دروازه بان آلمان اول در غیاب نویر مشخص شد

کد خبر : 1873157 |
10 اسفند 1401 ساعت 00:19 |
36.4K بازدید |

2
نقطه نظر

تلنگر: ما نظارت زیادی در مورد این پست نداریم

سرمربی تیم ملی آلمان در غیاب او از نویر به عنوان دروازه بان تیم اصلی نام برد.

دروازه بان آلمان اول در غیاب نویر مشخص شد

به گزارش “ورزش سه”، شکستگی استخوان بزرگ و کوچکی که مانوئل نویر هنگام اسکی در تعطیلات خود دچار شد، بایرن در نیم فصل دوم با مشکل جدی مواجه شد و این باشگاه مجبور شد یان زیمر را به سوئیس بفرستد. جایگزینی عنوان برای جاده موقت نوآر به مونیخ. هانسی فلیک، سرمربی تیم آلمانی نیز در مصاحبه اخیر خود در غیاب نویر تیم شماره یک خود را معرفی کرد.

او در غیاب نویر که قرار است شماره یک تیم ملی آلمان را بر تن کند، پرسید که فلیک در پاسخ گفت: دروازه بان جدید اولین گل ما خواهد بود، البته دروازه بان های بی کیفیت کمترین آن هستند. ما همیشه 3-4 دروازه بان در بین بهترین های جهان داریم.

سرمربی تیم ملی آلمان در بخشی دیگر از شرکتش تاکید کرد که تیمش بیش از هر پست دیگری نیاز به پیشرفت و توجه در قسمت دفاعی دارد. وی در این خصوص افزود: باید دفاع خود را ارتقا دهیم. اگر در سطح جهانی نگاه کنید، متوجه خواهید شد که تیم هایی که گل های کمتری را کشف کردند، موفق تر بودند.

وی با اشاره به ضعف تیم دفاعی در قطر افزود: رقبای ما در جام جهانی در این زمینه کارآمدتر از ما هستند و به همین دلیل حذف شدیم. باید در این زمینه بهتر عمل کنیم و دیدارهای بعدی را راضی از خط دفاعی کنار بگذاریم.»

1807057

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما