فیونا آلیسون، عاشق هندی متولد فرانسوی که بازی رسانه های اجتماعی را می کشد | اخبار

در طول سال‌ها، مردان حرفه‌ای، صاحبان مشاغل، هنرمندان و دیگران زیادی بوده‌اند که مدام توجه و سرفصل‌های بیشتری را به خود جلب کرده‌اند. چند وقت یکبار زنان حرفه ای در سراسر صنایع جهان به دلیل نبوغ خود مورد تحسین قرار گرفته اند؟ خب، قطعاً همه چیز به طور مثبتی تغییر کرده است، زیرا می بینیم که زنان حرفه ای بیشتر و بیشتری به دلایل درست به خط مقدم تقریباً همه صنایع در سراسر جهان می رسند. این زنان استعداد خود را ثابت کرده‌اند و درخشش محض را در کار خود به نمایش گذاشته‌اند و به موفقیت بزرگی در حرفه‌ی خود دست یافته‌اند، درست مانند یک مدل جوان و تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی، فیونا آلیسون، زیبایی چشم سیاه فرانسوی، و عاشق شد. با هند

خالق و تأثیرگذار محتوای رسانه های اجتماعی، که در حال حاضر در فرانسه، جایی که اصالتاً از آنجا آمده است، به عشق بی پایان خود به هند، فرهنگ غنی، میراث و امثال آن اعتراف می کند. این مدل اینستاگرام و اینفلوئنسر در حال حاضر در هند، بنگلادش، پاکستان و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان به لطف اصالت و صداقتی که از طریق کار خود به عنوان یک مدل و خالق دیجیتال نشان می دهد، کاملاً مشهور است. درست از زمانی که او شروع به تولید محتوا در سال 2020 کرد تا به حال، رشد او در گرام ارگانیک بوده است و اعتبار عمده باید به محتوای او اختصاص یابد که خود را با لباس های هندی معتبر مانند ساری پست می کند. مردم به قدری عکس های او را دوست دارند که امروزه عکس های او نیز در فضای مجازی منتشر شده است و بسیاری با عکس های او میم هایی ساخته اند.

در ژانویه 2023، فیونا آلیسون همکاری با اینفلوئنسرهای دیگر را آغاز کرد و تنها در چند ماه کوتاه اینستاگرام خود را به سطوح جدیدتری از موفقیت رساند. سفر یکی دیگر از علایق اوست و به عشق آن دو بار به کره جنوبی، دو بار به آمریکا، پلی نزی فرانسه، تونس، گوادلوپ، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، سوئد و ده بار به هند سفر کرده است.

چیزی که به فیونا آلیسون کمک کرده تا از بقیه متمایز بماند، عکس‌ها و پست‌های شگفت‌انگیز او در رسانه‌های اجتماعی است که به او کمک کرد تا تبدیل به یک ستاره رسانه‌های اجتماعی، فرانسوی از اروپا شود و نامش را در هند و بسیاری از کشورهای دیگر برجسته کند. او اکنون با چند بازیگر شناخته شده از هند مانند سوزان برنرت (شهرت، برنامه تلویزیونی چاکراوارتین آشوکا سامرات)، همسرش بازیگر آخیل میشرا و بازیگر آبیشک بهالرائو (شهرت، فیلم‌های Chopsticks، Class of 83، Web Series Little Things و …) دوست شده است. ماسابا ماسابا).

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما