحت دستور کار او سود خواهد برد.

برخلاف برخی جهش های قبلی قوانین SEC، آقای. برنامه های جنسلر توسط کنگره الزامی نبود و یا به طور گسترده توسط صنعت حمایت نشد. این امر بر بار اقتصاددانان آژانس می افزاید تا نشان دهند شکست هایی در بازار وجود دارد که دولت را ملزم به ورود می کند.

جسیکا واچر، اقتصاددان ارشد SEC، در مصاحبه ای گفت: “مخاطرات بالا هستند.” اینها سؤالات مهم و نتیجه ای هستند که ما با آنها دست و پنجه نرم می کنیم و دریافت درست پاسخ ها مهم است.»

جسیکا واچر، اقتصاددان ارشد SEC، بر افزایش شدید تحلیل‌های اقتصادی منتشر شده در دوران تصدی گری جنسلر، نظارت داشته است.


عکس:

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

خانم. واچر دکترای اقتصاد بازرگانی را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد و قبل از اینکه در ماه مه 2021 به سمت خود برود، در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا به تدریس دروس پرداخت. جنسلر سوگند یاد کرد، 52 درصد بیشتر از آنچه که در مرحله مشابهی در زمان آقای دکتر منتشر کرده بود. سلف جنسلر، جی کلیتون.

SP Kothari که بخش تحلیل اقتصادی SEC را در سال‌های 2019 و 2020 رهبری می‌کرد، گفت: «ما فکر می‌کردیم که کارهای زیادی انجام می‌دهیم، اما او از ما پیشی گرفته است. جنسلر. من در حال حاضر به شغل اقتصاددان ارشد حسادت نمی کنم.

اندازه گیری تأثیر کامل اقتصادی تغییرات گسترده نظارتی می تواند دشوار باشد. اقتصاددانان می گویند که شرکت ها ممکن است هزینه های مستقیمی مانند استخدام وکلا، حسابداران یا مشاوران بیشتر را برای برآورده کردن الزامات افشای جدید متحمل شوند. اما تغییر سیاست ها همچنین می تواند آنها را به تغییر رفتار یا تخصیص سرمایه به روش های پیش بینی نشده سوق دهد.

SEC پس از شکست دادگاه در سال 2011 که در آن قضات قانونی را کنار گذاشتند که به سرمایه گذاران قدرت بیشتری برای برکناری مدیران شرکت ها می داد، تأکید بیشتری بر تحلیل های اقتصادی خود داشت. دادگاه گفت SEC هزینه‌های شرکت‌های آمریکایی ناشی از مبارزه در انتخابات هیئت‌مدیره را به‌اندازه کافی تجزیه و تحلیل نکرده و از ادعای خود مبنی بر اینکه این قانون ارزش سهامداران و عملکرد هیئت‌مدیره را بهبود می‌بخشد، پشتیبانی نکرده است.

به گفته مقامات، از آن زمان، بخش تجزیه و تحلیل اقتصادی و ریسک SEC از 64 کارمند به 163 کارمند افزایش یافته است که به گفته مقامات، یکی از بزرگترین تیم های اقتصاددانان دولتی در واشنگتن را به آن اختصاص داده است.

مقامات فعلی و سابق SEC می گویند مهمترین کاری که نظر دهندگان در مرحله پیشنهاد باید انجام دهند این است که نظرات خود را با داده های سخت اثبات کنند که کمیسیون باید قبل از تکمیل یک قانون آن را در نظر بگیرد.

کاتلین هانلی، معاون اقتصاددان ارشد SEC از سال 2011 تا 2013 می‌گوید: «صادقانه بگویم، این بر عهده این نظرات است که فقط درباره آن ناله نکنند، بلکه در واقع اعدادی را پشت سر بگذارند.

حداقل دو اقتصاددان ارشد سابق SEC توسط این صنعت استخدام شده اند تا تحلیل های SEC را به چالش بکشند.

اتاق بازرگانی ایالات متحده از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل لغو محدودیت ها بر روی شرکت های به اصطلاح مشاوره پروکسی شکایت کرده است.


عکس:

کوین دیچ/گتی ایماژ

کریگ لوئیس، که از سال 2011 تا 2014 به عنوان اقتصاددان ارشد خدمت کرده است، انتقاداتی از پیشنهادات کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای گروه لابی صندوق های تامینی انجمن مدیریت صندوق ها، الیوت مدیریت سرمایه گذاری LP و اتاق بازرگانی ایالات متحده نوشته است. جیمز اوردال، که از سال 2007 تا 2010 خدمت می کرد، یک رد 46 صفحه ای برای اتاق به تحلیل اقتصادی ارائه کرد که از پیشنهاد افشای آب و هوا SEC حمایت می کرد.

آقای. لوئیس گفت که فکر نمی‌کند برخی از تحلیل‌های اخیر SEC به اندازه کافی شکست بازار را نشان دهد یا از همه داده‌های بالقوه در دسترس برای اندازه‌گیری هزینه‌ها و منافع احتمالی استفاده کند. پیشنهادات جنسلر

او می‌گوید: «من فکر می‌کنم فقط به دلیل حجم زیاد قوانین است که آنها سعی می‌کنند کنار بگذارند. لوئیس گفت. و من معتقدم که گنسلر یک تصمیم استراتژیک گرفته است که مایل است برخی از این قوانین را شکست دهد تا برنامه ای را پیش ببرد که بسیاری از آنها موفق شوند.

یک سخنگوی SEC به بیانیه اخیر اشاره کرد که در آن آقای. گنسلر گفت: “با همه پیشنهادات، ما بر اساس نظرات عمومی، تحلیل های اقتصادی، قوانینی که کنگره تصویب کرده است و تفسیر دادگاه ها از آن قوانین هدایت می شویم.”

پس از آنکه یکی از آقایان، اتاق به سرعت از SEC شکایت کرد. اولین قوانین جنسلر تکمیل شد، یعنی بازگرداندن محدودیت‌های به اصطلاح شرکت‌های مشاوره پروکسی. دعوای اتاق که در جریان است، استدلال می کند که خانم. تجزیه و تحلیل هزینه و فایده واچر “به صورت فرصت طلبانه طراحی شده بود.” این مقاله به مطالعه‌ای با حکایت‌هایی درباره شرکت‌ها اشاره کرد که باید در مورد اشتباهات در مشاوره رای‌گیری نیابتی اعتراض کنند.

سخنگوی SEC از اظهار نظر در مورد این شکایت خودداری کرد.

SEC در تجزیه و تحلیل خود تخمین زد که این محدودیت ها منجر به مجموع 318640 ساعت رفت و آمد اضافی در سال بین شرکت های دولتی و مشاوران نیابتی می شود. SEC گفت که بازگرداندن آنها از بار کاغذبازی جلوگیری می کند و به سرمایه گذاران امکان می دهد از مشاوره رأی گیری مستقل بهره مند شوند.

بنویسید پل کایرنان در [email protected]

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما