سه نفر ساسکاچوان مشتاق بازی در اولین فصل تاریخی PWHL هستند Globalnews.ca

نورهای درخشان نیویورک بروک هابسون شاهزاده آلبرت را به صدا در می آورد.

هابسون پس از پنج سال کار NCAA با هاسکی های شمال شرقی و خارج از کشور در سوئد، به آمریکای شمالی باز می گردد تا به حرفه هاکی حرفه ای خود ادامه دهد.

این پس از آن است که هفته گذشته توسط نیویورک سیتی، که هنوز به عنوان یک فرنچایز معرفی نشده است، در درفت افتتاحیه لیگ هاکی حرفه ای زنان در رده 45 قرار گرفت.

هابسون گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که بخشی از سازمان نیویورک هستم.” “همچنین هیجان انگیز است که یکی از عناصر سازنده از آغاز فرنچایز باشید.”

“شما مثل “وای، این واقعا اتفاق افتاده است.” تو روی صحنه می دویدی و این به نوعی اعصاب خردکن بود، اما من قطعاً افتخار می کردم. وقتی به جایی که تلفن همراهم بود برگشتم، از حمایت من شگفت زده شدم.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

درفت PWHL که در تورنتو برگزار شد، یک لحظه کلیدی برای لیگ نوپایی بود که در تابستان پس از خرید فدراسیون برتر هاکی شکل گرفت.

هابسون بخشی از گروهی از بازیکنان بود که پس از ایجاد تنها لیگ حرفه‌ای زنان، حرفه‌شان اوج گرفت، زیرا در ماه مه قراردادی را با بوستون پراید PHF امضا کرد.

2:02 لیگ هاکی حرفه ای زنان به ساسک امید می دهد. بازیکنان

مدافع برجسته سابق شاهزاده آلبرت خرس با کسب 20 امتیاز در 32 بازی با تیم زنان MoDo و قرار گرفتن در استخری با برخی از بهترین بازیکنان زن جهان، اکنون می داند که مسیر خود به سوی هاکی حرفه ای در PWHL امن است.

هابسون گفت: “من امیدوار بودم که همه چیز به همان شکلی که بود جمع شود و صادقانه انتظارات من را از آنچه که آنها قرار بود ارائه دهند، منفجر کرد.” «انتظار قطعا ارزشش را داشت. حالا که می دانم دقیقا به کجا می روم، این کار را بسیار سرگرم کننده تر می کند. “

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

حدود نیم ساعت بعد، سوفی شرلی از ساسکاتون توانست با انتخاب شدن در رتبه 63 در مجموع توسط فرنچایز PWHL بوستون، لحظه لحظه پیش نویس خود را رقم بزند.

شرلی، دومین بازیکن متولد ساسکاچوان خارج از هیئت مدیره، توانست با مادر و عمه اش که هر دو در آن حضور داشتند، انتخاب را جشن بگیرد.

شرلی گفت: «این یکی از آن احساساتی است که قبلاً تجربه نکرده بودید. “بنابراین خیلی جالب بود که حضوری در آنجا حضور داشته باشم و بخشی از تاریخ باشم.”

شرلی همچنین در دانشگاه Wisconsin Badgers یک حرفه درخشان در کالج داشت و دو قهرمانی NCAA را به دست آورد و اخیراً در سال آخرش در 41 بازی فصل عادی 12 گل و 37 امتیاز به ثمر رساند.

شرلی نیز مانند هابسون، قبل از اینکه لیگ PWHL را به دست آورد، با PHF Pride قرارداد امضا کرد و اکنون فارغ التحصیلان ستاره های ساسکاتون در همان بازار باقی می مانند.

در حال حاضر روند

  • یک مرد 25 ساله کوکیتلام به قتل درجه یک در قتل یک BC Mountie متهم شده است.

  • رکورد 68 میلیون دلار جکپات لوتو 6/49 تضمین شده است که در قرعه کشی بعدی برنده می شود

شرلی گفت: «اینکه بتوانم با برخی از بهترین بازیکنان جهان و همچنین مقابل برخی از بهترین بازیکنان جهان بازی کنم، تنها پیشرفت من را در یخ افزایش می دهد. بازیکنانی مانند هیلاری نایت که می‌توانند هم تیمی‌های او باشند… آن‌ها افرادی هستند که می‌خواهید خود را با آنها محاصره کنید.»

این دو به امیلی کلارک دارنده مدال طلای المپیک و محصول ساسکاتون در لیگ ملحق خواهند شد پس از اینکه تیم کانادا به اولین خرید امتیاز PWHL اتاوا در طول آژانس رایگان اولیه لیگ تبدیل شد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

او گفت: “یک چیزی که فکر می کنم هر سه ما به آن افتخار خواهیم کرد این است که پایه ای قوی برای معنای PWHL در اتاوا ایجاد کنیم، مهم نیست نام تیم ما چیست.” کلارک در هنگام معرفی خود گفت. کنفرانس مطبوعاتی همراه با همکاران برایان جنر و امرنس ماشمایر.

“من بسیار هیجان زده هستم که فرصتی برای ایجاد این فرهنگ و پایه برای این تیم در سال های آینده به دست می آید.”

با کمک سه ورزشکار ساسکاچوان به لیگ، این یک موقعیت منحصر به فرد برای شرلی است، که در کنار هابسون بازی کرد و در طول دوران حضورش در تیم بدگرز با کلارک بازی کرد.

شرلی گفت: «بی شک بسیار متواضعانه است که نماینده استان ما در ساسکاچوان باشیم. من افتخار می کنم که می توانم این کار را انجام دهم و همچنین می توانم در کنار بروک و ام بازی کنم.

در حالی که این گروه در سه بازار مختلف رقابت خواهد کرد، هابسون گفت که آنها همچنین قصد دارند با هم این ورزش را ترویج کنند.

هابسون گفت: «من می‌خواهم الگویی برای دختران جوان‌تر باشم. بنابراین فکر می‌کنم چیزی که بیشتر از همه در مورد آن هیجان‌زده هستم این است که راه را برای نسل جوان پیش ببرم و به آنها نشان دهم که فرصت‌های مشابه مردان را دارند.»

اردوهای آموزشی PWHL از نوامبر آغاز می شود و فصل های 24 بازی در شش بازار لیگ در ژانویه آغاز می شود.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما