در این تصویر چه خبر است؟ | 15 مه 2023

1. پس از نگاه دقیق به تصویر بالا (یا تصویر در اندازه کامل)، به این سه سوال فکر کنید:

2. در مرحله بعد، با کلیک بر روی دکمه نظر و ارسال در کادری که در سمت راست باز می شود، به گفتگو بپیوندید. (از دانش‌آموزان 13 سال و بالاتر دعوت می‌شود نظر بدهند، اگرچه معلمان دانش‌آموزان جوان‌تر می‌توانند آنچه را که دانش‌آموزانشان می‌گویند ارسال کنند.)

3. بعد از اینکه پست گذاشتید، سعی کنید دوباره بخوانید تا ببینید دیگران چه گفته‌اند، سپس با ارسال نظر دیگری به شخص دیگری پاسخ دهید. از دکمه “پاسخ” یا علامت @ برای خطاب مستقیم به آن دانش آموز استفاده کنید.

هر دوشنبه، همکار ما، استراتژی‌های تفکر بصری، بحث را از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر به وقت شرقی با بازنویسی نظرات و پیوند دادن به پاسخ‌ها برای کمک به درک عمیق‌تر دانش‌آموزان تسهیل می‌کند. شما ممکن است از پاسخ های آنها به عنوان مدلی برای خود استفاده کنید.

4. بعدازظهرهای پنجشنبه در پایین همین پست اطلاعات بیشتری در مورد عکس منتشر خواهیم کرد. چگونه خواندن کپشن و یادگیری داستان پشتی آن به شما کمک می کند تا تصویر را متفاوت ببینید؟

اطلاعات بیشتر را در بعدازظهر پنجشنبه اینجا ارسال خواهیم کرد. گوش به زنگ باشید!


بیشتر؟

تمام تصاویر این مجموعه یا نمایش اسلاید 40 تصویر مورد علاقه ما – یا 40 تصویر دیگر را ببینید.

در این ویدیو درباره این ویژگی بیشتر بیاموزید و در وبینار درخواستی ما بیاموزید که چگونه و چرا معلمان دیگر از آن در کلاس های درس خود استفاده می کنند.

دریابید که چگونه می توان معلمان را در روش تسهیل راهبردهای تفکر بصری آموزش داد.

از دانش‌آموزان 13 سال و بالاتر در ایالات متحده و بریتانیا و 16 سال و بالاتر در جاهای دیگر دعوت می‌شود که نظر بدهند. تمامی نظرات توسط کارکنان شبکه آموزشی تعدیل می شود، اما لطفاً به خاطر داشته باشید که پس از پذیرفته شدن نظر شما، عمومی خواهد شد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما