ساعت بازی تیم ملی والیبال ایران – هلند در مسابقات قهرمانی جهان

در رفتن: تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از گروه F رقابت های قهرمانی جهان و در چهارمین دیدار در ورزشگاه استوجیتس آرنا شهر لیوبلیانا پایتخت اسلوونی به مصاف مصر رفت و سه بار این تیم را شکست داد.

لطفا فرار کنیددیدار تیم های ایران و مصر یازدهمین دیدار تاریخ والیبال دو کشور بود که هفتمین برد را برای ایران به ارمغان آورد و مصر در چهار مسابقه پیروز شد. همچنین تیم های ایران و مصر دو بار در مسابقات جهانی مردان به مصاف یکدیگر رفته اند. تیم ملی والیبال ایران پیش از این دیدار با 284 امتیاز در رده هفتم فدراسیون جهانی قرار داشت و مصر نیز با 158 امتیاز در رده نوزدهم قرار داشت و به نظر نمی رسد پیروزی ایران تغییری در جایگاهش ایجاد کند.

در دیگر دیدار گروه ایران (اف) 3 بار آرژانتین را شکست داد تا دیدار تیم های ایران و هلند روز چهارشنبه 18 شهریور برای صدرنشینی این گروه برگزار شود. تیم ملی والیبال مردان ایران در سومین دیدار خود چهارشنبه 18 شهریور به وقت تهران به مصاف نماینده هلند سرزمین گل ها می رود.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما