ترنس ساموئل از NPR به عنوان سردبیر برتر USA Today انتخاب شد

ترنس ساموئل، مدیر ارشد اخبار رادیو ملی، سردبیر بعدی یو اس ای تودی خواهد بود.

گانت، بزرگترین روزنامه زنجیره ای کشور و ناشر یو اس ای تودی، روز جمعه این خبر را اعلام کرد. آقای. ساموئل، که از 10 ژوئیه آغاز خواهد شد، پستی را پر می کند که نیکول کارول در ماه مه خالی کرده بود، که به مدت پنج سال رهبری USA Today را بر عهده داشت.

آقای. ساموئل، 61 ساله، معاون رئیس جمهور و سردبیر اجرایی NPR است، جایی که او بر همه جمع آوری اخبار در این شبکه نظارت می کند. قبل از پیوستن به NPR در سال 2017، او معاون سردبیر سیاسی ملی در واشنگتن پست بود و همچنین در The Root، The Philadelphia Inquirer و US News & World Report کار کرده است.

آقای. ساموئل در بیانیه ای گفت که برای او مفتخر است که USA Today را که اولین بار در سال 1982 شروع به کار کرد، “به سمت آینده دیجیتال” هدایت کند.

او گفت: “یو اس ای تودی تاریخ متمایز و پیشگامانه ای در روزنامه نگاری آمریکایی دارد و موقعیت منحصر به فردی برای اطلاع رسانی گفتگوها و بیان داستان هایی دارد که بر زندگی آمریکایی ها تاثیر می گذارد.”

کریستین رابرتز، مدیر ارشد محتوای گانت، گفت: ساموئل “دگرگونی ما در USA Today را تسریع خواهد کرد و نقش و ریشه های ما را به عنوان روزنامه آمریکایی با این مأموریت اصلی که برای خوانندگان، بینندگان و شنوندگانی که در سراسر کشور به آنها خدمت می کنیم، ضروری نیست.”

ادیت چاپین، معاون ارشد موقت اخبار، در ایمیلی به کارکنان NPR در روز جمعه گفت که این شبکه یک جستجوی ملی برای یافتن جانشین او انجام خواهد داد.

آقای. ساموئل در زمان خطرناکی به گانت می پیوندد. این شرکت که تحت فشار بدهی ناشی از ادغام 2019 خود با GateHouse Media دست و پنجه نرم می کند، در سال های اخیر چندین دور اخراج داشته است. قیمت سهام آن از زمان ادغام تقریباً 70 درصد کاهش یافته است.

صدها روزنامه نگار از حدود 22 اتاق خبر گانت قصد دارند روز دوشنبه در جریان جلسه سالانه سهامداران این شرکت در اعتراض به رهبری اجرایی آن از کار کناره گیری کنند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما