لبرون، سرنا و دیگر ستاره های نایک قهرمان «برابری»

بهترین تبلیغات نایک تا کنون

نایک می‌گوید زمان آن رسیده که در یک کمپین تبلیغاتی جدید برای برابری بایستیم.

این شرکت روز یکشنبه یک فیلم کوتاه ستاره دار با عنوان “برابری” به مناسبت ماه تاریخ سیاهان راه اندازی کرد.

در این تبلیغ ورزشکاران تحت حمایت نایک حضور دارند جیمز له برون، سرنا ویلیامزاین شرکت گفت، کوین دورانت، گبی داگلاس، در میان دیگران، “صدای خود را در تلاش برای بلند کردن، باز کردن چشم ها و آوردن ارزش های مثبتی که ورزش می تواند نشان دهد را در کانون توجه گسترده تر تقویت کنند.”

مایکل بی جردن، بازیگر، صداپیشگی فیلم را بر عهده دارد و آلیشیا کیز، خواننده، اجرای سام کوک “A Change is Gonna Come” را اجرا می کند.

“آیا این تاریخ سرزمین وعده داده شده است؟” جردن می گوید. اینجا، در این خطوط، در این زمین انبوه، این تکه چمن، اینجا، شما با اعمالتان تعریف می‌شوید – نه ظاهر یا باورهایتان.

نایک تبلیغات این کمپین را در رسانه های اجتماعی، بیلبوردها و پوسترها در سراسر شهرهای ایالات متحده و کانادا به نمایش می گذارد. همچنین به عنوان بخشی از مجموعه سالانه ماه تاریخ سیاه خود، تی شرت ها و کفش های مارک «برابری» را به فروش خواهد رساند.

لباس‌های این کمپین توسط ورزشکاران نایک در آخر هفته ستاره‌های NBA پوشیده خواهد شد.

نایک اعلام کرد که امسال 5 میلیون دلار به سازمان‌هایی مانند MENTOR و PeacePlayers اهدا می‌کند که به گفته او “برابری در جوامع” در سراسر کشور پیش می‌رود.

مطالب مرتبط: فراخوان های طرفدار ترامپ برای تحریم تبلیغات Super Bowl را دنبال می کنند

کمپین جدید نایک یک هفته پس از اینکه شرکت‌های متعددی تبلیغاتی را درباره گنجاندن و پذیرش در طول Super Bowl منتشر کردند، منتشر شد.

Budweiser, 84 Lumber, کوکاکولا (کک)Airbnb , کیا قسم تیفانی (TIF) از جمله برندهایی بودند که پیام هایی در مورد مهاجرت، برابری و محیط زیست گرایی ارائه کردند.

– آهیزا گارسیا از CNNMoney در این داستان مشارکت داشت.

CNNMoney (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 12:51 PM ET

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما