متهم به قتل 2 نفر در مدرسه علمیه ایرانشهر

مرد تبهکاری که در دانشگاه ایرانشهر با شلیک گلوله دو نفر را کشت، پس از دو ماه ردیابی به دام افتاد.

به گزارش ایران، سردار احمد طاهری فرمانده اداری سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: شانزدهم شهریورماه بر اساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل دو شهروند، 55 نفر. و 30 ساله در حوزه علمیه حقانی شهرستان ایرانشهر بلافاصله اکیپی دستگیر و کارآگاهان پلیس با حضور در محل جنایت، رسیدگی به موضوع را به ترتیب ویژه ای قرار دادند.

در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان ایرانشهر و در تحقیقات میدانی در محل مشخص شد فردی شرور با سلاح کمری وارد سالن دانشگاه شده و این دو نفر را به قتل رسانده و از محل متواری شده است. جرم.

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی با جمع آوری سرنخ های موجود، متهم را شناسایی و تحقیقات تخصصی خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.

با توجه به متواری بودن قاتل، تحقیقات پلیسی برای دستگیری وی ادامه داشت تا اینکه تیم رسیدگی کننده به این پرونده با کمک اشراف اطلاعاتی به سرنخ هایی از محل اختفای متهم در یکی از استان های جنوبی دست یافتند. کیشور استان کرمان و در نهایت با جستجوی مخفیگاه پلیس، قاتل متواری شد و در یک عملیات عملیاتی متهم شناسایی و دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات در خصوص کشف اسلحه مورد استفاده در این جنایت همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی با مقتولان اعلام کرد و در ادامه با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد. مراجع برای سیر مراحل قانونی بیشتر معرفی شدند

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما