روز ملی حیات وحش 2022: تاریخچه، اهمیت و نکاتی در مورد نحوه جشن گرفتن | فرهنگ نیوز

از طریق کار پناهگاه‌ها و سازمان‌های حفاظتی، فرکانس از دست دادن گونه‌های متعددی به دلیل افزایش و گسترش دارایی‌های انسانی کند شده است. این سازمان ها کار فوق العاده ای در حفاظت از این هدایای گرانبها از مادر طبیعت انجام می دهند.

ضمن آموزش و افزایش آگاهی مردم در سراسر جهان. روز ملی حیات وحش به عنوان یادآوری است که برخی از حیوانات نمی توانند به جای خودشان صحبت کنند، بنابراین وظیفه ما این است که صحبت کنیم و آنها را نمایندگی کنیم. حیوانات از آن قدردانی خواهند کرد، همچنین نسل‌های آینده که می‌توانند همچنان از همراهی آنها لذت ببرند و با دانستن اینکه حیات وحش وجود دارد و فقط یک افسانه نیست، بزرگ می‌شوند!

روز ملی حیات وحش 2022: تاریخ

در سپتامبر سال 2006، جهان متحمل ضرر وحشتناکی شد. برخورد پرتوهای نیش که باعث کشته شدن استیو اروین، معروف به «شکارچی کروکودیل» شد، به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفت. استیو فکر می‌کرد که نیش به تازگی ریه‌اش را سوراخ کرده است، اما توانسته بود قلب او را نیز سوراخ کند و منجر به خونریزی او شود.

ایروین بخش قابل توجهی از حرفه خود را به افزایش آگاهی در مورد گونه های در خطر انقراض و حمایت از حفاظت اختصاص داد. به افتخار او، روز ملی حیات وحش به عنوان یادآوری باغ وحش ها، پناهگاه ها، باغ وحش ها و سازمان های مختلف است که سالانه برای کمک به حفاظت از موجودات جهان برای نسل های آینده با یکدیگر همکاری می کنند.

اگر فوراً مراقبت از آنها را شروع نکنیم، حیات وحش شگفت انگیز را از دست خواهیم داد. وظیفه ما این است که از انقراض گونه های جانوری باقی مانده جلوگیری کنیم، زیرا به محض اینکه از بین بروند، برای همیشه نسل های آینده از دست خواهند رفت.

روز ملی حیات وحش 2022: چگونه روز ملی حیات وحش را جشن بگیریم؟

روز ملی حیات وحش زمان فوق‌العاده‌ای برای بیرون رفتن و محافظت از حیات وحش در خطر انقراض است زیرا راه‌های مختلفی برای انجام آن وجود دارد.

با خانواده، دوستان و سایر اعضای جامعه خود به سفر بروید تا پناهگاه های حیوانات و باغ وحش های نزدیک را ببینید و از نمایشگاه های آنها لذت ببرید.

سلب مسئولیت: تمام اطلاعات ارائه شده به شما بر اساس اطلاعات عمومی است. (زی نیوز هیچ کدام را تایید نمی کند.)

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما