دیدار نیب ریس لیکیں جودو اسیان با خوسروی‌وفا

کد خبر : 1852572 |
17 فروردین 1401 ساعت 21:25 |
36 بازدید |

0
نقطه نظر

نایب رئیس فدراسیون جودوی آسیا و رئیس فدراسیون جودوی عراق با محمود خسرویفه رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار نیب ریس لیکیں جودو اسیان با خوسروی‌وفا

سیدسمیر صادق الموسوی نایب رئیس فدراسیون جودوی آسیا و رئیس فدراسیون جودو عراق امروز (سه شنبه – 17 فروردین) با حضور در کمیته ملی المپیک ضمن بازدید از موزه ملی ورزش ایران به همراه محمود خسروی. رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمن دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان ضمن خیرمقدم به نایب رئیس انجمن جودوی آسیا گفت: ارش میراسماعیلی یکی از چهره های نامدار جودوی آسیا، جهان و پرافتخارترین قهرمان است. جودوی ایران علیرغم مشکلاتی که برای جودو و تعلیق آن به وجود آمده بود انگیزه خود را از دست نداد و در این مدت به خدمات خود توجه زیادی داشت که بسیار قابل تقدیر است.

محمود خسرویوا همچنین خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک از حمایت همه جانبه این مدیر سرشناس و چهره سرشناس ورزشی برخوردار است و همچنان پیگیر مسائل مربوط به وی است.

رئیس کمیته ملی المپیک کیشورمان تصریح کرد: ایران و عراق شباهت های فرهنگی و مذهبی زیادی دارند به طوری که در سفر به این کشور با مهمان نوازی عراقی ها هرگز احساس فقر نمی کنیم و امیدوارم شما هم همین احساس را داشته باشید. شما به ایران سفر می کنید

سمیر صادق الموسی، نایب رئیس انجمن یهودیان آسیایی نیز ضمن تشکر از فرصت این دیدار و تاکید بر روابط دوستانه دو کشور و اشتراکات فرهنگی، اظهار داشت: روابط دوستانه بین کشورهای ایران و عراق در همه موارد است. به طوری که طبق تفاهماتی که دو بار داشته ایم میزبان جودوکاران ایران در اردو و مسابقات مشترک بود.

وی یادآور شد: قطعا در عرصه بین المللی از ایران دفاع خواهیم کرد و هیچ عاملی نمی تواند روابط ایران و عراق را از بین ببرد و همانطور که شما در سفر به عراق احساس فقر نمی کنید در سفر به ایران نیز ما چنین احساسی نداریم. و بدون شک افزایش فرصت های ورزشی بین این دو جوان، جدای از افزایش دوستی، باعث رشد مهمانی های ورزشی می شود.

ارش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو نیز خاطرنشان کرد: انصافاً مسئولان دو کشور عراق و ایران در این مدت ارتباط خوبی با ایران داشته اند و حتی قرارداد ورزشی در این زمینه امضا کرده ایم و این روابط. ادامه دارد.

در این دیدار ابو یاسر رئیس هیئت جودو کربلا نیز حضور داشت.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما