جیمی کیل، قهرمان سابق شنای آمریکا در جزایر ویرجین آمریکا درگذشتCNN

به گفته مقاماتی که در حال تحقیق درباره مرگ او در جزیره سنت است، جیمی کیل قهرمان سابق شنای آمریکا در جزایر ویرجین آمریکا درگذشت. جان.

اداره پلیس جزایر ویرجین ایالات متحده می گوید که دوست پسر کیل که نامش فاش نشده بود، سه شنبه گذشته وقتی او را در کف خانه پیدا کرد، یک بار را ترک کرد تا او را بررسی کند.

مقامات گفتند که دوست پسر و یکی از دوستانش او را سوار یک وسیله نقلیه کردند و او را به مرکز بهداشت اجتماعی Myrah Keating-Smith منتقل کردند، جایی که CPR انجام شد.

مقامات افزودند که کایل 42 ساله در نهایت “تسلیم بیماری خود شد” و گفتند که او در بدو ورود فوت کرده است. علت مرگ اعلام نشده است.

به گزارش فینا، کایل در مسابقات قهرمانی پان پاسیفیک 1997 به عنوان عضوی از رله آزاد 4 در 200 متر زنان آمریکا، طلا گرفت. او همچنین در نوامبر 1998 در جام جهانی شنا فینا در برزیل به مدال نقره دست یافت. در 800 متر آزاد زنان.

لیندسی مینتنکو، مدیر عامل تیم ملی شنای آمریکا گفت: «USA Swimming از شنیدن خبر درگذشت جیمی کیل ناراحت است. جیمی در اواخر دهه 1990 عضو تیم ملی ما بود و یک هم تیمی گرامی بود. ما به دوستان و خانواده جیمی تسلیت می‌گوییم.»

کیل در نوجوانی مدتی را در مدرسه بولس در جکسونویل فلوریدا گذراند، یک مدرسه مقدماتی کالج خصوصی که به عنوان نیروگاه شنا و غواصی شناخته می‌شود.

جویونگ لی، شناگر سابق بولز، گفت که “هرگز کسی را ندیده است که مانند جیمی اخلاق کاری داشته باشد.”

او گفت که در طول تمرین خود را به فرسودگی کامل سوق می دهد.

او گفت: «او خیلی سرسخت بود… یک رقیب جدی. اما بیرون از استخر، او فردی بسیار شیرین و حساس بود.

کیل در رده بندی شنای ایالات متحده برای فصل 97-1996 در حداقل 10 رویداد در رده بندی 16 ورزشکار برتر سراسر کشور در رده سنی خود قرار گرفت.

او قبل از انتقال به دانشگاه مین برای مدت کوتاهی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی شنا کرد، جایی که در تنها فصل خود نامه ای به دست آورد. او در سال 2003 فارغ التحصیل شد.

مقامات در بیانیه ای ایمیلی گفتند: “دانشگاه دو و میدانی مین از اطلاع از مرگ جیمی کیل، شناگر سابق خرس سیاه، متأسف است.” “جامعه دانشگاه مین از همه می خواهد که خانواده و دوستان جیمی را در افکار خود نگه دارند.”

سی ان ان برای اظهار نظر با خانواده کیل و همچنین برای جزئیات بیشتر با مقامات تماس گرفته است.

در بیانیه خبری پلیس آمده است که کیل اهل نیوهمپشایر است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما