جاسپریت بومرا به این دلیل در اولین بازی T20I مقابل آفریقای جنوبی بازی نمی کند، اینجا را بررسی کنید | اخبار کریکت

در پرتاب اولین T20I بین هند و آفریقای جنوبی، روهیت شارما از بازی 11 خبر داد و نام جاسپریت بومراح در لیست گم شده بود. چنین چیزی برای هواداران غافلگیر کننده بود. بومراح در T20Is vs استرالیا بازگشت خود را انجام داد و فقط 2 مسابقه در این سری انجام داد و به بهترین شکل خود نگاه نکرد. طرفداران در تعجب هستند که چه اتفاقی برای Bumrah قبل از سریال بسیار مهم بین هند و آفریقای جنوبی افتاد. BCCI در توییتی به هواداران در مورد غیبت او اطلاع داد و گفت که او از کمردرد شکایت کرده است و در اولین مسابقه T20I مقابل آفریقای جنوبی در Thiruvananthapuram در کرالا بازی نخواهد کرد.

BCCI در حالی که به‌روزرسانی مصدومیت بومراح را ارائه می‌کرد، نوشت: “جاسپریت بومراح در جلسه تمرین روز سه‌شنبه هند از کمردرد شکایت کرد. تیم پزشکی BCCI او را ارزیابی کرد. او از اولین #INDvSA T20I محروم است.” (کارت امتیازات و به‌روزرسانی‌های مسابقه کریکت 1st T20I 2022 هند و آفریقای جنوبی را به صورت زنده دنبال کنید)

“ما ابتدا می‌خواهیم کاسه بازی کنیم. وقتی آخرین بار اینجا بازی کردیم، ویکت خوبی بود. کمی پوشش سبز بود، اما یک پیست ضربتی خوب خواهد بود. ادامه دادن به کاری که انجام می‌دهید و حفظ شتاب در این فرمت بسیار مهم است. جو بسیار سالمی در گروه وجود دارد و ما همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که همه جعبه‌ها را علامت می‌زنیم و تا کنون عملکرد خوبی داشته‌ایم و فقط می‌خواهیم به آن ادامه دهیم.” به کاسه.

او همچنین گفت که بومره به دلیل نغمه مفقود شده است. روهیت در حین بازی گفت: “هاردیک و بووی از سری آخر استراحت کردند. پنت و آرشدیپ به دنبال آنها می آیند. بومراء صبح یک نیگیل داشت بنابراین او از دست می دهد و چاهال نیز از دست می دهد. دیپک چهار و اشوین برگشتند.” .

آفریقای جنوبی (بازیکن یازدهم): کوینتون د کوک (و)، تمبا باووما (ج)، ریلی روسوو، آیدن مارکرام، دیوید میلر، تریستان استابس، وین پارنل، کاگیسو رابادا، کشاو ماهاراج، آنریش نورته، تبریز شمسی

هند (بازیکن یازدهم): Rohit Sharma(c)، KL Rahul، Virat Kohli، Suryakumar Yadav، Rishabh Pant(w)، دینش Karthik، Axar Patel، Ravichandran Ashwin، Harshal Patel، Deepak Chahar، Arshdeep Singh

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما