سنا دانیل ورفل را به عنوان کمیسر IRS تایید کرد

واشنگتن – سنا روز پنجشنبه به تایید دانیل ورفل به عنوان کمیسر خدمات درآمد داخلی رأی داد و با پر کردن یک موقعیت مهم در این آژانس، در حالی که بازنگری 80 میلیارد دلاری برای مدرن کردن فناوری خود و تقویت توانایی خود برای مقابله با تقلب های مالیاتی را آغاز کرده است.

آقای. ورفل با 54 رای موافق در مقابل 42 رای موافق تایید شد و با وجود تردید عمیق در میان محافظه کاران IRS، حمایت شش جمهوری خواه را به دست آورد.

این تأییدیه در یک لحظه مهم انتقال برای آژانس است که برای انجام اساسی ترین مسئولیت های خود از جمله رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی و پاسخگویی به تماس های مالیات دهندگان تلاش کرده است. دولت بایدن قول داده است که تزریق 80 میلیارد دلاری به بهبود خدمات مشتریان کمک می کند و تضمین می کند که مالیات دهندگان بدهی خود را پرداخت می کنند، اما منجر به ممیزی بیشتر از کسانی که کمتر از 400000 دلار درآمد دارند، نخواهد شد.

سازمان امور مالیاتی تحت نظارت شدید قرار گرفته است، به ویژه از سوی جمهوری خواهان، که تلاش کرده اند تا 80 میلیارد دلار را پس بگیرند و هشدار داده اند که برنامه هایی برای استخدام 87000 نماینده و سایر کارکنان به معنای ممیزی بیشتر برای مشاغل کوچک و آمریکایی های با درآمد متوسط ​​است. چطور آقای ورفل این پول را که در قانون کاهش تورم گنجانده شده است، به کار می گیرد، مورد توجه قانونگذاران هر دو حزب قرار خواهد گرفت.

این آژانس قرار بود ماه گذشته طرحی را برای نحوه خرج کردن این پول به وزیر خزانه داری جانت ال. یلن ارائه کند، اما این امر به تعویق افتاده است. مشخص نیست این طرح چه زمانی منتشر خواهد شد.

آقای. حمایت ورفل در میان دموکرات ها در روز چهارشنبه به اتفاق آرا نبود. سناتور جو منچین سوم از ویرجینیای غربی در بیانیه ای گفت که در حالی که او معتقد است که آقای. ورفل برای این کار مناسب بود، او باور نداشت که وزارت خزانه داری به او این اختیار را بدهد که از قانون پیروی کند. این سناتور به نقش وزارت خزانه‌داری در اجرای قانون کاهش تورم اشاره کرد و مدعی شد که این قانون به خودروسازان و گروه‌های ترقی‌خواه ضربه زده است.

من هیچ اعتقادی ندارم که به او خودمختاری برای انجام این کار طبق قانون داده می شود و به همین دلیل نمی توانم از نامزدی او حمایت کنم.» آقای. مانچین گفت.

پرزیدنت باراک اوباما به آقای او شنود کرد. ورفل در سال 2013 برای رهبری موقت IRS پس از رسوایی در مورد هدف قرار دادن گروه های محافظه کار که منجر به اخراج یک کمیسر موقت دیگر به نام استیون تی میلر شد.

آقای. ورفل قبلاً در دوران دولت اوباما، کنترل کننده دفتر مدیریت و بودجه بود، و به عنوان مسئول اصلی آن در کاهش هزینه های سراسری موسوم به توقیف و حصول اطمینان از پایبندی سازمان های دولتی به قانون عمل می کرد. قبل از آن، او به اجرای قانون بازیابی و سرمایه گذاری مجدد آمریکا کمک کرد. قانون محرک اوباما در سال 2009. ورفل همچنین در دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش کار کرد و به نظارت بر رعایت قانون تثبیت اقتصادی اضطراری سال 2008 در دفتر ثبات مالی کمک کرد.

در جلسه تایید تاییدیه خود در ماه گذشته، آقای. ورفل گفت که او معتقد است که IRS باید پس از سال ها غفلت به یک آژانس مدرن و با عملکرد بالا تبدیل شود.

او گفت: «من نگران شکاف‌های ظرفیتی هستم که توانایی IRS را برای انجام مأموریت حیاتی‌اش مختل کرده است. نتیجه این است که مالیات دهندگان سخت کوش و صادق که برای انجام تعهدات مالیاتی خود به کمک نیاز دارند، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند.»

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما