در مسابقه گالری، Shainman فراتر از چلسی به TriBeCa Landmark گسترش می یابد.

جک شینمن، ساکن منطقه گالری در محله چلسی نیویورک از سال 1997، ردپای خود را فراتر از چلسی، به یک نقطه عطف تاریخی عظیم در حاشیه TriBeCa گسترش خواهد داد.

هنگامی که بازسازی در پاییز 2023 به پایان برسد، گالری جک شینمن دفتر مرکزی خود را در 20000 فوت مربع از ساختمان برج ساعت ایتالیایی ساخته خواهد شد. ساختمان احیای رنسانس که زمانی محل شرکت بیمه زندگی نیویورک بود. این ساختمان که اکنون به نام خیابان لئونارد 108 (و محل کاندومینیوم‌های مجلل) شناخته می‌شود، توسط McKim, Mead & White در حدود سال 1898 تکمیل شد و در فهرست ملی مکان‌های تاریخی ایالات متحده ثبت شده است.

شینمن در جریان بازدید اخیر از این مکان گرد و خاکی با همسرش، کارلوس وگا، نقاش اسپانیایی الاصل که رهبری خلاقانه و تدارکاتی پروژه را بر عهده دارد، گفت: “فضا ما را اغوا کرد.” “محافظان این فضای دیدنی شگفت انگیز چیزی است که کارلوس و من باید واقعاً به آن فکر می کردیم و در نظر می گرفتم. این یک مسئولیت بزرگ است.

فروشنده پاسگاه بالای ایالت معروف به مدرسه را حفظ خواهد کرد، مدرسه ای به مساحت 30000 فوت مربع در کیندرهوک، نیویورک، که به بازسازی گسترده نیز نیاز داشت، و به برپایی نمایشگاه ها در فضای خود در چلسی، در خیابان بیستم غربی ادامه خواهد داد.

گالری جدید چندین فضاهای نمایشگاهی، یک کتابخانه و دفاتر را برای بیش از 30 کارمند در سه طبقه ساختمان برج ساعت ارائه می دهد. این گالری آدرس جدیدی خواهد داشت: خیابان لافایت 46، که نمایانگر ورودی گالری در ضلع شرقی ساختمان است.

این ساختمان دارای یک تالار بانک Beaux-Arts است که به فضای اصلی نمایشگاه تبدیل خواهد شد. شینمن گفت: “این یک کلیسای جامع است.” او به سقف‌های 29 فوتی پرآذین، پله‌های جارو و دیواری از پنجره‌های قوسی اشاره کرد.

وگا گفت آنچه بیش از همه او و هنرمندان دیگری را که این زوج تالار بانک را به آنها نشان داده اند هیجان زده کرده است این است که چگونه هنر قرن 21 می تواند با فضای آراسته و تاریخ مشکل ساز آن تعامل داشته باشد. (بیمه زندگی نیویورک زمانی زندگی افراد برده شده را به عنوان “مال” بیمه می کرد.)

Shainman این فضا را نزدیک به 20 میلیون دلار خریداری کرد و پیش بینی می کند که 3 تا 4 میلیون دلار اضافی برای بازسازی سه فازی آن بپردازد. صاحب گالری گفت که این خرید در مقایسه با اجاره 10 ساله در چلسی منطقی بود. معمار این پروژه خواهرزاده این زوج، گلوریا وگا مارتین است که در مالاگا، اسپانیا مستقر است.

Shainman نشان دهنده فهرست بزرگ و متنوعی از هنرمندان با تحسین جهانی است که بسیاری از آنها به موضوعات اجتماعی و فرهنگی می پردازند. آنها شامل کری جیمز مارشال، کری مای ویمز، هنک ویلیس توماس، نینا شانل آبنی، ال آناتسوی، نیک کیو، تویین اوجیه اودوتولا و لینیت ییادوم-بواکیه، همراه با املاک بارکلی ال هندریکس و گوردون پارکس هستند.

با این حرکت او به مهاجرت گالری به ترایبکا می پیوندد که حدود شش سال پیش از سایر نقاط نیویورک، به ویژه چلسی آغاز شد. اما آن بریژیت سیرویس، کارشناس املاک و مستغلات برای سازمان‌های هنری که به گالری کمک می‌کرد، هشدار داد که حرکت شینمن نباید به‌عنوان اظهارنظری در مورد دوام چلسی به‌عنوان یک مرکز هنری تلقی شود، بلکه به‌عنوان تمایلی برای فرار از «ایده‌آل‌های مدرنیستی دقیق» تلقی شود. از مکعب سفیدی که گالری هنر معاصر را در چلسی تعریف می کند.

محله‌های جدید، Shainman را در همان لیگ برخی از گالری‌های دارای خانه‌های بزرگ در نیویورک قرار می‌دهد که به عنوان مقاصد فرهنگی عمل می‌کنند – از جمله Pace (که هشت طبقه خود را اجاره می‌کند)، دیوید زویرنر، گاگوسیان و هاوزر اند ویرث. گالری Shainman مانند سایر قاره ها دارای یک گیره پا در سراسر قاره ها نیست. شینمن گفت: “من علاقه ای به افتتاح گالری در سراسر جهان ندارم، اما زمان آن رسیده بود که یک گالری درست در نیویورک، جایی که در تمام طول این مدت بوده ایم، ایجاد کنم، که مناسب تاثیر فرهنگی هنرمندانی باشد که در حرفه آنها فعالیت می کنند. ما به ساخت کمک کرده ایم.»

نیک کیو، که گالری او از سال 2005 نمایندگی کرده است، موضوع نمایش افتتاحیه در 46 لافایت خواهد بود که برای پاییز 2023 برنامه ریزی شده است. این هنرمند آثار هنری بزرگ جدیدی را به نمایش خواهد گذاشت که از عظمت معماری صحبت می کنند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما