رقابت فرماندار کنتاکی در آستانه انتخابات مقدماتی، جمهوری خواهان را متلاشی کرد

دانیل کامرون، دادستان کل محبوب کنتاکی، در حالی که در یک رستوران مکزیکی کم نور در حومه لوئیزویل با حدود دوازده رای دهنده صحبت می کرد، توضیح داد که چگونه به نبرد فشرده برای نامزدی فرمانداری جمهوری خواهان نگاه می کند.

آقای آقای می‌گوید: «برخی از افراد حاضر در این مسابقه تبلیغاتی داشته‌اند و من هم رکورددار بوده‌ام. کامرون، که مدت هاست به عنوان یک استعداد سیاسی در حال ظهور جمهوری خواه شناخته می شود و از متحدان نزدیک سناتور میچ مک کانل است. او به رقیب اصلی خود، کلی کرافت، سفیر سابق سازمان ملل در دولت ترامپ که با یک میلیاردر زغال سنگ ازدواج کرده و بیش از 4.2 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی سرمایه گذاری کرده است، ضربه محکمی می زد.

حدود 50 مایلی جنوب، در اتاقی مملو از غذا در جفز فود مارت در کمبلزویل، خانم. کرافت از استفاده از ثروت خود به عنوان یک سلاح سیاسی خجالتی نبود.

او گفت: “این ممکن است یکی از گران ترین رقابت های فرمانداری در این چرخه باشد، و من منابع شخصی را دارم.”

رقابت نابسامان و تشدید خصومت‌ها برای جمهوری‌خواهان کنتاکی که به دنبال قوی‌ترین نامزد برای سرنگونی فرماندار هستند، تحولات ناخوشایندی است. اندی بشیر، دموکراتی که وفاداری به حزبش در ایالت سرخ‌رنگ مانع از تبدیل شدنش به یکی از محبوب‌ترین فرمانداران کشور نشده است. حتی جمهوری خواهان اذعان دارند که شکست دادن او در ماه نوامبر دشوار خواهد بود و این رقابت به سرعت به پربیننده ترین انتخابات سراسری باقیمانده در سال جاری تبدیل شد.

انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در 16 مه دو ستون دستگاه حزب ایالتی، آقای. کامرون و خانم کرافت، در مقابل یکدیگر، با سومین جمهوری خواه محبوب، رایان کوارلز، کمیسر کشاورزی، که به عنوان یک کارت وحشی دوست داشتنی عمل می کند. نظرسنجی ها اندک بوده اند، اگرچه نظرسنجی های عمومی اندک نشان می دهد که آقای. پیشتازی کامرون که زمانی غالب بود در حال کاهش است.

این آمیختگی سیاسی تا حد زیادی حزب و حامیان اصلی آن را منجمد کرده است. هیچ‌کس نمی‌خواهد در طرف اشتباه خانواده کرافت باشد، که در مجموع یکی از بزرگترین اهداکنندگان جمهوری‌خواه در کشور است. و تعداد کمی مشتاق آسیب رساندن به آقای هستند. کامرون با روابطش با آقای. مک کانل، تایید اولیه او از سوی دونالد جی.ترامپ، رئیس جمهور سابق و آنچه برخی در حزب به عنوان پتانسیل او برای رسیدن به موقعیت های قدرتمند در حزب جمهوری خواه می دانند.

این یک جنگ کامل نیست: این اختلافات از درگیری های درونی بین راست افراطی و نامزدهای حاکمیتی که سال گذشته جمهوری خواهان میشیگان و پنسیلوانیا را درگیر کرد، کم است. در عوض، جمهوری‌خواهان کنتاکی، که از نظر ایدئولوژی بسیار مشابه هستند، برای اولویت محافظه‌کاران در موضوعاتی مانند مرز، آموزش و تعریف مبهم «بیداری» تلاش می‌کنند، مانورهایی که شبیه خطوط اولیه انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان برای ریاست‌جمهوری است.

نزدیکی مسابقه و لحن منفی تبلیغات بسیاری را در کنتاکی غافلگیر کرده است.

وقتی آقای ترامپ از آقای کامرون در ژوئن گذشته، به نظر می‌رسید که دادستان کل آماده نامزدی است. او اولین دادستان کل سیاه پوست در تاریخ کنتاکی و اولین جمهوری خواه است که در حدود 70 سال این پست را به دست آورده است، با هویت قوی و شهرت سیاسی در حال افزایش که بخشی از سخنرانی او در زمان نخست در جریان کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2020 نشات می گیرد.

ام‌اس. کرافت تا چهار ماه پس از آقای کرافت وارد مسابقه نشد. اعلامیه کامرون روز چهارشنبه، او به رای دهندگان در Campbellsville توضیح داد که “منتظر شرکت در این رقابت بوده است، زیرا من کسی را ندیدم که بتواند کار را انجام دهد.”

اندکی بعد در ماه دسامبر، خانم. کرافت یک کمپین تبلیغاتی تهاجمی را آغاز کرد و ترکیبی از نقاط زندگی‌نامه‌ای را پخش کرد تا به تشخیص نام او کمک کند و تبلیغات متعددی را که به آقای او حمله می‌کردند. کامرون Commonwealth PAC، یک ابر PAC که از نامزدی او حمایت می کند و تا حدی با 1.5 میلیون دلار از سوی همسرش جو کرافت تأمین می شود، تبلیغات منحصراً منفی علیه آقای او پخش کرده است. به گفته AdImpact، یک شرکت ردیابی رسانه، کامرون.

یکی از تبلیغات Commonwealth PAC به دنبال گره زدن به آقای. کامرون به آلوین ال. براگ، دادستان منطقه منهتن که رهبری کیفرخواست آقای. ترامپ با نقل قول از هر دوی آنها به عنوان حمایت از بازنگری کلی وثیقه. فراتر از آن، آنها اشتراکات کمی دارند – غیر از اینکه مقامات اجرای قانون سیاهپوست هستند.

در مصاحبه ای سه شنبه گذشته، آقای کامرون این نام را “به صورت خنده دار” نامید.

او افزود: “امیدوارم که کلی کرافت، پس از پایان دوره مقدماتی، تصمیم بگیرد که بخشی از آن پول را برای کمک به من در زمانی که من نامزد هستم، خرج کند.”

ام‌اس. کرافت در مصاحبه ای در چهارشنبه گذشته از تبلیغات خود دفاع کرد.

او گفت: «آنچه روی آن تمرکز می‌کنم، اشاره به حقایق و ارائه حقایق به کنتاکی‌ها است. بنابراین ممکن است فکر کنید که منفی است. من به آن به عنوان حقیقتی نگاه می کنم.”

از دسامبر تا اواخر مارس، خانم. کرافت، با کمک متحدانش، تنها نامزد اصلی فرمانداری بود که با تبلیغات در هفت بازار رسانه ای کنتاکی پخش شد.

آقای. کوارلز که اندکی کمتر از دو رقیب اصلی خود هزینه کرده است، به شدت در مناطق روستایی ایالت مبارزات انتخاباتی انجام داده و بیش از 235 تاییدیه از مقامات محلی، از جمله قضات شهرستان، شهرداران و قضات به دست آورده است.

نام کوچک او که روز چهارشنبه به عنوان بخشی از خرید اولیه شش رقمی منتشر شد، نشان می‌دهد که او چگونه “در مزرعه خانوادگی من در روستایی کنتاکی بزرگ شده است.” آقایی که یک دهه در فرانکفورت شناخته شده بود. کوارلز برای حمایت از روابط طولانی مدت استفاده کرده است.

اسکات جنینگز، یک عامل جمهوری خواه در ایالت، در جمع بندی رقابت بین سه رقیب برتر گفت: «یک سلبریتی در مقابل منابع در مقابل مدرسه قدیمی».

آقای کامرون می‌افزاید: «کامرون پیشتاز است، اما شکی نیست که این مسابقه نزدیک شده و سیال باقی مانده است». جنینگز که مانند بسیاری دیگر از جمهوری خواهان بی طرف مانده است.

در واقع، بسیاری از نیروهای اصلی در سیاست جمهوری خواه کنتاکی در حاشیه مانده اند. آقای. به گفته افراد نزدیک به او، مک‌کانل تأییدیه‌ای صادر نکرده است و برنامه‌ای برای انجام آن ندارد، و شبکه گسترده‌ای از عوامل او در ایالت عمدتاً طرفی را انتخاب نکرده است. سناتور رند پل نیز از نامزدی حمایت نمی کند. و بیشتر نمایندگان کنگره کنتاکی – به جز نماینده جیمز کامر، که خانم را تایید کرد. کرافت – از مسابقه خارج شده است.

برای جمهوری خواهان، بخشی از چالش شکست آقای. Beshear با تسلط GOP بر دولت ارتباط دارد. جمهوری خواهان اکثریت فوق العاده در مجلس قانونگذاری را در اختیار دارند و همین امر باعث می شود که فرماندار بدون داشتن حق وتو قدرت زیادی داشته باشد. با این حال این آقای را نگه داشته است. از رویارویی‌های مشاجره‌آمیز با جمهوری‌خواهان در مورد مسائل مهم کناره گیری کرد و به او اجازه داد تا بر استفاده از منابع دولتی برای کمک به تعمیر زیرساخت‌ها و بهبود اقتصاد تمرکز کند.

بی پولی خانم کرافت، آقای کامرون سعی کرده است بر تایید خود از سوی آقای کامرون تاکید کند. ترامپ. در یک مصاحبه هشت دقیقه ای، آقای. کامرون چهار بار به این تایید اشاره کرد.

او به سرعت اشاره می کند که خانم. کرافت که سخنرانی‌اش به شدت بر دوران تصدی او در دولت ترامپ تمرکز دارد، از حمایت رئیس‌جمهور سابق برخوردار نیست.

آقای “علیرغم آنچه که دیگران ممکن است به شما بگویند.” کامرون در یک شام روز لینکلن در شهرستان مید به جمعیت گفت: “رئیس جمهور دونالد جی. ترامپ از این کمپین برای فرمانداری حمایت کرده است.”

در مورد مسائل، آقای کامرون و خانم صنایع دستی نور روز کمی بین خود دارند. آموزش و پرورش یک اصل اساسی است که هم متعهد به اخراج کمیسر فعلی آموزش و پرورش است و هم آنچه را که آنها دستور کار “بیدار” در مدارس می نامند را به سخره می گیرند. هر دو با وجود اینکه در ایالتی در فاصله 1000 مایلی مکزیک زندگی می کنند، از مسائل ملی مانند مرز جنوبی استقبال می کنند.

آنها همچنین مبارزه با اپیدمی مواد افیونی، و به ویژه فنتانیل را، پلانک های کلیدی ساخته اند. آقای. کامرون اغلب خاطرنشان می کند که دفتر او در تلاش است تا کمتر از 900 میلیون دلار از شهرک ها برای مقابله با معضل مواد مخدر و توانمندسازی مجریان قانون جذب کند. ام‌اس. کرافت داستان عاطفی مبارزه دخترش با اعتیاد را تعریف کرده و خواستار مجازات های سخت تری برای فروشندگان مواد مخدر شده است.

ام‌اس. کرافت همچنین از صنعت زغال‌سنگ ایالت حمایت شدیدی می‌کند و پلاکاردهای او متعهد می‌شوند که “EPA جو بایدن را شکست دهد”

در اظهارات خود در شفردسویل سه شنبه گذشته، آقای. کامرون نبردهای متعدد خود را با آقای. بشیر.

آقای بشیر می گوید: «زمانی که فرماندار بشیر تصمیم گرفت کلیساها را تعطیل کند، من به دادگاه فدرال رفتم و پس از 9 روز، کلیساها را در کنتاکی بازگشایی کردم. کامرون با اشاره به مقررات اولیه بیماری همه گیر گفت.

در هر ایستگاه در کمپلزویل، خانم. کرافت نسخه‌ای از «همه پسرها آبی نیستند» را که خاطراتی درباره بزرگ شدن سیاه‌پوست و عجیب و غریب بود، به عنوان نمونه‌ای از کتاب‌هایی که او می‌خواست در کلاس درس ممنوع شود، نگه داشت.

او گفت: “ما باید بیداری را از مدارس خارج کنیم.”

جان آلن، 74 ساله، از شهرستان تیلور، که برای دیدن خانم. Craft در Jeff’s Food Mart، با تأیید چنین مواضعی صحبت کرد.

او گفت: «آنچه او در سخنرانی امروزش گفت دقیقاً همان احساسی است که من دارم. “من از همه این مسائل بیدار شده در دستور کار خسته شده ام. من فقط از آن خسته شده ام. و فکر می کنم بقیه هم همینطور هستند، و من از اینکه کسی به من بگوید چه می توانم بگویم و چه چیزی نمی توانم بگویم خسته شده ام. آنها باید بفهمند که متمم اول واقعاً چیست.”

اما برخی از رای دهندگان هنوز تصمیم خود را می گیرند.

رز گرین، 62 ساله، از شهرستان مید، گفت که در ابتدا به سمت آقای. کامرون در مقابل خانم مهارت. او دوستانی داشت که با او به کلیسا رفته بودند و از موقعیت های اقتصادی او خوشش می آمد.

او افزود: «اما بعد از آن من تبلیغات او را دیدم.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما