فوت فتیش مصاحبه دانش

اگر اطلاعات زیادی در خصوص اختلال فوت فتیشسم ندارید و می خواهید بدانید، فوت فتیش چیست و علل گرایش جنسی به پاها چیست و همچنین چطور می توانید درباره فوت فتیش با همسر خود صحبت کنید و در نهایت درمان اختلال فوت فتیشسم را در این مقاله سایت سلام دنیا بخوانید. وقتی صحبت از مشکلات جنسی می شود به نظر می رسد هر کس فراخور تجاربی که در زندگی با آن مواجه بوده و یا چیزهایی که شنیده، مشکلات خاصی را به خاطر می آورد. چرا که در این حالت، شریک جنسی، روی پای شریک خود تمرکز میکند و از آنجایی که پا، جزو قسمتهای پایینی بدن فرد است، از زانو زدن و پایین پای اون بودن، لذت میبرد.

به طوری که یکی از افراد در رابطه جنسی، تمایل به تحقیر شخص مقابل خود داشته و از شریک خود در خواست میکنند تا اعمال یک رابطه جنسی را بر روی پای شخص انجام دهد. اگر همسر شما فوت فتیش داشته باشد، احتمالا از شما می خواهد که مثل یک زیر پایی با او رفتار کنید. اگر شریک زندگی شما به تازگی با فوت فتیش آشنا شده، به تدریج او را با این موضوع آشنا کنید. میزان میل جنسی به طور مستقیم با رفتار مبتلایان به اختلال فتیش ارتباطی ندارد و سطح بالای تستوسترون در گردش خون، لزوما مردان را مستعد انحرافات جنسی نمیکند. مثلا بوسیدن پای زن ها با توجه به اینکه نورونهای عصبی و حسی زنان بر خلاف مردان در تمام سطح بدن پخش شده است می تواند به زن ها احساس لذت بخشی بدهد . آن ها از قرار گرفتن پاهای فرد روی بدن خود که نوعی اختلاف قدرت را نشان می دهد، لذت می برند.

تحقیقات انجام شده روی مردان نشان می دهد که تردید در مردانگی و قدرت و ترس از طرد شدن و تحقیر می تواند در بروز فوت فتیش نقش داشته باشد. عفونت پوستی: مولوسکوم کنتاژیوزوم، نوعی عفونت پوستی است که به شکل دانه های ریز روی پوست ظاهر می شود. که از سنین کودکی و خیلی پایین احساس کردم از شکنجه یا آزار دیده شدن مردان(بخصوص قوی هیکل) توسط زنان زیبا تحریک میشوم..با آن حال که در آن سنین از تحریک چیزی نمیفهمیدم ولی میتوانم بگویم بسیار لذت میبردم و احساس خوبی به من دست میداد که این مورد را برای اولین بار در صحنه هایی از فیلمی مشاهده کردم و از آن روز به بعد بدون آنکه متوجه باشم با خودم تخیلات میکردم و خود ارضایی..من اصلا معنی استمناء یا خود ارضایی را در کلاس چهارم دبستان نمیفهمیدم ولی با حرکات روی تخت یا تشک دمرووو ..احساس خوبی بهم دست میداد و در سال سوم راهنمایی متوجه عمل خود شدم.

بعد از یک ساعت نوتهای صمغی به چرم غلبه میکنن و اینجاست که دیگه برای من جذابیتش رو از دست میده. چرم با کیفیت و اشرافی (و البته نه از نوع چرمهای ماشینهای لوکس) و نوتهای انیمالیک نوتهای میانی عطر هستن. اختلال فتیش یا شیء پرستی دارای انواع بسیار مختلفی است و دسته بندی های متفاوتی را نیز شامل میشود برای مثال یک نوع دسته بندی آن شامل فتیش شکلی (که صرفا شکل و ظاهر مورد برای فرد اهمیت دارد) یا فتیش واسطه ای (که تنها جنس آن اهمیت دارد برای مثال ابریشم یا چرم).

براي مثال تمام افكار آزاردهنده و تحريك كننده خود را پيدا كرده و انها را بر روي يك نوار ضبط كند(حتي در اين زمينه فيلمهاي ويديويي آموزشي هم وجود دارد كه در دسترس درمانگران است) سپس دايما اين نوار را گوش كنيد تا اين افكار برايش به صورت عادت در بيايد و ديگر به آنها توجهي نداشته و با مرور اين افكار دچار تهييج و تحريك نشود. در نتیجه، فرد سعی می کند با این روش از خود محافظت یا احساس کمبود خود را جبران کند. در نتیجه فرد به کمک شیء پرستی میتواند این کمبود روانی خود را جبران کند. اگر شما یا همسرتان فوت فتیش دارید، توجه به نکات زیر کمک می کند که بتوانید درباره این موضوع بهتر صحبت کرده و تصمیم گیری کنید. به یاد داشته باشید هر چقدر هم شرایط شما از نظر خودتان بد باشد یا از مطرح کردن موضوع خجالت بکشید، باید از متخصص کمک بگیرید. اگر در روابط قبلی خود با صحبت کردن درباره علاقه تان به پا واکنش منفی دریافت کرده اید، ممکن است برای در میان گذاشتن آن با همسر جدیدتان مردد باشید.

درباره این موضوع صحبت کنید که چه زمانی و چگونه به این علاقه پی برده اید. اختلال فتیش در صورتی مطرح میشود که بر روی زندگی عادی فرد تاثیر منفی گذاشته و او بدون برانگیختگی جنسی از طریق پا و وسایل مربوط به آن، به اوج لذت جنسی نرسد. شاید از آنها بخواهید پاهایشان را روی بدن تان بگذارند، و خودتان را در نقش سلطه پذیر و کسی که تسلیم است قرار دهید. او معتقد که پاها نخستین قسمتی از بدن پدر و مادر هستند که کودک آن ها را لمس می کند. از او بخواهید که به شما فرصت دهد تا درباره آنچه که گفته، فکر کنید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما