قیمت اپل اپ استور از 5 اکتبر افزایش می یابد: چک لیست کشورها، نرخ های جدید | اخبار فناوری

سانفرانسیسکو: اپل اعلام کرده است که قیمت های App Store را در سراسر اروپا و برخی از کشورهای آسیایی از ماه آینده افزایش می دهد، زیرا ارزهای جهانی در برابر دلار آمریکا کاهش می یابد.

افزایش قیمت‌ها هم برای خریدهای درون‌برنامه‌ای و هم برای برنامه‌های معمولی در اپ استور از ۵ اکتبر اعمال خواهد شد.

«از 5 اکتبر 2022، قیمت برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه (به استثنای اشتراک‌های قابل تمدید خودکار) در اپ استور در شیلی، مصر، ژاپن، مالزی، پاکستان، لهستان، کره جنوبی، سوئد، ویتنام افزایش خواهد یافت. و تمام مناطقی که از واحد پول یورو استفاده می کنند، این غول فناوری در به روز رسانی گفت.

در ویتنام، این افزایش‌ها همچنین منعکس‌کننده مقررات جدیدی برای اپل برای جمع‌آوری و پرداخت مالیات‌های قابل اعمال است که به ترتیب مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و مالیات بر درآمد شرکت (CIT) با نرخ‌های 5 درصد است.

همه بازارهای یورو شاهد افزایش قیمت پایه 0.99 یورویی اپلیکیشن ها به 1.19 یورو در ماه آینده خواهند بود که 20 درصد افزایش می یابد. در ژاپن، افزایش بیش از 30 درصد است.

اپل گفت: “درآمد شما بر این اساس تعدیل می شود و بر اساس قیمت استثنایی مالیات محاسبه می شود.”

پس از اعمال این تغییرات، بخش قیمت گذاری و در دسترس بودن برنامه های من به روز می شود.

این شرکت گفت: “شما می توانید قیمت برنامه ها و خریدهای درون برنامه ای خود (از جمله اشتراک های قابل تمدید خودکار) را در هر زمان در App Store Connect تغییر دهید. اگر اشتراک ارائه می کنید، می توانید انتخاب کنید که قیمت ها را برای مشترکین موجود حفظ کنید.”

به گزارش The Verge، تغییرات قیمت اپ استور چند هفته پس از افزایش قیمت آیفون 14 و اپل واچ سری 8 توسط اپل در بسیاری از بازارهای خارج از ایالات متحده صورت می گیرد.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما