جدایی پیک و جوردی آلبا از بارسا؟

دیاریو اسپورت امروز نوشت که مدیران بارسا قصد دارند در نقل و انتقالات زمستانی با جرارد پیکه و جوردی آلبا همکاری کنند.

حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا و سقوط این تیم به لیگ اروپا شب گذشته قطعی شد. اینتر با پیروزی مقابل ویکتوریا پلزن امیدهای بارسا را ​​نابود کرد و آبه و اناره با سه گل مقابل بایرن شکست خوردند. به این ترتیب بارسا لیگ قهرمانان را ترک کرد و این توافق تبعات مالی زیادی دارد و بارسلونا ضرر زیادی خواهد کرد.

به گزارش اسپورت، اولین پیامدهای ورزشی این ناکامی قطع همکاری با دو کاپیتان این تیم جرارد پیکه و جوردی آلبا خواهد بود. با احتساب مالیات، پایک تا پایان قرارداد 80 میلیون یورو طلب خواهد کرد. طلب این باشگاه تا پایان قراردادش 65 میلیون یورو است. به این ترتیب بارسا برای دو بازیکن نیمکت نشین باید 145 میلیون یورو هزینه کند. در شرایط فعلی این امر غیرممکن است و به همین دلیل به زودی مذاکرات با هر دو بازیکن آغاز می شود تا تیم در زمستان امسال متفاوت باشد.

مذاکره با آنها در تابستان به نتیجه نرسید و این دو بازیکن با کاهش دستمزد خود موافقت نکردند اما مدیران باشگاه خوشبین هستند که این بار مذاکرات به نتیجه مثبتی ختم شود. به گزارش اسپورت، پیکه و آلبا تنها خروجی بارسا در زمستان نخواهند بود و بارسا برای حفظ اقتصاد خود باید تعدادی از بازیکنان خود را بفروشد.

منبع: ورزش

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما