جایگزینی Legends در زمین بسکتبال کالج

کالب دنیلز در چهارشنبه شب بهار گذشته برای شام با خانواده اش بیرون آمده بود که پیامکی از جوی فلانری، مدیر عملیات بسکتبال برای برنامه مردان ویلانوا دریافت کرد.

برای کل تیم ارسال شد و به بازیکنان دستور داده شد که در ساعت 8 شب همان شب 20 آوریل به جلسه اجباری تیم در اتاق فیلم بیایند.

دانیلز به یاد می آورد: «ما هرگز به این دیر ملاقات نداشتیم، بنابراین کاملاً غیرعادی بود. همه ما ساعت 8 به آنجا آمدیم و آن زمان بود که خبر را شنیدیم.

خبر – که قبلاً در رسانه های اجتماعی به بیرون درز کرده بود – این بود که جی رایت، مربی قدیمی تیم، در سن 60 سالگی بازنشسته می شود و کایل نپتون، دستیار سابق ویلانوا که در سال 2021-2022 فوردهام را هدایت می کرد، جانشین او خواهد شد. در یک جلسه احساسی، رایت ابتدا تیم را مورد خطاب قرار داد و سپس نپتون نیز از آن پیروی کرد.

دانیلز گفت: “قطعا سر ما می چرخید.” من فقط سعی می‌کردم بفهمم واقعاً چه اتفاقی دارد می‌افتد، سعی می‌کردم بفهمم چه اتفاقی دارد می‌افتد.»

با شروع فصل جدید، نپتون 37 ساله یکی از دو مربی بسکتبال مردان جوان است که جایگزین اسطوره های این بازی می شود. او جانشین رایت می‌شود، که دو قهرمانی ملی را در ویلانوا به دست آورد و برنامه را به چهار فینال فور هدایت کرد، از جمله آوریل در نیواورلئان. در دوک، جان شایر، 35 ساله، مایک کریژوسکی را برعهده می گیرد، که در 75 سالگی پس از اینکه تیمش را به پنج عنوان قهرمانی NCAA رساند – دومین قهرمانی در مسابقات مردان تنها پس از جان وودن 10 با UCLA – و 13 فینال فور، از جمله فصل گذشته، بازنشسته شد.

نپتون گفت: برای من، آنقدر که مردم فکر می کنند به آن فکر نمی کنم. تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که سعی کنم مرد خودم باشم و سعی کنم بهترین کاری را که می توانم برای ویلانووا انجام دهم.

از طرف زنان، کوکوس واشنگتن، 51 ساله، قهرمان WNBA به عنوان بازیکن، جایگزین یکی از برجسته ترین مربیان بازی، جی. ویویان استرینگر، در راتگرز می شود. استرینگر، 74 ساله، یک تالار مشاهیر، رتبه پنجم در پیروزی های حرفه ای را دارد و تنها مربی در تاریخ NCAA است که سه برنامه مختلف را به فینال فور هدایت می کند.

این دومین شغل سرمربی واشنگتن پس از هدایت پن استیت به سه عنوان قهرمانی در کنفرانس های فصل عادی از سال 19-2007 است.

باب هاگینز، مربی مردان ویرجینیای غربی، یکی از اعضای تالار مشاهیر، گفت: “پیروی از یک افسانه، سخت است.” “من مطمئن هستم که آنها کار بزرگی انجام خواهند داد، اما سخت است.

“آنها کفش های بزرگی برای پر کردن هستند. بزرگ.”

انتظارات نیز بالاست، به خصوص در دوک، که در رتبه اول قرار دارد. در نظرسنجی پیش فصل آسوشیتدپرس در رتبه هفتم و در ویلانووا رتبه شماره را کسب کرد. 16.

ریک پیتینو، مربی مردان آیونا که از تالار مشاهیر است، گفت: “هر کاری که آنها انجام می دهند زیر میکروسکوپ خواهد بود.”

پیتینو افزود: «تا زمانی که جذب نیرو قوی باشد، آن افراد عالی عمل خواهند کرد.

Scheyer کاپیتان تیم قهرمانی دوک 2009-10 بود و سپس به صورت حرفه ای در خارج از کشور و در ایالات متحده بازی کرد و سپس به عنوان دستیار ویژه در 2013-2014 به دوک بازگشت. او در سال 2018 به عنوان دستیار سرمربی ارتقا یافت.

هنگامی که کریژوسکی در ژوئن 2021 اعلام کرد که پس از پایان فصل بازنشسته خواهد شد، به او و شایر اجازه داد تا مسئولیت ها را به شیوه ای منظم تقسیم کنند. Scheyer در آن بهار و تابستان روی جذب نیرو متمرکز شد، در حالی که کریژوسکی زمان بیشتری برای حضور در دانشگاه و کار با تیم نهایی خود داشت.

به نظر می‌رسید این طرح کارساز بود: دوک عنوان فصل عادی کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس را به دست آورد و در 32 بازی پیروز شد و سپس در نیمه‌نهایی ملی به رقیب کارولینای شمالی سقوط کرد.

و Scheyer نه تنها No. طبق رتبه بندی 247sports.com، 1 کلاس برای سال 2022، اما دوک نیز رتبه اول را دارد. 1 کلاس 2023.

به همین دلیل است که فکر می‌کنم مدرسه برای معرفی سرمربی بعدی و اعلام برنامه‌های مربی K که در آن می‌توانیم در بالاترین سطح به عضوگیری و جذب بازیکنان بزرگ ادامه دهیم، احساس فوریت داشتند. شایر در سال 2021 به نیویورک تایمز گفت.

با شروع دوره مربیگری Scheyer، جرمی روچ، گارد جوان، کاپیتان تیم، می گوید که حال و هوا “به طور کلی یکسان است.”

وی افزود: آنها به نوعی تجسم همان فرهنگ هستند و اینکه در هر تمرینی 110 درصد می‌دهند و انرژی می‌آورند، بنابراین به همین معنی است.

در ویلانوا، انتقال به روش نظامی دوک برنامه ریزی نشده بود، اما هنوز تداوم زیادی وجود دارد.

نپتون در حالی که در فوردهام مربیگری می کرد تنها یک سال از برنامه دور بود و تقریباً تمام بازیکنان فعلی گربه های وحشی را به خدمت گرفت یا مربیگری کرد. او همچنین دستیاران رایت را دست نخورده نگه داشت و کلاس استخدام سه نفره‌اش را که توسط کم ویتمور، فوروارد پنج‌ستاره تازه‌کار قرار داشت، حفظ کرد.

دانیلز، نگهبان دانشجوی فارغ التحصیل گفت: “این راحت است زیرا آنها آن را در خانواده نگه داشتند و ما او را شخصا و به عنوان یک مربی می شناسیم.” بنابراین ما حاضریم سخت‌تر برای او بازی کنیم، همانطور که مربی رایت انجام می‌دهیم.»

نپتون در فصل انفرادی خود در فوردهام که در کنفرانس آتلانتیک 10 بازی می کند، 16 بر 16 پیش رفت، دور از نورهای درخشان شرق بزرگ. در بازی های غیرکنفرانسی، لیست او شامل بازی هایی با ایالت آیووا، ایالت میشیگان و احتمالاً کارولینای شمالی است که در رده بندی قرار دارد. 1.

کیت اورگو، که قبل از جانشینی او در فوردهام دستیار زیر نظر نپتون بود، فکر می‌کند که نپتون برای ویلانوا مناسب است.

او گفت: «او سال گذشته منحنی یادگیری را داشت. من فکر می کنم همیشه به عنوان سرمربی یا حتی به عنوان کمک مربی یک منحنی یادگیری وجود دارد.”

دکتر. جان جیانینی، سرمربی قدیمی La Salle که اکنون به عنوان یک تحلیلگر تلویزیونی کار می کند، گفت که تحت تأثیر قرار گرفته است که در طول فصل تنهایی نپتون در فوردهام، او پیشگام تاکتیک های مربیگری جدید بود و به سادگی سعی نکرد از تمایلات رایت تقلید کند.

جیانینی گفت: هر کاری که او انجام داد با کاری که ویلانووا انجام داد بسیار متفاوت بود. دفاع های متعدد، دفاع ترکیبی بیشتر، بسیار متفاوت بود و بسیار موفق بود.

در راتگرز، واشنگتن در موقعیت منحصر به فرد خود قرار دارد. اگرچه استرینگر در بهار بازنشسته شد، اما در واقع از پایان فصل 2020-2020 مربیگری نکرده بود. او سال گذشته مرخصی گرفت، اگرچه راتگرز وقتی این خبر را قبل از فصل گذشته اعلام کرد به دلیل آن اشاره نکرد. طبق گزارش ها، استرینگر، یک نجات یافته از سرطان، نگران کاهش تست های کرونا بود.

تیم ایتمن فصل گذشته به عنوان سرمربی بازیگری برنامه فعالیت می کرد، زمانی که شوالیه های اسکارلت در مجموع 11-20 و 3-14 در Big Ten به پایان رسیدند. واشنگتن در ماه می به عنوان سرمربی جدید استخدام شد.

او در مراسم Big Ten Media Day گفت: “سبک بازی ما ممکن است کمی متفاوت باشد.” مربی استرینگر به خاطر دفاع عالی و بازی های کم گل شهرت داشت. من به نوعی می خواهم چند امتیاز دیگر کسب کنم تا سرعت کمی متفاوت باشد.”

بازی کردن با سرعت بالا ممکن است چالش برانگیز باشد زیرا این تیم فقط هشت بازیکن بورسیه دارد که شامل سه انتقال و دو دانشجوی سال اول می شود.

اریکا لافایت، مهاجم جوان بازگشته در روز رسانه ای تیم به NJ.com گفت: «فقط با هشت نفر بسیار سرگرم کننده است. «خیلی سریع است، و من احساس می‌کنم که بیشتر به هم پیوند می‌خوریم. گفتگوهای باز ما بهتر است. ما وقت نداریم که کلیک کنیم و کاری انجام دهیم، زیرا ما یک گروه کوچک هستیم. شما یک نفر را می بینید و می خواهید همه را ببینید.»

در نهایت شایر، نپتون و واشنگتن بر اساس برد و باختشان قضاوت خواهند شد. دوک 2-0 زیر نظر شایر در بازی روز سه‌شنبه مقابل شماره 2 بازی می‌کند. 5 کانزاس در قهرمانان کلاسیک در ایندیاناپولیس، در حالی که واشنگتن با پیروزی مقابل موسسه فناوری نیوجرسی در روز یکشنبه به 2-1 ارتقا یافت. نپتون 1-1 است که در روز جمعه به رقیب داخلی خود یعنی تمپل باخت. او و ویلانوا روز دوشنبه میزبان ایالت دلاور خواهند بود.

مربیان می توانند برای الهام گرفتن به هوبرت دیویس از کارولینای شمالی نگاه کنند. فصل گذشته، او اولین مربی جدید مردانی شد که تیمش را به بازی قهرمانی NCAA در اولین فصل کامل خود در راس پس از جایگزینی تالار مشاهیر و قهرمان سه بار روی ویلیامز هدایت کرد.

“آنها می خواهند از مشکلات خود در اداره یک سازمان خون آبی عبور کنند، می دانید؟” اد کولی مربی پراویدنس گفت.

وی افزود: “بزرگترین اهداکنندگان شما می خواهند بدانند که دلارهای آنها که به سختی به دست آورده اند به سمت پیروزی می رود، بنابراین تعادل خوبی است و شما بهترین کاری را که می توانید انجام می دهید. مطمئن می‌شوید که هر روز سخت کار می‌کنید، سعی می‌کنید بهترین تناسب را با فردی که هستید به‌عنوان یک مربی و مربی پیدا کنید و باید کمی خوش شانس باشید. این یک تعادل سخت است، سرگرم کننده است.”

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما