تکامل تعمیر چاپگر لیبل

تکنیک‌های تثبیت ورق طلا در زیر ابزار و تمبرها در قرن پانزدهم از جهان اسلام وارد شد و پس از آن صحافی چرمی با ابزار طلا به عنوان انتخاب معمولی برای صحافی‌های باکیفیت برای کلکسیونرها باقی ماند. عنوان روی ستون فقرات، یا اصلاً، همیشه رایج تر بود. اگر به اندازه‌ای چاپ می‌کنید که یک چاپگر پرهزینه با جوهر کم‌هزینه‌تر انتخاب کنید، توجه داشته باشید که چاپگرهای EcoTank و SuperTank اپسون، چاپگرهای MegaTank Canon و چاپگرهای Smart Tank Plus HP از جوهر بطری ارزان‌قیمتی استفاده می‌کنند که در مخازن داخلی می‌ریزید. در حالی که مدل‌های Brother's INKvestment با کارتریج‌های جوهر با ظرفیت بالا – در برخی موارد، چندین مجموعه از آنها – که جوهر را در مخزن‌های داخل چاپگر تخلیه می‌کنند، ارسال می‌شوند. همین هزینه برای چاپ سیاه یا رنگی اعمال می شود و هر شرکتی به طور خودکار جوهر بیشتری برای شما ارسال می کند که شما تمام شود. ما در چاپگرهای زبرا، دیتامکس و ساتو تخصص داریم، اما توانایی خدمات رسانی به تجهیزات چاپ از هر سازنده ای را داریم. همچنین، استفاده از جوهر غیر تایید شده توسط سازنده می تواند ضمانت شما را نقض کند.

برخی از سازندگان چاپگر برنامه‌های اشتراک جوهر را نیز ارائه می‌کنند که می‌تواند هزینه‌های جاری را کاهش دهد، به خصوص اگر نزدیک به تعداد صفحات موجود در طرح چاپ کنید. مناقشه قفل توزیع کننده کاهش یافته است و قفل صفحه قاب (PFN) برای افزایش موازی و دانه بندی بهینه شده است. برای برچسب خود در صفحه بعد پرداخت کنید. آن را از صفحه آخر چاپ کنید. چرخه کاری توصیه شده معمولاً به میزانی است که می تواند به طور منظم تحمل کند و همچنان به اندازه سال هایی که برای آن طراحی شده است دوام بیاورد. با استفاده از اینها، هزینه جوهر در هر صفحه بسیار بالاتر از چاپگرهای اداری است، به دلیل میزان جوهر مصرفی آنها. چاپگرهای جوهرافشان، همانطور که از نامشان پیداست، از جوهر برای چاپ متن، گرافیک و تصاویر بر روی انواع مختلف کاغذ استفاده می کنند. اندازه و وزن چاپگر تا حد زیادی به ویژگی های جابجایی کاغذی که نیاز دارید بستگی دارد، اما با این وجود، تغییرات قابل توجهی وجود دارد.

آیا به ویژگی های امنیتی چاپگر نیاز دارید؟ سپس به خواندن ادامه دهید تا تمام جزئیات مورد نیاز خود را در مورد این فناوری های چاپ حرارتی متمایز به دست آورید. مدل‌های معمولی در دسته چاپگرهای قابل حمل فشرده و سبک هستند و از فناوری‌های جوهرافشان یا حرارتی برای چاپ استفاده می‌کنند. کامپیوترهای قابل حمل که بعداً به لپ‌تاپ‌های مدرن تبدیل شدند، در ابتدا به عنوان یک بازار کوچک در نظر گرفته می‌شدند، عمدتاً برای کاربردهای میدانی تخصصی، مانند ارتش، حسابداران، یا نمایندگان فروش دوره گرد. اگر عکس‌ها در دستور کار شما هستند، به یک چاپگر عکس جوهرافشان یا کوچک اختصاصی نیاز دارید. به عنوان یک قاعده کلی، اگر فقط متن یا متن و گرافیکی را چاپ می کنید که نیازی به رنگ ندارد، یک چاپگر لیزری مونو این کار را انجام می دهد. توجه داشته باشید که کم هزینه ترین ها در این گروه محدود به پذیرش تنها یک برگه بزرگ در هر بار می شوند، و آنها را برای چاپ در این اندازه فقط در مقادیر کم و فقط گاهی اوقات مفید می کند. این چاپگرها بیشتر در خانه ها و دفاتر کوچک رایج هستند، اگرچه بسیاری از شرکت های چاپ تجاری از چاپگرهای جوهرافشان صنعتی برای تولید بروشورها، بروشورها و سایر قطعات با کیفیت بالا استفاده می کنند.

به عنوان مثال، یک چاپگر جوهرافشان ممکن است عکس‌های باکیفیت چاپ کند، اما فاقد قابلیت چاپ سریع و آسان بارکد است. در نهایت، چاپگرهای لیبل حرارتی مستقیم و انتقال حرارتی برای چاپ های پیچیده با وضوح بالاتر که شامل لوگوها، نمادها، گرافیک ها و بارکدها هستند، عالی هستند. اگر تنها خروجی رنگی که چاپ می کنید گرافیک است، احتمالاً جوهر افشان نیز می خواهید، اما اگر به ندرت چاپ می کنید، لیزر رنگی ارزان قیمت ممکن است انتخاب بهتری باشد. با این حال، اگر به سراغ کاغذی با کیفیت بالاتر بروید، اغلب خروجی بهتری خواهید داشت.

با این حال، اگر اسناد طولانی‌تری چاپ می‌کنید، سرعت سریع شروع با صفحه 2 مهم‌تر است، به این معنی که احتمالاً یک چاپگر لیزری می‌خواهید. شما همچنین می خواهید ظرفیت کاغذی داشته باشید که نیازی به اضافه کردن کاغذ بیشتر از احساس راحتی نداشته باشد. آیا باید کاغذ ارزان بخرید؟ گفتنی است، اگر چاپگر بازسازی شده یا کارکرده ای خریداری می کنید، آن را از یک منبع قابل اعتماد تهیه کنید، مطمئن شوید که توسط سازنده تایید شده است و به دنبال ضمانت و دوره بازگشت معقول باشید. هنگامی که چاپگر بارکد خود را توسط شخص ثالث تعمیر می کنید، با تکنسین تعمیر مشورت کنید تا ببینید ضمانت شما چگونه تحت تأثیر قرار می گیرد. متخصصان خدمات اتصال چاپگر 30 سال تجربه در تعمیر و سرویس چاپگرهای بارکد و لیبل دارند. ما توسط تیمی از متخصصان بسیار ماهر و با تجربه در حوزه مرتبط پشتیبانی می‌شویم. یکی از متخصصان لیبل ما با اطلاعات درخواستی پاسخ خواهد داد. اگر به اندازه‌ای چاپ می‌کنید که چرخه کار مهم باشد، چاپگری نخرید که این اطلاعات را در مشخصاتش لحاظ نکرده باشد. این مقاله به بررسی پرینترهای جوهرافشان صنعتی و چاپگرهای حرارتی صنعتی، دو مورد از رایج ترین انواع چاپگرهای موجود در حال حاضر، با اطلاعاتی در مورد مزایا و معایب هر کدام، کاربردهای معمولی و منابعی برای انتخاب چاپگر بعدی شما می پردازد.

در عین حال، قطعات یدکی در دسترس است، که به طور قابل توجهی سرعت تعمیر و نگهداری را افزایش می تعمیرات لیبل پرینتر دهد. ما به سرعت، دقیق و صادقانه کار می کنیم و تضمین کیفیت را ارائه می دهیم. به عنوان یک قاعده، چاپگرهای لیزری برای اسناد متنی به سرعت مورد ادعای خود نزدیک می شوند، که نیاز به زمان زیادی برای پردازش ندارند. جوهر افشان ها اغلب ادعا می کنند که سرعت بیشتری نسبت به لیزرهای گران قیمت دارند، اما معمولاً این ادعاها را برآورده نمی کنند. چاپگرهای عکس با فرمت کوچک اغلب از بلوتوث برای اتصال دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر پشتیبانی می کنند. چند چاپگر می توانند برای چاپ از طریق ارتباط میدان نزدیک (NFC) تنها با ضربه زدن روی تلفن یا تبلت به نقطه خاصی از چاپگر به دستگاه تلفن همراه متصل شوند، اما به نظر می رسد مد NFC در حال محو شدن است. اکثر شرکت های چاپگر بزرگ اکنون برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند تا بتوانید با تلفن خود عکس بگیرید و مستقیماً بدون نیاز به انتقال آن به رایانه، آن را چاپ کنید. یک تکنسین آموزش دیده سعی می کند مشکل شما را از طریق تلفن حل کند. Connection Manager شماره گیر مشتری با قابلیت اتصال به اتصالات دسترسی از راه دور سفارشی شده و دفترچه تلفن سفارشی شده شماره دسترسی است که می تواند با استفاده از کیت مدیریت اتصال (CMAK) ایجاد شود.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما