لوکادیا، چاند گام تا براشتن رکورد!

مهاجم گلزن تیم پرسپولیس هلند که این روزها دل همه هواداران این تیم را به دست آورده و ممتازترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود، در آستانه شکستن رکورد گلزنی خود قرار دارد.

لوکادیا مهاجم 28 ساله تیم پرسپولیس است که در ابتدای فصل جاری از باشگاه بوخوم آلمان به این تیم پیوست تا در این فصل توانست 6 بار دروازه رقیب پرسپولیس را باز کند. پرسپولیس تاکنون در 8 بازی مقابل صنعت نفت برای این تیم به میدان رفته است، هواداران، نفت مسجد سلیمان (دو گل)، خانم رفسنجان و میلوان 6 بار موفق به گلزنی شده اند، خانم رفسنجان و میلوان هر سه امتیاز برای پرسپولیس دارند.

اما جالب است بدانید که لوکادیا در تمام سال های گذشته پس از جدایی از باشگاه PSV آیندهوون هلند که در برایتون، هوفنهایم، سینسیناتی و بوخوم بازی می کرد، هرگز موفق به زدن این تعداد گل در مدت زمان کوتاهی نشد. او در این مدت توانست در یک فصل و نیم در هوفنهایم آلمان 4 بار گلزنی کند.

در فصل 18-2017 لوکادیا در نیم فصل اول توانست 9 گل به ثمر برساند که اتفاقاً پس از درخشش در همان فصل در 15 بازی و حضور 1253 دقیقه ای در ترکیب تیم هلندی (. پی اس وی آیندهوون)، به باشگاه برایتون در لیگ برتر انگلیس رفت

حالا در فاصله پنج هفته تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر، بیست و دومین خلیج فارس این فرصت را دارد تا در نیم فصل سه گل بزند و به رکورد تیم پی اس وی برسد. آیندهوون با اینکه در 15 بازی 9 گل به ثمر رساند، اما در خوش بینانه ترین شرایط، لوکادیا دو بازی کمتر از پرسپولیس انجام می دهد چرا که در دو بازی اول به زمین نرفتند. بنابراین از این هفته و بازی با خانم کرمان، شمارش معکوس برای ستاره محبوب هلندی آغاز می شود تا او با سه گل رکورد خود را تکرار کند و با گل چهارم، رکورد خود را همزمان بشکند.

لازم به ذکر است؛ لوکادیا در این مدت کوتاه به یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شد که علاوه بر گلزنی در دیدارهای مهم و کسب 3 امتیاز برای تیمش، در شرایطی موفق به انجام این کار شد که اکثر کارشناسان معتقدند هرکسی در جای او نمی توانست به برخی از توپ ها ضربه بزند.این شرایط به سختی تبدیل به گل می شود.

لوکادیا در کنار شیخ دیابات دیگر مهاجم بلند قامت و درشت پرسپولیس زوجی قدرتمند و خطرناک را در خط حمله تیم پرسپولیس در بازی های آینده رقم خواهد زد.
منبع: اخبار

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances