تصادف زنجیره ای مرگبار در بزرگراه امام علی (ع)

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از فوت یک نفر بر اثر تصادف زنجیره ای در اتوبان امام علی (ع) خبر داد.سید جلال ملکی در گفت و گو با اسنا درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت 23:05 شب گذشته، یک حادثه تصادف زنجیره ای تصادف زنجیره ای در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) حوالی مشیریه به 125 سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران اعلام شد بلافاصله پس از اعلام این حادثه دو ایستگاه آتش نشانی. از دو مسیر مختلف به محل اعزام شدند.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل ادامه داد: آتش نشانان با حضور در محل مشاهده کردند که هشت دستگاه خودرو از جمله پژو پارس، پراید، پژو 405، موتورسیکلت و … با هم برخورد کردند.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که ابتدا موتور سیکلت با زمین برخورد کرده و تعدادی از خودروها نیز با یکدیگر برخورد کرده و تعدادی نیز برای جلوگیری از برخورد با خودروها به سمت نیوجرسی رفته اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: آتش نشانان بلافاصله اقدامات ایمنی لازم را آغاز کرده و راکب موتورسیکلت را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که با بررسی علائم حیاتی وی اعلام کرد که وی جان خود را از دست داد. همچنین سرنشین زن یکی از خودروها نیز مجروح شد.

ملکی در پایان گفت: آتش نشانان صحنه تصادف را ایمن کردند و سپس خودروها را به محل امن منتقل کردند. ساعت 2:10 بامداد سه شنبه 20 فروردین این عملیات به پایان رسید و آتش نشانان به ایستگاه های خود بازگشتند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما