تیم بهترین رقصنده 3 هند 25 سالگی “چاییا چاییا” را با فرح خان جشن گرفت | اخبار تلویزیون

دهلی نو: شاهد زنده شدن جادوی سینما در این آخر هفته باشید زیرا نمایش واقعی رقص داخلی Sony Entertainment Television، «بهترین رقصنده 3» هند، «Cinema ke 110 Saal, Bemisaal» را جشن می گیرد.

با ادای احترام به سفر باشکوه فیلم‌های سینمایی در هند، شرکت کنندگان به همراه طراحان رقص خود با آهنگ‌های نمادهای افسانه‌ای مانند راج کاپور، کیشور کومار، شامی کاپور، آر‌دی برمن، آمیتاب باچان، نمادین‌ترین جودی‌های بالیوود مانند آن‌ها اجرا خواهند کرد. دارمندرا – هما مالینی و ریشی کاپور – نیتو سینگ در میان دیگران.

فرح خان، فیلمساز و طراح رقص، که در طول سالها بخشی جدایی ناپذیر از سینمای هند بوده است، جشن را حتی بیشتر «شاندار» خواهد کرد.

نوربو تامانگ و توشار شتی در حال اجرای ترکیبی از ترانه‌ها به عنوان ادای احترام به فرح خان، از جمله آهنگ افسانه‌ای «چاییا چاییا» دیده می‌شوند.

پس از اجرای نوربو تامانگ و توشار شتی، گیتا کاپور با دعوت از رقصندگان اصلی آهنگ “چاییا چاییا” برای جشن 25 سالگی این آهنگ نمادین، سورپرایز شیرینی را برای مربی خود، فرح خان، رقم خواهد زد. قرار ملاقات فرح خان را غافلگیر می کند و سپس می گوید: “موفقیت خود را به این افراد نسبت می دهم، به خاطر آنها اینجا نشسته ام. در هر قدم، هر آهنگ حرفه ای من، یکی از آنها آمده و مرا هل داده است. تا بهترین کار را انجام دهم. یک طراح رقص بدون دستیاران و رقصندگان آنها چیزی نیست. من واقعاً از آنها سپاسگزارم.”

بهترین قسمت شب زمانی خواهد بود که فرح خان به همراه تیمش به روی صحنه می رود تا گام نمادین «چایا چاییا» را انجام دهد؛ این واقعاً سورئال خواهد بود.

این آخر هفته، ساعت 8 شب با بهترین رقصنده 3 هند هماهنگ شوید و «Cinema ke 110 Saal, Bemisaal» را فقط در تلویزیون سرگرمی Sony جشن بگیرید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما