دیدار نیب ریس لیکیں جودو اسیان با خوسروی‌وفا

کد خبر : 1852572 |
17 فروردین 1401 ساعت 21:25 |
36 بازدید |

0
نقطه نظر

نایب رئیس فدراسیون جودوی آسیا و رئیس فدراسیون جودوی عراق با محمود خسرویفه رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار نیب ریس لیکیں جودو اسیان با خوسروی‌وفا

سیدسمیر صادق الموسوی نایب رئیس فدراسیون جودوی آسیا و رئیس فدراسیون جودو عراق امروز (سه شنبه – 17 فروردین) با حضور در کمیته ملی المپیک ضمن بازدید از موزه ملی ورزش ایران به همراه محمود خسروی. رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمن دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان ضمن خیرمقدم به نایب رئیس انجمن جودوی آسیا گفت: ارش میراسماعیلی یکی از چهره های نامدار جودوی آسیا، جهان و پرافتخارترین قهرمان است. جودوی ایران علیرغم مشکلاتی که برای جودو و تعلیق آن به وجود آمده بود انگیزه خود را از دست نداد و در این مدت به خدمات خود توجه زیادی داشت که بسیار قابل تقدیر است.

محمود خسرویوا همچنین خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک از حمایت همه جانبه این مدیر سرشناس و چهره سرشناس ورزشی برخوردار است و همچنان پیگیر مسائل مربوط به وی است.

رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان تصریح کرد: ایران و عراق شباهت های فرهنگی و مذهبی زیادی دارند به طوری که در سفر به این کشور با مهمان نوازی عراقی ها هرگز احساس فقر نمی کنیم و امیدوارم شما هم همین احساس را داشته باشید. شما به ایران سفر می کنید

سمیر صادق الموسی، نایب رئیس انجمن یهودیان آسیایی نیز ضمن تشکر از فرصت این دیدار و تاکید بر روابط دوستانه دو کشور و اشتراکات فرهنگی، اظهار داشت: روابط دوستانه بین کشورهای ایران و عراق در همه موارد است. به طوری که طبق تفاهماتی که دو بار داشته ایم میزبان جودوکاران ایران در اردو و مسابقات مشترک بود.

وی یادآور شد: قطعا در عرصه بین المللی از ایران دفاع خواهیم کرد و هیچ عاملی نمی تواند روابط ایران و عراق را از بین ببرد و همانطور که شما در سفر به عراق احساس فقر نمی کنید در سفر به ایران نیز ما چنین احساسی نداریم. و بدون شک افزایش فرصت های ورزشی بین این دو جوان، جدای از افزایش دوستی، باعث رشد مهمانی های ورزشی می شود.

ارش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو نیز خاطرنشان کرد: انصافاً مسئولان دو کشور عراق و ایران در این مدت ارتباط خوبی با ایران داشته اند و حتی قرارداد ورزشی در این زمینه امضا کرده ایم و این روابط. ادامه دارد.

در این دیدار ابو یاسر رئیس هیئت جودو کربلا نیز حضور داشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم